اینتر دست‌بردار خرید دارمیان نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

اینتر دست‌بردار خرید دارمیان نیست

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مسئولان باشگاه اینتر قصد دارند مدافع سابق منچستریونایتد را به خدمت بگیرند.

خبرگزاری میزان: متئو دارمیان، مدافع راست تیم فوتبال پارما در نقل‌وانتقالات زمستانی مورد توجه باشگاه اینتر قرار گرفته است.

مذاکرات بین دو باشگاه از روز‌های گذشته آغاز شده و آنتونیو کونته قصد دارد این بازیکن ۳۰ ساله را به خدمت بگیرد. هدف از خرید دارمیان برای اینتر تقویت سمت راست خط دفاعی این تیم است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

دارمیان امسال در ۱۵ بازی سری‌آ برای پارما به میدان رفته است. این بازیکن در تابستان گذشته از منچستریونایتد به پارما پیوست. اینتر پیش از این هم در زمان حضور دارمیان در یونایتد این بازیکن را می‌خواست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - تیم‌های بارسلونا و ایبار از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان به بردی پرگل دست یافت. مشخصات بازیتاریخ: شنبه، ۳ اسفند ۹۸تورنمنت: فصل ۲۰۱۹/۲۰ لالیگاگلزنان: مسی (۱۴، ۳۷، ۴۰، ۸۷)، آرتور ملو (۸۹) ترکیب دو تیمشرح گل‌هابارسلونا ۱-۰ ایبار | پاس راکیتیچ پشت محوطه جریمه به مسی رسید. توپ پس از همکاری راکیتیچ و ویدال، پشت محوطه جریمه در سمت چپ به مسی رسید. بارسلونا ۴-۰ ایبار | مارتین بریتویت در محوطه جریمه با یک پاس عرضی پای چپ، مسی را در مقابل دروازه تقریبا خالی صاحب توپ کرد. بارسلونا ۵-۰ ایبار | همکاری آرتور و بریتویت، یک گل را به دنبال داشت.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، این مدافع گرجستانی بعد از عزت پورقاز دومین بازیکن قلب دفاعی سپاهانی هاست که فصل را از دست می‌دهد. امیرقلعه نویی که در نشست مطبوعاتی امروز پیش از بازی با پرسپولیس که در باره این مدافع صحبت می‌کرد اعلام کرد متاسفانه گولسیانی تا پایان فصل در تیم سپاهان نخواهد بود. همچنین سپاهان کی روش استنلی مهاجم کارساز و بلند قامت خود را برای بازی با پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت، اتفاقی که قابل پیش بینی بود اما قلعه نویی امشب در نشست مطبوعاتی روی آن صحه گذاشت. در حال حاضر سپاهان در خط دفاع دو دفاع تخصصی دارد؛ محمدرضا مهدی زاده و محمد طیبی اما قلعه نویی ترجیح می‌دهد از زوج شایان مصلح و طیبی استفاده کند. این دو در دو مسابقه قبلی برابر العین و السد نیز به میدان رفته‌اند اما با همه تلاشی که به خرج دادند خط دفاع سپاهان فاقد استحکام قبلی بود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر