کلاهبرداری با درج آگهی دروغین از شهروند گرگانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

کلاهبرداری با درج آگهی دروغین از شهروند گرگانی

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: رئیس پلیس فتا استان گلستان از کشف پرونده کلاهبرداری با درج آگهی دروغین در گرگان خبرداد.

کلاهبرداری با درج آگهی دروغین از شهروند گرگانی - 1

به گزارش رکنا، سرهنگ پرسا اظهارکرد: اخیرا مرجوعه‌ای قضائی دریافت شد که شهروندی مدعی کلاهبرداری ۲۰ میلیون ریالی از وی از طریق یک از سایت‌های واسطه خریدوفروش کالا شده که موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی صورت گرفته توسط کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم با درج آگهی دروغین در یکی از سایت‌های واسطه خرید فروش کالا، با درج قیمت ارزان‌تر از عرف بازار، شهروندان را جهت خرید گوشی و تبلت، ترغیب کرده و پس از دریافت مبلغی به‌عنوان بیعانه به‌هیچ‌عنوان پاسخگوی تماس شهروندان نمی‌شد.

پرسا گفت: با بررسی فنی و اطلاعاتی کارشناسان این پلیس، متهم شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر و در اظهاراتش از این عمل خود ابراز ندامت و پشیمانی کرد و در نهایت به همراه پرونده مفتوحه به دادسرا فرستاده شد.

وی توصیه کرد: شهروندان به‌هیچ‌عنوان به تبلیغات فریبنده و اغواکننده فضای مجازی توجهی نکرده و در سایت‌های واسطه خریدوفروش کالا هم به آگهی‌های جذابی که تحت عنوان قیمت‌های پایین‌تر از عرف بازار تبلیغ می‌کنند، اعتنا نکنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فرزندان سردار شهید سلیمانی در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی قدس سپاه

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدصدا و سیما/ آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و پاسداشت مجاهدت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندهان و مسئولین عالی‌رتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. دو فرزند سردار شهید سلیمانی نیز در مراسم معارفه سردار قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران حضور داشتند.

:: بغداد- فراخوان تظاهرات ضد آمریکائی

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیمااز بغداد، با نزدیک شدن تظاهرات ضد آمریکایی در عراق که قرار است، جمعه اینهفته (۴ بهمن) برگزار شود، آشوب گران نفوذی با ایجاد اعتشاش و ناامنی قصد دارند، این اقدام را کمرنگ جلوه دهند. فراخوان تظاهرات ضد امریکائیمصاحبه شوندگان به ترتیب:

فیلم/ بررسی نقش آمریکا در وقوع حادثه هوایی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

رجز خوانی سردار قاآنی برای قاتلان حاج قاسم

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر