ساری: فکر کردن به اینکه کسی بهتر از رونالدوست، برایم آزاردهنده است! / هماهنگی دیبالا و ایگواین زیبا بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
ساری: فکر کردن به اینکه کسی بهتر از رونالدوست، برایم آزاردهنده است! / هماهنگی دیبالا و ایگواین زیبا بود

ساری: فکر کردن به اینکه کسی بهتر از رونالدوست، برایم آزاردهنده است! / هماهنگی دیبالا و ایگواین زیبا بود

نودخبرگزاری نود |
سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از هماهنگی بازیکنانش رضایت دارد.

به گزارش سایت نود، مائوریتزیو ساری پس از برتری آسان ۴ - صفر تیمش مقابل اودینزه در مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا از عملکرد بازیکنانش تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس گفت: هماهنگی میان دیبالا و ایگواین روی گل اول یوونتوس واقعا یک زیبایی نادر بود و آن حرکت قطعا ارزش بلیط بازی را داشت. بازار نقل و انتقالات و وضعیت امره جان توجه چندانی برایم به همراه ندارم. یک تعویض برایم باقی‌مانده بود و تصمیم گرفتم با فرستادن پیاتسا به زمین، به او پاداشی بدهم. پیاتسا مدت‌ها دور از میادین بود و خواستم به او انگیزه بدهم. برناردسکی می‌تواند در آینده به خوبی در پست هافبک ایفای نقش کند. او خوب بازی کرد و مهارت‌های فیزیکی و استقامت خوبی دارد. برناردسکی فقط ۲ هفته است که در پست هافبک تمرین می‌کند اما اشتیاق زیادی دارد.

او ادامه داد: در حال کسب نتایج خوبی هستیم و این به ما انگیزه می‌دهد. در حال رشد هستیم و می‌توانیم به رشدمان ادامه دهیم. «ساری بال» واژه، ساخته شما خبرنگاران است نه من. این یوونتوس رونالدو، دیبالا، هیگواین و سایرین است، نه یوونتوس ساری. دیبالا یک قهرمان است که طی سال‌های آتی، خودش را به عنوان یک ستاره بزرگ در فوتبال اروپا و دنیا اثبات خواهد کرد.

خبری: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

سرمربی یوونتوس افزود: رونالدو پس از ۲ روز بیماری، امروز صبح وضعیت بهتری داشت اما عصر دوباره تب و لرز کرد. در چنین شب سردی در تورین، پزشکان گفتند نباید روی رونالدو ریسک شود و او در خانه ماند و استراحت کرد. می‌خواهم به رونالدو کمک کنم ششمین توپ طلایش را ببرد. فکر کردن به این که کسی بالاتر از رونالدو باشد، آزارم می‌دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری22 ساعت قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف11 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا3 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر