پیولی: پست هیچ بازیکنی ثابت نیست/ با پیروزی مقابل کالیاری ثباتمان را حفظ کردیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
پیولی: پست هیچ بازیکنی ثابت نیست/ با پیروزی مقابل کالیاری ثباتمان را حفظ کردیم

پیولی: پست هیچ بازیکنی ثابت نیست/ با پیروزی مقابل کالیاری ثباتمان را حفظ کردیم

نودخبرگزاری نود |
سرمربی تیم فوتبال میلان معتقد است پست هیچ بازیکنی ثابت نیست.

به گزارش سایت نود، استفانو پیولی پس از برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل اسپال در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره اظهار داشت: شب خوب و مثبتی بود. برای ما صعود به مرحله بعد اهمیت داشت و همچنین می‌خواستیم پس از پیروزی مقابل کالیاری، ثبات‌مان را حفظ کنیم. تمام بچه‌ها آماده بودند و خوب بازی کردند.

وی در ادامه افزود: پست‌ها در زمین هیچ وقت ثابت نیستند. همه چیز به فضاسازی و استفاده از فضاها بستگی دارد و ما در دو بازی اخیرمان در لحظات مناسب، تمام فضاهای زمین را پوشش دادیم. کاملا این کار را انجام دادیم و موقعیت‌های گلزنی زیادی خلق کردیم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

پیولی تصریح کرد: جدا از سیستم، مسئله مهم مفاهیم فوتبال است. مدافعان ما هجومی بودند، نفوذ بیشتری انجام دادند و باعث شدند در کناره‌های زمین برتری با ما باشد. خیلی مهم است محکم بازی کنیم، چه با توپ و چه بدون توپ و در هنگام تعقیب توپ.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف11 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا3 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر