رشد ۳۶ درصدی بازسازی شبکه فرسوده آبرسانی در شهرستان سیرجان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
رشد ۳۶ درصدی بازسازی شبکه فرسوده آبرسانی در شهرستان سیرجان

رشد ۳۶ درصدی بازسازی شبکه فرسوده آبرسانی در شهرستان سیرجان

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سیرجان گفت: میزان بازسازی شبکه فرسوده آبرسانی در شهرستان سیرجان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳۶ درصد رشد داشته است.

«مجید میرشاهی» با اعلام این خبر گفت: فرسودگی شبکه آبرسانی باعث شکستگی و هدررفت آب شرب، بهداشتی و آلودگی می‌شود که این امر خدمت‌رسانی مطلوب به مردم را با مشکل مواجه می‌کند.

وی افزود: طی نه ماه سال جاری ۴۲ کیلومتر و ۴۹۷ متر شبکه فرسوده آبرسانی در شهر سیرجان و شهرهای تابعه (نجف شهر، زید آباد، هماشهر، پاریز، بلورد و خواجو شهر) بازسازی شد که این میزان بازسازی شبکه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از رشد ۳۶ درصدی برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سیرجان افزود: همچنین طی این مدت ۱۵۶۹ فقره انشعاب به متقاضیان در سطح شهرستان واگذار شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئو / دقایق اولیه انتخابات مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان در تهران

ایسناایسنا1 روز قبل
انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، رسما از ساعت ۸:۰۰ صبح جمعه (۲ اسفند) آغاز شد. این انتخابات در ۲۰۸ حوزه انتخابیه آغاز شده است و تا ساعت ۱۸:۰۰ ادامه دارد؛ هرچند ستاد انتخابات می‌تواند زمان اخذ رأی را در حوزه‌های مختلف تا پایان امروز (ساعت ۲۴:۰۰) تمدید کند. این ویدئو گوشه‌هایی از حضور مردم تهران در پای صندوق‌های رأی را به تصویر کشیده است و تا پایان زمان اخذ رأی، به‌روزرسانی خواهد شد.

خودروی فوق لاکچری وسط سیل ویرانگر + فیلم / انگلیس

رکنارکنا1 روز قبل
طی سیل اخیر که به دلیل طوفان سیرا در رودخانه تامس جریان داشت، یک خودروی بی‌ام‌و خاکستری مدل Z۴ معلق بر روی آب دیده شد. مابقی خودرو‌ها که کمی خوش‌شانس‌تر بودند نیز طی این سیل قدرتمند از میزان بالا آمدن آب آسیب دیده‌اند. گفته می‌شود میزان آب رودخانه در آن روز تا بالای گیاهان و درختچه‌ها آمده و بسیاری از وسایل اطراف را از بین برده است. زمانی که آب رودخانه کمی نشست کرده، این اتومبیل بر روی آب ظاهر شده، اما متاسفانه این تنها کمی قبل از غرق شدن دوباره Z۴ بوده است. گفته می‌شود سیل پیش‌آمده بیش از ۲۰۰۰۰ نفر را بدون انرژی‌های اولیه قرار داده است و مردم در حال حاضر از نبود برق و گاز رنج می‌برند.

فیلم/ سردار حاجی‌زاده در صف رای‌گیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

پایان سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با تقدیر از خبرنگار مهر

مهرمهر1 روز قبل

آغاز رسمی انتخابات مجلس یازدهم با حضور مقام معظم رهبری

مهرمهر1 روز قبل

ویدئو / حضور مقام معظم رهبری در پای صندوق‌های رأی

ایسناایسنا1 روز قبل
در نخستین دقایق آغاز رسمی انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان، مقام معظم رهبری رأی خود را به صندوق‌های این دو انتخابات انداختند.

نظرها

اخبار بیشتر