کمپین‌های غیرقانونی در رصد پلیس پایتخت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. اجتماعی

کمپین‌های غیرقانونی در رصد پلیس پایتخت

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
فرمانده انتظامی پایتخت با تأکید بر اینکه پلیس بر فضای مجازی رصد دارد از برخورد با افرادی که اقدام به راه‌اندازی کمپین‌های غیرقانونی کنند، خبر داد.

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی پایتخت با تأکید بر اینکه پلیس بر فضای مجازی رصد دارد از برخورد با افرادی که اقدام به راه‌اندازی کمپین‌های غیرقانونی کنند، خبر داد.

سردار حسین رحیمی در خصوص رصد پلیس بر فضای مجازی و برخورد با افرادی که اقدام به تبلیغ و انتشار بیانیه‌هایی مبنی بر شرکت در تجمع‌های غیرقانونی می‌کنند، اظهار داشت: پلیس با رصد ویژه در فضای مجازی افرادی را که اقدام به راه‌اندازیکمپین‌ یا دعوت در تجمعات غیرقانونی می‌کنند شناسایی کرده و به شدت با آنها برخورد می‌کند.

در خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: پلیس با هر گونه تخلف که در فضای مجازی رخ دهد اعم از فروش مواد مخدر، مسائل امنیتی، فروش سلاح و غیره که خارج از چارچوب قانون هستند، به شدت برخورد می‌کند

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا1 روز قبل
این معمار می‌گوید که مسوولان و مدیران برای اینکه بساز بفروشی بتواند ادامه پیدا کند، اجازه دادند که شهرها شروع به بزرگ شدن کنند. این معمار می‌گوید که «امروزه می‌بینیم در یک قطعه زمین کوچک یک برج ساخته شده که نه به دسترسی‌های آن فکر شده و نه به زیرساخت‌ها. با توجه به افزایش تعداد واحدها رفته رفته آدم‌های ناشناس بیشتری در شهر حضور پیدا می‌کنند، شهر گرم‌تر و آلوده‌تر می‌شود و ساختار جمعیتی محله‌ها کاملا به هم می‌ریزد. این معمار می‌گوید که اکنون با این دید سوداگرانه که پیدا کرده‌ایم، شهری را که تراکم کمتری دارد با دید کلنگی می‌بینیم. این معمار می‌گوید: شهرهای بزرگی که ساخته‌ایم، سوای اینکه مصرفی هستند، همه بمب ساعتی‌اند.

از آتش زدن یک کتاب تا تظاهرات میلیونی عراقی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دیروز ویدئویی از آتش زدن یک کتاب مرجع پزشکی به نام «طب هاریسون» توسط فردی به نام تبریزیان که به عنوان استاد طب اسلامی مشهور است، منتشر شد که واکنش‌های مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. وزارت بهداشتی‌ها گفته‌اند: سکوت و نبود برخورد قاطع مراجع علمی، فرهنگی، دینی و قضایی در برابر چنین رفتار‌های نابهنجار به نام اسلام و ایران، مایه تاسف است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در فضای مجازی ماجرای آتش زدن کتاب مرجع پزشکی تا برافروخته شدن و آتش گرفتن دشمن از تظاهرات بی نظیر میلیونی در عراق داغ شده است. دیروز ویدئویی از آتش زدن یک کتاب مرجع پزشکی به نام «طب هاریسون» توسط فردی به نام تبریزیان که به عنوان استاد طب اسلامی مشهور است، منتشر شد که واکنش‌های مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. وزارت بهداشتی‌ها گفته‌اند: سکوت و نبود برخورد قاطع مراجع علمی، فرهنگی، دینی و قضایی در برابر چنین رفتار‌های نابهنجار به نام اسلام و ایران، مایه تاسف است. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیحالا مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه هم با صدور بیانیه‌ای واکنش نشان داده است و ضمن اعلام انزجار از آتش زدن کتاب علمی به نام «طب هاریسون» آن را محکوم کرده است.

لزوم جلوگیری از بخشی نگری در حریم شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
زهرا نژادبهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره اهمیت راه اندازی سامانه پایش حریم شهر تهران افزود: از این طریق میزان کنترل بر حریم شهر را افزایش یافته و دقت آن بیشتر می‌شود. هرچه میزان حضور مدیران شهری در حوزه حریم شهر تهران بیشتر شود، پیشگیری از بروز تخریب‌های احتمالی در آن هم بیشتر می‌شود. عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در طرح جامع شهر تهران در سال ۸۶ به صراحت اشاره شده است که بیش۵ هزار کیلومتر مربع برای حریم شهر تهران در نظر گرفته شده است. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: تقسیمات کشوری در شهر تهران در سه بخش شمیرانات، ری و تهران دارد. اگر بخواهیم حریم شهر تهران را در قالب این تقسیمات کشوری تعریف کنیم از حریم چیزی باقی نخواهد ماند.
ایسناایسنا1 روز قبل
اعضای شورای شهر تهران مصوبه خود در خصوص ارائه‌ی تخفیف به اسناد نکول شده را اصلاح کردند. از آنجایی که متن مصوبه با پیشنهاد مصوب تفاوت داشت و این نشان می‌داد که اعضای شورا هنوز بر موضوع تسلط ندارند. زمانی که مصوبه را به شهرداری ابلاغ کردیم، معاونت مالی به این موضوع ایراد گرفت. به عنوان مثال یک نفر پرونده‌اش ۲۰ میلیون تومان حکم داشته اما با نپرداختن این مبلغ حالا جریمه‌اش ۳۰۰ میلیون شده و باید برای این فکری کنیم. به گزارش ایسنا، نهایتا محسن هاشمی پیشنهاد داد به جای استفاده از کلمه «خسارت و تعدیه» از کلمه کلی‌تر «اسناد نکول شده» استفاده کنند که اعضای شورای شهر نیز به این پیشنهاد رای موافق دادند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- مهرانگیز گفت: اگر برای نهاد‌هایی که در رابطه با ساماندهی معتادان متجاهر کم کارمی کنند، پرونده ایی تشکیل شود، بدون هیچ ملاحظه‌ای، با آن‌ها برخورد می‌کنیم. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، مهدی مهرانگیز معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ صبح امروز در سومین مرحله از طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: شهرداری طبق قانون باید مراکز نگهداری را کامل در اختیار پلیس و سایر نهاد‌های مربوطه مانند ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار دهد، اما متأسفانه به وظیفه قانونی عمل نکرده است. بیشتر بخوانید: کشف یک تن مواد مخدر و دستگیری ۲۵ باند قاچاقچی در یک هفتهوی افزود: مهرانگیز تصریح کرد: طبق قانون، شهرداری در سال باید ۶۰۰۰ معتاد را ساماندهی کند، اما آمار سالانه این نهاد، ساماندهی تنها ۵۰۰ معتاد متجاهر بوده و شهرداری پذیرای تعداد بیشتری از آن‌ها نیست. سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ ادامه داد: به مراکز مربوطه اخطار می‌دهم؛ اگر پرونده‌ای برای شهرداری، شورای شهر، دانشگاه‌ها، بهزیستی و سایر نهاد‌هایی که موظف به ساماندهی معتادان هستند، تشکیل شود، بدون هیچ درنگی، پرونده را به مرحله اجرا می‌گذاریم و بدون هیچ ملاحظه‌ای، با آن‌ها برخورد می‌کنیم. انتهای پیام/

چند کیلومتری پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، منطقه حفاظت شده ورجین با ۲۸ هزار هکتار مساحت و بیش از ۳ هزار کل و بز، قوچ و میش وحشی، زیبایی بی نظیری به منطقه لواسانات داده است. در کنار این زیبایی‌ها، علوفه دهی به حیات وحش در فصل سرد سال یکی از مهمترین اقدامات محیط بانان در رو‌زهای برفی است. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری2 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری2 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری2 هفته قبل

‌ «یادواره بانوان شهیده» در حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود

تسنیم16 دقیقه قبل

استان قم در تأمین میوه شب عید مشکلی ندارد‌

تسنیم16 دقیقه قبل

اجلاسیه خادمین شهدا با سخنرانی «سردار دهقان» در اراک برگزار می‌شود

تسنیم18 دقیقه قبل

دومین جشنواره کتاب کودک و نوجوان در کاشان برگزار می‌شود

تسنیم23 دقیقه قبل

طالبان: سرنگونی هواپیمای حامل افسران آمریکایی کار ما بود

همشهری25 دقیقه قبل

آمار جان‌باختگان تشییع سردار سلیمانی محرمانه نیست اما … | جزئیات دومین جلسه کمیته ویژه حادثه کرمان

همشهری28 دقیقه قبل

برگزیدگان جوایز گرمی ۲۰۲۰ اعلام شدند

همشهری32 دقیقه قبل