برگزاری راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران در ۱۹ نقطه استان سمنان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
برگزاری راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران در ۱۹ نقطه استان سمنان

برگزاری راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران در ۱۹ نقطه استان سمنان

مهرخبرگزاری مهر |
سمنان - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری راهپیمایی سراسری در حمایت از سپاه بعد از نماز جمعه ۲۷ دی‌ماه خبر داد و گفت: این راهپیمایی در ۱۹ نقطه استان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام غلامرضا قندهاری در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه راهپیمایی برای حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌صورت سراسری هم‌زمان در ۱۹ نقطه استان سمنان برگزار می‌شود، ابراز داشت: این راهپیمایی پس از اقامۀ نماز دشمن‌شکن عبادی سیاسی جمعه این هفته ۲۷ دی‌ماه جاری برنامه‌ریزی‌شده است.

وی بابیان اینکه این حرکت مردمی برای حمایت از اقدام شجاعانه سپاه در شکستن هیمنه پوشالی آمریکا انجام می‌شود، افزود: پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان کینه‌توز کشور و پاسداشت مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح ارزشی از اهداف این راهپیمایی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان بابیان اینکه دیگر هدف این راهپیمایی ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار هواپیمای مسافربری تهران_کی‌اف است، ابراز داشت: محکومیت هتاکی‌های بی‌شرمانه ساختارشکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس ازجمله برنامه‌های راهپیمایی خواهد بود.

قندهای بابیان اینکه از ملت همیشه درصحنه و قدرشناس ایران اسلامی دعوت می‌شود تا با حضور مثال‌زدنی و حماسی خود در این راهپیمایی سراسری حضور یابند، اضافه کرد: این مراسم پس از اقامۀ نماز دشمن‌شکن عبادی سیاسی جمعه این هفته (۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۸) برگزار می‌شود تا بار دیگر از مؤلفه‌های قدرت، اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی و حافظان نظم و امنیت عمومی حمایت شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | تأثیر چشم‌گیر شیوع کرونا بر بازار فناوری جهان

همشهریهمشهری1 روز قبل

نحوه سرو غذا بین بیماران کرونا در چین +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به نحوه سرو غذا و دارو در بیمارستان ساخته شده ظرف ۹ روز در چین جهت درمان بیماران مبتلا و یا مشکوک به ویروس کرونا توجه نمایید.

خوانندگی و رقص خانم‌ها در ستاد انتخاباتی! / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

فیلم/ تهدید اسرائیل با هم‌پیمانان سنی‌مذهب ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
«افضل اشرف» کارشناس مسائل نظامی: اعلام معامله‌قرن، گروه‌های فلسطینی را به ایران نزدیکتر کرده و بعید نیست که علاوه بر هم‌پیمانان شیعی، در تحولی تازه شاهد استفاده ایران از گروه‌های نیابتی سنی‌مذهب باشیم.

رقص و پایکویی در ستاد انتخابی یکی از نامزدها و در حضور یک روحانی / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
به گزارش نامه نیوز، موشکهای بالستیک ایران همواره یکی از نگرانی‌های جدی آمریکا و متحدانش بوده است. این وبگاه، در یکی از جدیدترین مقالاتش نیز به معرفی یکی از موشکهای بالستیک ایرانی پرداخته است. عنوان مقاله این است: «این مرگبارترین موشک ایران است». همچنین خاور دور، جنوب آسیا و حتی شرق آفریقا نیز می‌تواند در دسترس موشک سجیل ایران قرار داشته بگیرند. موشک قیام یک موشک تقریبا کوتاه برد است که بر اساس الگوهای موشکی شوروی ساخته شده است.

نظرها

اخبار بیشتر