پیرمرد بازنشسته: پسرم می‌خواهد دختری را بدبخت کند!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اجتماعی

پیرمرد بازنشسته: پسرم می‌خواهد دختری را بدبخت کند!

فراروخبرگزاری فرارو |
پسرم قصد دارد با دختری ازدواج کند که هیچ شناختی از او و خانواده اش نداریم از سوی دیگر چگونه می‌توانم آینده دختر دیگری را تباه کنم به همین دلیل شناسنامه اش را پنهان کردم تا مانع این ازدواج شوم و ...

از رفتار‌های پرخاشگرانه و آزار و اذیت‌های پسرم آن قدر به تنگ آمده‌ام که تحمل این شرایط برایم بسیار سخت و زجرآور است. او با آن که اختلال شخصیتی دارد، اما فقط به دنبال ازدواج‌های موقت است و حاضر نیست در بیمارستان روان پزشکی درمان شود چرا که …

به گزارش خراسان، مرد بازنشسته که در پی شکایت پسر ۳۰ ساله‌اش مبنی بر پنهان کردن مدارک شناسایی وی برای جلوگیری از ازدواج به کلانتری دعوت شده بود، در حالی که بیان می‌کرد من دیگر فرزندی به نام «مجید» ندارم درباره شکایت پسرش به کارشناس اجتماعی کلانتری شفای مشهد گفت: آن قدر این پسر خسارت‌های مالی و روحی به خانواده‌ام تحمیل کرده است که دیگر حاضر نیستم او را تحمل کنم.«مجید» فرزند دوم من است که به بهانه سربازی در دوران دبیرستان ترک تحصیل کرد. او مدعی بود درس و مدرسه به دردش نمی‌خورد و باید زودتر وارد اجتماع شود، اما هنوز پنج ماه بیشتر از دوران خدمت سربازی‌اش سپری نشده بود که به منزل بازگشت و پایش را در یک کفش کرد که عاشق شده‌ام و می‌خواهم ازدواج کنم!

آن جا بود که فهمیدیم او به بهانه مرخصی از خدمت سربازی فرار کرده است و قصد دارد با دختری که از مدتی قبل با او آشنا شده، ازدواج کند. من هم که در دو راهی سختی قرار گرفته بودم بالاخره با اصرار‌های فرزندم رضایت دادم تا آن‌ها با یکدیگر ازدواج کنند، ولی متاسفانه زمانی که مراسم عقدکنان برگزار شد، او دیگر به خدمت سربازی نرفت و به فرارش ادامه داد.بالاخره با وعده و وعید و نصیحت و ترش رویی وادارش کردیم تا خدمت سربازی اش را به پایان برساند. او هم تا زمانی که این دوران به پایان رسید خون ما و خانواده عروس را در شیشه کرد، با این حال تازه مشکلات و بدبختی‌های ما شروع شد چرا که عروسم با دیدن رفتار‌های عجیب و غریب مجید در همان دوران نامزدی تصمیم به طلاق گرفت.البته من حق را به او می‌دادم به خاطر این که مجید با رفتار‌های زشت خود خانواده همسرش را اذیت می‌کرد. آن‌ها هم آن قدر از حرکات و کردار او به تنگ آمدند که بر طلاق دخترشان اصرار ورزیدند.آن‌ها مانند من و همسرم مجبور نبودند مجید را به هر شکل ممکن تحمل کنند. خلاصه عروسم برای آن که زودتر از شر مجید رها شود مهریه‌اش را نیز به طور کامل بخشید و از او جدا شد. بعد از این ماجرا بود که رفتار‌های پسرم بدتر شد و در خودش فرو رفت.او به بیماری افسردگی مبتلا شده بود به گونه‌ای که گاهی سرخوش و شاد بود و گاهی رفتار‌های غیرمعقولی از خود بروز می‌داد. بعضی اوقات بدون آن که غذا بخورد یا استراحت کند مدام پای رایانه می‌نشست و ادعا می‌کرد در فضای مجازی به دنبال کار می‌گردد.

خبری: برترین اخبار اجتماعی در ایران

در هر جا نیز استخدام می‌شد در چند روز اول با رفتار‌های پرخاشگرانه‌اش با کارفرما به درگیری و جدال می‌پرداخت و از کار اخراج می‌شد. حتی یک بار چنان کارفرمایش را کتک زده بود که برای مدتی روانه زندان شد و من با هزار بدبختی دیه سنگینی پرداخت کردم تا توانستم رضایت شاکی را بگیرم.اما رفتار‌های زشت او بعد از آزادی از زندان نیز نه تنها تغییری نکرد بلکه بر عزت نفس کاذب و خود بزرگ بینی‌های او افزود. پسرم خیال می‌کرد جوانی موفق و با هوش است، اما دیگران اجازه نمی‌دهند به آرزوهایش برسد و به همین دلیل با کسانی سر جنگ داشت که تصور می‌کرد مانع پیشرفت او هستند.در همین حال، بدون فکر و تامل با هر زن و دختر غریبه‌ای وارد روابط خیابانی می‌شد به طوری که در یک مدت کوتاه چندین ازدواج موقت، اما ناموفق را تجربه کرد.از سوی دیگر نیز زمانی که سر حال بود مدام پرحرفی می‌کرد به گونه‌ای که دیگران از پرحرفی‌های او آزار می‌دیدند و گاهی نیز پرحرفی هایش در نهایت به توهین و فحاشی به من و دیگر اعضای خانواده منجر می‌شد.خلاصه به بهانه‌ای او را نزد روان پزشک بردیم که با تشخیص اختلال شخصیت دو قطبی در مرکز روان پزشکی ابن سینا بستری شد و با مصرف دارو بیماری اش تحت کنترل قرار گرفت، ولی وقتی او را به منزل آوردیم از مصرف دارو‌ها امتناع کرد و پرخاشگری هایش شدت گرفت به طوری که چند روز قبل در خیابان فردی را کتک زده بود و من با گرو گذاشتن سند منزلم او را آزاد کردم.اکنون نیز قصد دارد با دختری ازدواج کند که هیچ شناختی از او و خانواده‌اش نداریم از سوی دیگر چگونه می‌توانم آینده دختر دیگری را تباه کنم به همین دلیل شناسنامه‌اش را پنهان کردم تا مانع این ازدواج شوم و …

شایان ذکر است، به دستور سرگرد امارلو (جانشین کلانتری شفا) جوان ۳۰ ساله مورد مشاوره‌های کارشناسی قرار گرفت و در نهایت با صرف نظر از شکایت خودحاضر شد مراحل درمانی خود را با مراجعه به روان پزشک طی کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مسافرکش شیطان صفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این شخص از اراذل و اوباش معروف، که برای رسیدن به اهداف پلید خود اقدام به مسافرکشی و زورگیری از خانم‌ها در محدوده غرب تهران می‌کرد. وی برای رسیدن به مقاصد شوم اش از قمه و چاقو استفاده می‌کرد. پلیس به شهروندان توصیه می‌کند؛ حتما از خودرو‌های دارای اعتبار، تاکسیرانی، تاکسی اینترنتی، خودرو و وسیلیه نقلیه که اعتباری پشتش باشد، استفاده کنند و به هیچ عنوان از خودرو‌های شخصی که قابل احراز هویت نیستند، استفاده نکنند.

این اسباب‌بازی هوشمند را به کودکان خلاق خود معرفی کنید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل
هوشمند است و به خلاقیت بیشتر کودکان کمک می‌کند. آن‌ها را وادار به تحرک بیشتر کرده و نوآوری را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما بازی با آن نیاز به آموزش دارد.

صحبت‌های رایان پورجم فرزند‌ منصور پورجم از جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

وحدت و همدلی و عهد دوباره با ولایت

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ فردا، اینجا مصلی امام خمینی (ره) تهران جایی برای سوزن انداختن نیست؛ درست پیش بینی کردیم، جایی برای سوزن انداختن نبود، از آسمان این وحدت و همدلی و عهده دوباره با ولایت دیدنی‌تر بود. امروز به سپیدی همین برف، روسپیدی ایران ماند و بار دیگر روسیاهی برای دشمنان؛ امروز جمعه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ و در این هوای سرد زمستانی، مردم دلشان گرم می‌شود با حضور رهبرشان و با اقتدا به رهبر عزیزشان؛ امروز دشمنان با اتحاد این ملت سنگ روی یخ می‌شود.

صحنه‌های دیده نشده از تمرین روزانه بروسلی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

امشب، وضع نامناسب آب و هوا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ محبی در ارتباط زنده تصویری با بخش خبر ۲۱ شبکه یک سیما افزود: وضع تردد در جاده‌های کشور نامناسب است و چنانچه سفر کردن در ساعات پیش رو ضرورت دارد توصیه می‌شود رانندگان زنجیر چرخ و ترجیحا اغذیه مناسب و پتو به همراه داشته باشند. وی ادامه داد: به علت بارندگی برف و باران در بیشتر محور‌های مواصلاتی کشور، مخصوصا جاده‌های کوهستانی شمال کشور، رعایت سرعت مطمئن و فاصله قانونی از ضروریات تردد در این ایام است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

استفاده از محلول ضدیخ در خیابان‌های اصلی کرج

ایسنا14 ساعت قبل

المانیتور: رونمایی معامله قرن، شانس نتانیاهو را در انتخابات بالا نمی‌برد

فارس1 روز قبل

سیدحسن نصرالله: آشنایی من با حاج قاسم به سال ۱۹۹۲ برمی‌گردد / وقتی فرمانده نیروی قدس شد، منتظر نشد ما به ایران برویم و تبریک بگوییم؛ خودش به لبنان آمد / او در تمام روز‌های جنگ ۳۳ روزه کنار ما و در اتاق عملیات بود

انتخاب1 روز قبل

مسافرکش شیطان صفت

صدا و سیما1 روز قبل

بشنوید | حمله حسن عباسی به مسعود کیمیایی | زیر تابوت شماها را پنج‌ هزار نفر هم نمی‌گیرد …

همشهری14 ساعت قبل

توافق تجاری آمریکا و ایران!

جام نیوز12 ساعت قبل

کسی در دنیا فکر حمله به آمریکا را هم نمی‌کرد ….!

مهر1 روز قبل

روایت فرمانده قرارگاه حضرت زینب از بازداشت فرمانده بزرگ داعشی با لباس جلف و آرایش زنانه

رکنا2 روز قبل

دختر روس که جاذبه‌های ایران را در اینستاگرام معرفی می‌کند+تصاویر

آفتاب‌نیوز1 روز قبل

دیدار دوستانه پرسپولیس و سایپا لغو شد

وانانیوز15 ساعت قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

بهترین بازی‌های اندروید ایرانی ۹۸؛ با محبوبترین بازی‌های اندرویدی ایرانی آشنا شوید!

تکراتو8 دقیقه قبل

هفته هفدهم لیگ پرتغال|هفتمین برد فصل ریوآوه در شب گلزنی طارمی

فارس13 دقیقه قبل

محققان استنفورد از تمام کارهایی که در تلفن خود انجام می‌دهید اسکرین شات می‌گیرند

انتخاب13 دقیقه قبل

هفته بیستم لالیگا|ستین در اولین حضور با گل مسی طعم برد را چشید

فارس15 دقیقه قبل

هفته بیستم سری‌آ|دبل رونالدو برای تثبیت صدرنشینی یووه

فارس24 دقیقه قبل

ماجرای مردی که همسرش را کشت تا با دختر ۲۴ ساله ازدواج کند

فرارو31 دقیقه قبل

انتقاد از تشکیل نشدن جلسه شورای عالی موزه‌های دانشگاهی طی یک سال اخیر

ایسنا32 دقیقه قبل