قهرمانی تیم یگان‌های ویژه در مسابقات دوگانه آبی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
قهرمانی تیم یگان‌های ویژه در مسابقات دوگانه آبی

قهرمانی تیم یگان‌های ویژه در مسابقات دوگانه آبی

مهرخبرگزاری مهر |
فرمانده یگان ویژه استان هرمزگان از کسب مقام قهرمانی توسط تیم یگان‌های ویژه در مسابقات دوگانه آبی سراسری ناجا را خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابوالفضل فقیهی در حاشیه برگزاری اختتامیه مسابقات دوگانه آبی سراسری ناجا ورزش و چابکی را از ابزار مهم برای موفقیت پلیس ویژه در اجرای موفق مأموریت‌ها دانست و اظهار کرد: یکی از دلایل موفقیت در مأموریت‌ها داشتن بدنی آماده و ورزیده در کارکنان یگان‌های ویژه ناجا است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات دوگانه آبی سراسری ناجا در هرمزگان افزود: در این دوره از مسابقات، ۴۵ نفر شرکت کننده در قالب ۱۱ تیم در بندرعباس به رقابت پرداختند، که در پایان تیم یگان‌های ویژه ناجا توانست مقام اول را از آن خود کند و تیم‌های مرزبانی ناجا و یگان هرمزگان به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

فرمانده یگان ویژه استان هرمزگان با اشاره به وظایف فرماندهان در خصوص تربیت و آموزش نیروهای کارآمد با طرح برنامه‌های آموزشی مناسب گفت: اهمیت دادن به مقوله ورزش ضامن اجرای صحیح و موفقیت آمیز مأموریت‌ها است، که سرمایه گذاری در این امر با افزایش بهره وری نیروی انسانی همراه خواهد بود.

سرهنگ فقیهی در ادامه مهمترین راه توانمندکردن کارکنان را استمرار برنامه‌های آموزشی در حوزه ورزشی دانست و تصریح کرد: رسیدن به اهداف عالیه سازمان وابسته به توانایی کارکنان در انجام وظایف محوله است و اجرای برنامه آموزشی مناسب سبب می‌شود تا کارکنان بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیطی، به طور مؤثر وظایف خود را انجام داده، که این امر در بهبود سطح شایستگی کارکنان و عملکرد سازمانی تأثیر بسزایی خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | تأثیر چشم‌گیر شیوع کرونا بر بازار فناوری جهان

همشهریهمشهری1 روز قبل

نحوه سرو غذا بین بیماران کرونا در چین +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به نحوه سرو غذا و دارو در بیمارستان ساخته شده ظرف ۹ روز در چین جهت درمان بیماران مبتلا و یا مشکوک به ویروس کرونا توجه نمایید.

خوانندگی و رقص خانم‌ها در ستاد انتخاباتی! / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

فیلم/ ماشین‌سواری امروز روحانی و جهانگیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ تهدید اسرائیل با هم‌پیمانان سنی‌مذهب ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
«افضل اشرف» کارشناس مسائل نظامی: اعلام معامله‌قرن، گروه‌های فلسطینی را به ایران نزدیکتر کرده و بعید نیست که علاوه بر هم‌پیمانان شیعی، در تحولی تازه شاهد استفاده ایران از گروه‌های نیابتی سنی‌مذهب باشیم.

رقص و پایکویی در ستاد انتخابی یکی از نامزدها و در حضور یک روحانی / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر