کسب رتبه برتر طرح همیاران پلیس در سازمان جهانی یونسکو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

کسب رتبه برتر طرح همیاران پلیس در سازمان جهانی یونسکو

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
کسب رتبه برتر طرح همیاران پلیس در سازمان جهانی یونسکو - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - ساری - رئیس پلیس راهور ناجا گفت: طرح همیاران پلیس که توسط ایران اجرا شده، چند سال متوالی در یونسکو به عنوان طرح برگزیده و برتر مورد تقدیر قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار تیمور حسینی صبح پنجشنبه در همایش بانوان فرهنگ یار ترافیک در ساری با بیان اینکه طرح همیاران پلیس از طرح‌های خوب اجرا شده توسط ایران است که چندسال متوالی در سازمان جهانی یونسکو رتبه کسب کرده است افزود: کودکان در این طرح یاد می‌گیرند رعایت قوانین و مقررات بسیار لازم و واجب است و از طرح‌های خوب پلیس راهور به شمار می‌رود.

رئیس پلیس راهور ادامه داد: اگر بتوانیم رفتارهای صحیح رانندگی را نهادینه کنیم بسیاری از مشکلات حل می‌شود و باید تلاش کنیم رفتارهای صحیح اجتماعی را در فرزندان نهاینه کنیم.

سردار حسینی با عنوان اینکه طی دو تا سه دهه گذشته بیش از حد به آموزش اعتبار دادیم و از تربیت غافل شدیم، گفت: همه تلاش را کرده‌ایم تا فرزندان در بهترین رشته و دانشگاه قبول شوند و باید نگاه را عوض کنیم و تربیت مظلوم واقع شده را احیا کنیم.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

وی با اشاره به فراگیری حوزه ترافیک، خسارت‌های ناشی از این حوادث را قابل تأمل برشمرد و گفت: خسارت‌های حوادث ترافیکی معادل هفت درصد تولید ناخالص ملی کشور است و در واقع این خسارت‌ها، رشد تولید ناخالص ملی را از بین می‌برند.

سردار حسینی با بیان ایکه برای مدیریت ترافیک باید به مهندسی ترافیک، آموزش و اجرای مقررات توجه کنیم، تاکید کرد: فقط با اقدامات سلبی نمی‌توان به اهداف رسید بلکه کشورهای موفق که به چشم انداز و استراتژی صفر در حوادث ترافیکی رسیده‌اند، در کنار اقدامات سلبی به حوزه ایجابی نیز توجه بهینه کرده‌اند.

کسب رتبه برتر طرح همیاران پلیس در سازمان جهانی یونسکو - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | هشدار سیل در ۱۰ استان

همشهریهمشهری1 روز قبل

فرهنگ تغذیه ایرانی، از بین رفته است/ چرا از سبزی و پیاز در سفره استفاده نمی‌کنید؟ / خوردن زیاد کاهو و خیار، عامل زودسفیدشدن مو می‌شود/ اولین مرکز «غذای سالم» با طبع غذای گرم، افتتاح کردم/ ایرانی‌ها برنج نمی‌خوردند

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
محقق طب سنتی درخصوص عقیده حکمای طب سنتی گفت: حکمای طب سنتی عقیده دارند، غذای انسان، درمان است و درمان انسان، غذای انسان است. ابراهیم ایراندوست در گفتگو با برنامه مشاور به سلامتی جسم و روح اشاره کرد و اظهار داشت: با اصلاح الگوی تغذیه و انتخاب نوع غذایی که انسان می‌خورد، می‌تواند سلامتی جسم و روح را تامین کند. وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر خوردن سبزی و پیاز از سفره ایرانیان حذف شده است، در حالی که پیاز بیشترین آنتی‌اکسیدان را دارد.

ببینید | انتقاد باشگاه خبرنگاران از بهنوش بختیاری برای تبلیغ شربت ضد کرونا!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل

سرعت رشد جهانی شیوع کرونا

ایمناایمنا1 روز قبل
سرعت انتشار و فراگیر شدن ویروس کرونا به قدری زیاد است که بسیاری از کشورهای جهان را تا به حال درگیر کرده است. نمودار سرعت شیوع بیماری کرونا در جهان را می‌توانید در ویدئو زیر ببینید.

همشهری TV | هشدار یک پزشک از بیمارستان طالقانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

همشهری TV | شورای شهر زیر سایه کرونا

همشهریهمشهری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر