چهار شکارچی متخلف در سقز دستگیر شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. سیاسی

چهار شکارچی متخلف در سقز دستگیر شدند

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
چهار شکارچی متخلف در سقز دستگیر شدند - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - رییس اداره حفاظت محیط زیست سقز گفت: در جریان گشت و کنترل محیط‌بانان، چهار شکارچی متخلف که اقدام به شکار غیرقانونی می‌کردند در این شهرستان دستگیر شدند.

بهزاد شریفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه وسایل شکار نیز از آنها کشف و ضبط شد، اظهار داشت: متخلفین در تلاش برای شکار گونه‌های مختلف جانوری بودند.

شریفی اضافه کرد: از این متخلفین لاشه دو قطعه کبوتر، دو قطعه کبک، یک قطعه سهره طلایی، یک عدد قفس فلزی و یک رشته تور پرتابی ویژه صید ماهی کشف و ضبط شد.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

رییس اداره حفاظت محیط زیست سقز یادآور شد: پرونده متخلفین مذکور برای بررسی و صدور حکم به مراجع قضایی شهرستان ارجاع شده تا با آنها برخورد قانونی انجام شود.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

برچسب‌ها

محیط زیست شکارچیان غیرمجاز کردستان سقز

چهار شکارچی متخلف در سقز دستگیر شدند - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پاسخ به شبهه‌ای درباره کشتار مردم زمان محمدرضا پهلوی

مهرمهر9 ساعت قبل

رقص و پایکویی در ستاد انتخابی یکی از نامزدها و در حضور یک روحانی / فیلم

خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل

خوانندگی و رقص خانم‌ها در ستاد انتخاباتی! / فیلم

خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل

فیلم/ ماشین‌سواری امروز روحانی و جهانگیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل

تعطیلات آغاز سال در بلاتکلیفی بنزین نوروز/تخصیص سهمیه ٣هزار میلیارد تومان بار مالی دارد

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، از ٢۶ آبان ماه که بنزین سهمیه بندی شده و قیمت آزاد آن با رشد سه برابری مواجه گشت، به اذعان مسئولین افت قابل توجهی در گردشگری ایران نفت افتاده که به احتمال زیاد ادامه این روند تعطیلات و گردشگری نوروز را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در این بین روز جاری علی ربیعی سخنگوی دولت روز جاری و در حاشیه نشست هیات دولت در پاسخ به پرسش سهمیه بندی بنزین نوروز گفت: اگر خواسته باشیم ۴۰ لیتر به سهیمه فعلی اضافه کنیم حدود ۳ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد که برای تامین آن شاید مجبور باشیم از بسته معیشتی ۶۰ میلیون نفر کم کنیم. به همین خاطر تصمیم دشواری است و ما به تصمیم روشنی برای محل تامین بنزین نوروزی نداریم. معتقدیم کاهش کمک معیشتی نیز به مصلحت نیست. از سوی دیگر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در حاشیه هیئت دولت گفت: موضوع سهمیه بنزین نوروز در حال بررسی است اما نباید پیش از نهایی شدن این بررسی‌ها، به مردم امید دهیم.
نامه‌نیورنامه‌نیور9 ساعت قبل
به گزارش نامه نیوز، موشکهای بالستیک ایران همواره یکی از نگرانی‌های جدی آمریکا و متحدانش بوده است. این وبگاه، در یکی از جدیدترین مقالاتش نیز به معرفی یکی از موشکهای بالستیک ایرانی پرداخته است. عنوان مقاله این است: «این مرگبارترین موشک ایران است». همچنین خاور دور، جنوب آسیا و حتی شرق آفریقا نیز می‌تواند در دسترس موشک سجیل ایران قرار داشته بگیرند. موشک قیام یک موشک تقریبا کوتاه برد است که بر اساس الگوهای موشکی شوروی ساخته شده است.

نظرها

اخبار بیشتر