برگزاری تشییع پیکر «میلاد نهاوندیان» شهید سانحه هواپیمایی اوکراین در ملایر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس

برگزاری تشییع پیکر «میلاد نهاوندیان» شهید سانحه هواپیمایی اوکراین در ملایر

فارسخبرگزاری فارس |
مراسم تشییع پیکر میلاد نهاوندیان شهید ملایری سانحه هواپیمایی اوکراین در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، صبح امروز مراسم تشییع پیکر میلاد نهاوندیان شهید ملایری سانحه هواپیمایی اوکراین در شهرستان ملایر با حضور مردم و مسوولان برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری امام جمعه ملایر بر پیکر این شهید نماز خواند و بعد از آن مراسم تدفین و خاکسپاری در باغ بهشت ملایر انجام شد.

برگزاری تشییع پیکر «میلاد نهاوندیان» شهید سانحه هواپیمایی اوکراین در ملایر - 2برگزاری تشییع پیکر «میلاد نهاوندیان» شهید سانحه هواپیمایی اوکراین در ملایر - 5برگزاری تشییع پیکر «میلاد نهاوندیان» شهید سانحه هواپیمایی اوکراین در ملایر - 6

انتهای پیام/ ۳۱۴۰/خ

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | تأثیر چشم‌گیر شیوع کرونا بر بازار فناوری جهان

همشهریهمشهری1 روز قبل

نحوه سرو غذا بین بیماران کرونا در چین +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به نحوه سرو غذا و دارو در بیمارستان ساخته شده ظرف ۹ روز در چین جهت درمان بیماران مبتلا و یا مشکوک به ویروس کرونا توجه نمایید.

خوانندگی و رقص خانم‌ها در ستاد انتخاباتی! / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

فیلم/ تهدید اسرائیل با هم‌پیمانان سنی‌مذهب ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
«افضل اشرف» کارشناس مسائل نظامی: اعلام معامله‌قرن، گروه‌های فلسطینی را به ایران نزدیکتر کرده و بعید نیست که علاوه بر هم‌پیمانان شیعی، در تحولی تازه شاهد استفاده ایران از گروه‌های نیابتی سنی‌مذهب باشیم.

رقص و پایکویی در ستاد انتخابی یکی از نامزدها و در حضور یک روحانی / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
به گزارش نامه نیوز، موشکهای بالستیک ایران همواره یکی از نگرانی‌های جدی آمریکا و متحدانش بوده است. این وبگاه، در یکی از جدیدترین مقالاتش نیز به معرفی یکی از موشکهای بالستیک ایرانی پرداخته است. عنوان مقاله این است: «این مرگبارترین موشک ایران است». همچنین خاور دور، جنوب آسیا و حتی شرق آفریقا نیز می‌تواند در دسترس موشک سجیل ایران قرار داشته بگیرند. موشک قیام یک موشک تقریبا کوتاه برد است که بر اساس الگوهای موشکی شوروی ساخته شده است.

نظرها

اخبار بیشتر