اظهار امیدواری برای ساخت سریال «موسی (ع)» در سال ۹۹
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
اظهار امیدواری برای ساخت سریال «موسی (ع)» در سال ۹۹

اظهار امیدواری برای ساخت سریال «موسی (ع)» در سال ۹۹

مهرخبرگزاری مهر |
احمد میرعلایی تهیه کننده سریال «موسی (ع)» با اشاره به طی شدن روند پیش تولید این سریال برای کلید خوردن در سال ۹۹ اظهار امیدواری کرد.

احمد میرعلایی تهیه کننده سریال «موسی (ع)» درباره وضعیت جسمانی جمال شورجه به خبرنگار مهر بیان کرد: خدا را شکر حال او خیلی خوب است و بهتر هم می‌شود. شورجه همچنان در جریان کارهای پروژه است و به تولید هم سر می‌زند.

تهیه کننده سریال «موسی (ع)» درباره زمان کلید خوردن این مجموعه بیان کرد: این سریال پیش تولید خود را طی می‌کند و ما امیدواریم بتوانیم در سال ۹۹ آن را به تولید برسانیم‌.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

فیلمنامه سریال موسی (ع) پیش از این توسط فرج الله سلحشور نوشته شده بود و با این حال باز هم مورد بازنویسی هایی قرار گرفت.

پیش تولید این سریال زیر نظر تیمی از مشاوران و عوامل مختلف همچون تیم کارگردانی، طراح صحنه، طراح هنری کار و … پیش می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: عبدالعلی علی عسکری رئیس صداوسیما امروز ششم بهمن از پشت صحنه سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داود میرباقری بازدید کرد. به گزارش سینماپرس، عوامل سریال «سلمان فارسی» این روزها در جزیره قشم در حال تصویربرداری سریال هستند. عبدالعلی علی عسکری در بازدید از مراحل تصویربرداری سریال «سلمان فارسی» در جزیره قشم، شخصیت این صحابه پیامبر را در ایجاد تمدن جدید اسلامی مؤثر توصیف و تصریح کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی، نشان دادن شخصیت سلمان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی به حرکت سریع ملت ایران در مسیر تمدن سازی نوین اسلامی کمک خواهد کرد.

فیلم جالب از سگ پلیس که مواد را از مجرم کشف کرد! / در تهران رخ داد

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، در سومین طرح ظفر پلیس تهران ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از سگ‌های مواد یاب استفاده کردند و همان طور که در فیلم مشاهده می‌کنید ماموران در ابتدا مواد مخدر شیشه را داخل کفش یکی از متهمان جاساز کردند که سگ‌های آموزش دیده در بین ۴ متهم ایستاده در کنار هم، موفق به کشف مواد مخدر در کفش متهم شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی با انتشار فراخوانی از جذب سرباز امریه از میان فارغ‌التحصیلان برخی رشته‌های تحصیلی خبر داد. به گزارش ایسنا، جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی از بین فارغ‌التحصیلان در رشته‌های مددکاری اجتماعی (دکتری)، جامعه شناسی (دکتری/گرایش مسائل اجتماعی ایران)، روانشناسی بالینی (دکتری)، حسابداری (کارشناسی ارشد)، ادبیات و زبان‌های خارجی (کارشناسی ارشد)، مدیریت (کارشناسی ارشد/ کلیه گرایش‌ها)، طراحی گرافیک (کارشناسی ارشد، مسلط به طراحی گرافیک و نرم افزارهای مرتبط / توانایی تولید موشن گرافیک امتیاز محسوب می‌شود.) سرباز امریه می‌پذیرد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی به نشانی www. jatt. ir در منوی همکاری با واحد، با تکمیل فرم جذب نیروی سربازی (امریه)، درخواست خود را بارگذاری کرده و در صورت هرگونه سوال و ابهام با شماره ۳-۸۸۹۱۱۰۰۱ تماس حاصل کنند. انتهای پیام
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون حقوق مالکیت فکری وزارت دادگستری ضمن تاکید بر برندسازی برای محصولات دانش‌بنیان، گفت: ابتدا باید یک بازار منطقه‌ای و سپس یک بازار جهانی برای محصولات ترسیم کنیم. وی اظهار کرد: اختراع بازار جهانی پیدا می‌کند و میزان درآمد را باید بر اساس آن تنظیم کرد. معاون حقوق مالکیت فکری وزارت دادگستری ادامه داد: ما در یک محیط شبه جنگی واقع شدیم که هنوز در کشور ما القا نشده است. حکمت‌نیا با بیان اینکه آمادگی ابتدایی برای حضور در یک رقابت تنگاتنگ در حوزه‌های ملی و بین‌المللی را داریم، گفت: ورود به صحنه جهانی رقابت می‌تواند هزینه‌های تامین و تخصیص ما را توسعه دهد. ابتدا باید یک بازار منطقه‌ای ترسیم کرده و در نهایت نیز برای محصولات یک بازار جهانی ترسیم کنیم.
فردا نیوزفردا نیوز6 ساعت قبل
بازیگر سریال «مردان آنجلس» گفت: من به مدت بیست روز کامل در کما به سر بردم، بعد از به هوش آمدن به دلیل زخمی که در بدنم ایجاد شده از بیمارستان مرخص شده و در خانه ادامه مراحل درمان را سپری می‌کنم. خبرگزاری میزان: رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: نزدیک به دو هفته در کما بودم و وضعیت بسیار بدی را پشت سر گذاشتم، اما خدا را شاکرم که توانستم کما را پشت سر بگذارم و چند روز پیش از کما بیرون آمدم. وی در همین راستا ادامه داد: معتقدم اگر ذره‌ای نسبت به گذشته بهتر شده باشم از لطف خدا و دعای مردم بوده است، مردم اینقدر به من لطف دارند که همیشه شرمنده آن‌ها هستم. این بازیگر پیشکسوت سینما با اشاره به ادامه روند درمان خود اظهار کرد: من به مدت بیست روز کامل در کما به سر بردم، بعد از به هوش آمدن به دلیل زخمی که در بدنم ایجاد شده از بیمارستان مرخص شده و در خانه ادامه مراحل درمان را سپری می‌کنم. بازیگر فیلم سینمایی «دکل» دلیل ترخیص خود را اینگونه تشریح کرد: دلیل ترخیصم از سوی پزشکان احتمال بالای ابتلا به عفونت بیمارستانی بود، به همین خاطر هم اکنون خانه‌ام به صورت کامل ایزوله شده تا زخم به وجود آمده عفونت نکند.
سلامت نیوزسلامت نیوز10 ساعت قبل
سلامت نیوز: رئیس مرکز تحقیقات تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، رژیم‌های غذایی اینترنتی را بی اعتبار دانست. وی در خصوص میزان حساسیت تعریف برنامه غذایی برای هر فرد، ادامه داد: متخصصین تغذیه برای شناسایی عوامل موثر در تعیین رژیم تغذیه‌ای نیاز به حداقل ۲۰ تا ۲۵ دقیقه مشاوره با فرد بیمار و دو تا سه جلسه آموزش نحوه جایگزینی واحدها به فرد را دارد. میرمیران، مشاوره‌های تغذیه‌ای آنلاین که طبق پرسشنامه‌های اصولی با مرجع علمی فعالیت می‌کنند را قابل اعتماد اعلام کرد و گفت: تمام ویژگی‌های فردی هر شخص باید استخراج و طبق آن برنامه غذایی متناسب با فاکتورهای موثر تعریف شود، در این صورت رژیم ارائه شده مورد قبول خواهد بود. وی با اشاره به ترویج فرهنگ استفاده از برخی رژیم‌های غذایی مطابق با فرهنگ تغذیه‌ای کشورهای دیگر، اظهار کرد: بسیاری از این سبک‌ها و قوانین توجیه پزشکی دارند، اما افراد باید با تشخیص پزشک از آن‌ها استفاده کنند. از طرفی تداوم این برنامه‌ها مستلزم ایجاد زیرساخت‌های مناسب فرهنگی و آداب تغذیه‌ای است، چراکه این ناهماهنگی فرهنگی، پایایی و استمرار رژیم را مختل می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر