فرعباسی: روز ما نبود، توپ‌ها به گل تبدیل نشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

فرعباسی: روز ما نبود، توپ‌ها به گل تبدیل نشد

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
دروازه بان تیم فوتبال امید گفت: تلاش کردم بهترین عملکرد را در این 3 بازی داشته باشم اما حیف که این تلاش و البته زحمت همه بچه ها منجر به صعود نشد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حبیب فر عباسی در خصوص حضور خودش در ترکیب تیم امید و این بازی‌ها گفت: ابتدا از آقای استیلی و همچنین حبیبی تشکر می‌کنم که نام من را در فهرست نهایی قرار دادند و به من اعتماد کردند. امیدوارم در حد توان خودم به این اعتماد پاسخ داده باشیم.

فرعباسی اضافه کرد: وقتی آن اتفاق تلخ برای معراج افتاد و مصدوم شد همه ما ناراحت شدیم. به هر حال معراج برای این تیم مدت زیادی زحمت کشید و دروازه بان اول بود. همچنین مهدی نوراللهی هم مدت هاست در اردوی تیم امید حضور دارد. وقتی کادر فنی تصمیم گرفتند به من اعتماد کنند ابتدا از معراج و مهدی که به جز هم پست بودن رفیق و دوست نزدیک هستیم رخصت گرفتم چون در این تیم از من قدیمی‌تر بودند و زحمت کشیدند.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

دروازه بان تیم امید اضافه کرد: از کادر فنی تشکر می‌کنم که به من لطف داشتند و امیدوارم از عملکردم رضایت داشته باشند. تلاش کردم بهترین عملکرد را در این ۳ بازی داشته باشم اما حیف که این تلاش و البته زحمت همه بچه‌ها منجر به صعود نشد.

فرعباسی افزود: همه بچه‌ها، بازیکنان و اعضای کادر شبانه روز برای این تیم زحمت کشیدند. واقعا فقط می‌توان گفت حیف شد. روز ما نبود و توپ‌ها به گل تبدیل نشد، در غیر اینصورت با اختلاف زیاد چین را شکست می‌دادیم و به مرحله بعدی می‌رفتیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - تیم‌های بارسلونا و ایبار از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان به بردی پرگل دست یافت. مشخصات بازیتاریخ: شنبه، ۳ اسفند ۹۸تورنمنت: فصل ۲۰۱۹/۲۰ لالیگاگلزنان: مسی (۱۴، ۳۷، ۴۰، ۸۷)، آرتور ملو (۸۹) ترکیب دو تیمشرح گل‌هابارسلونا ۱-۰ ایبار | پاس راکیتیچ پشت محوطه جریمه به مسی رسید. توپ پس از همکاری راکیتیچ و ویدال، پشت محوطه جریمه در سمت چپ به مسی رسید. بارسلونا ۴-۰ ایبار | مارتین بریتویت در محوطه جریمه با یک پاس عرضی پای چپ، مسی را در مقابل دروازه تقریبا خالی صاحب توپ کرد. بارسلونا ۵-۰ ایبار | همکاری آرتور و بریتویت، یک گل را به دنبال داشت.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر