نیمکت تیم ملی به چه کسی می‌رسد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

نیمکت تیم ملی به چه کسی می‌رسد؟

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
نیمکت تیم ملی فوتبال بدون سرمربی است و هنوز مشخص نیست فدراسیون فوتبال چه تصمیمی می خواهد بگیرد.

خبرگزاری فارس: در مورد نیمکت تیم ملی و انتخاب سرمربی هنوز تناقضات زیاد است و هنوز مدیران فدراسیون بر سر یک فرد خاص به اجماع نرسیده‌اند.

هر چند در طول روزهای گذشته نام‌های علی دایی و امیر قلعه نویی به عنوان اصلی‌ترین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی مطرح شده اما به دلیل موانع و یکسری ملاحظات از سوی خود این مربیان و حتی فدراسیون فوتبال هنوز هیچ رشد قابل بیانی مذاکرات نداشته است.

این در حالیست که روز گذشته حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال بار دیگر تاکید کرد همچنان گزینه‌های خارجی هم در فرایند تصمیم گیری فدراسیون حذف نشده‌اند و مدیران فوتبالی می‌خواهند تا پایان دی ماه بین گزینه‌های خارجی و داخلی انتخاب نهایی را انجام دهند.

تنها گزینه خارجی هم که فعلا در فدراسیون نام برده می‌شود برانکو ایوانکوویچ است. مربی سابق و موفق پرسپولیس که به دلیل شکایتی که از این باشگاه بابت پرداخت نشدن حق و حقوقش به فیفا کرده و در مذاکرات اخیر با مدیران پرسپولیس هم به جمع بندی نرسیده است.

مبلغ یک میلیون یورو پول کمی برای باشگاه پرسپولیس در این شرایط نیست که بتواند تهیه کند و مطالبات به حق برانکو را بپردازد اما از سویی این مطالبه به حق است و برانکو پیش از اینکه مذاکره‌ای در کار باشد به فیفا شکایت کرده و به خواست باشگاه پرسپولیس قبل از موعد رسیدگی به پرونده‌اش در فیفا با آنها مذاکراتی انجام داد که مطلوب نبوده و توافقی حاصل نشد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

با این حال به صورت موازی فدراسیون فوتبال در چند نوبت خواستار مذاکره جدی با برانکو شده اما این مربی کروات اعلام کرده تا زمانی که مشکل مالی اش با پرسپولیس حل نشود نمی‌خواهد وارد فاز جدی مذاکرات شود. هر چند در این بین فدراسیون پیغام هایی به برانکو داد تا هم به پرسپولیس تخفیف دهد و هم به خود فدراسیون تخفیف دهد اما سرمربی اسبق سرخپوشان این دو پیشنهاد را رد کرد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که رایزنی هایی در حال صورت گرفتن است تا مشکل برانکو و پرسپولیس حل شود که اگر در دو سه روز آینده این رایزنی‌ها جواب بدهد برانکو بار دیگر گزینه اول فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی خواهد شد در غیر این صورت فدراسیون فوتبال می‌ماند و دو سه گزینه ایرانی که هر یک از آنها دارای موانع و ملاحظاتی هستند. مگر اینکه گزینه‌های خارجی دیگری مطرح شوند که تاکنون نامی از آنها به میان نیامده است.

در واقع باید گفت به نظر می‌رسد انتخاب سرمربی تیم ملی در این شرایط برای فدراسیون یک کلاف سردرگم شده است و همگان چشم انتظار این هستند که سرانجام نیمکت داغ تیم ملی به کدام مربی می‌رسد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - تیم‌های بارسلونا و ایبار از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان به بردی پرگل دست یافت. مشخصات بازیتاریخ: شنبه، ۳ اسفند ۹۸تورنمنت: فصل ۲۰۱۹/۲۰ لالیگاگلزنان: مسی (۱۴، ۳۷، ۴۰، ۸۷)، آرتور ملو (۸۹) ترکیب دو تیمشرح گل‌هابارسلونا ۱-۰ ایبار | پاس راکیتیچ پشت محوطه جریمه به مسی رسید. توپ پس از همکاری راکیتیچ و ویدال، پشت محوطه جریمه در سمت چپ به مسی رسید. بارسلونا ۴-۰ ایبار | مارتین بریتویت در محوطه جریمه با یک پاس عرضی پای چپ، مسی را در مقابل دروازه تقریبا خالی صاحب توپ کرد. بارسلونا ۵-۰ ایبار | همکاری آرتور و بریتویت، یک گل را به دنبال داشت.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر