ورود سامانه بارشی جدید از جمعه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

ورود سامانه بارشی جدید از جمعه

مهرخبرگزاری مهر |
امروز در نواحی غربی کشور بارش پراکنده را خواهیم داشت. سامانه بارشی جدید از جمعه وارد کشور می‌شود و از شنبه این سامانه بارشی شدت می‌گیرد و در اغلب مناطق کشور بارش باران را خواهیم داشت.

در ادامه بخوانید

فیلم | تظاهرات میلیونی ضد اشغال در بغداد | عراقی‌ها چه شعارهایی می‌دادند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مردم شهرهای مختلف عراق به ویژه پایتخت از نخستین ساعت‌های صبح امروز جمعه خود را به بغداد رساندند تا در تظاهرات میلیونی علیه نیروهای اشغالگر آمریکایی شرکت کنند. اکنون همه خیابان‌ها و مسیرهای منتهی به محل برگزاری تظاهرات در خیابان جادریه مملو از جمعیت است و همه جا این مناطق به جوش و خروش علیه اشغالگران تبدیل شده است. تظاهرات میلیونی مردم عراق در پایتخت با شعارهای «کلا کلا آمریکا، کلا کلا اسرائیل» - نه به آمریکا و اسرائیل - آغاز شد و در ادامه سیل جمعیت از مناطق مختلف و خیابان‌های بغداد به تظاهرات کنندگان پیوستند. حضور گسترده مردم کفن پوش با در دست داشتن پرچم‌های عراق و شعارهای ضد آمریکا، اسرائیل و حکام مزدور عرب جلوه‌ای دیدنی به تظاهرات میلیونی بغداد داده است. تصاویری از این راهپیمایی را در ویدئوی زیر ببینید:

عذرخواهی فرودگاه مهرآباد از اقدام صورت گرفته با دیاباته +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
به گزارش مشرق، روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با اشاره به رفتار صورت گرفته با شیخ دیاباته، مهاجم اهل کشور مالی استقلال، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: «ضمن پوزش از بازیکنان تیم استقلال و آرزوی پیروزی در بازی پیش رو، فرودگاه مهرآباد رفتار نادرست کارگر خدماتی با مهاجم استقلال را پیگیری می‌کند. پس از اینکه شیخ دیاباته، مهاجم سرشناس تیم فوتبال استقلال در فرودگاه مهرآباد از رفتار یک کارگر خدماتی متعجب و قدری آزرده شد، با شرکت پیمانکار مرتبط صحبت شد تا ضمن انجام اقدامات لازم، به ایشان و تمامی کارگران تحت استخدام خود یادآوری کند که آنها موظف به رعایت احترام کامل به تمامی مسافران فرودگاه بوده و صرفا مجاز به انجام امور محوله هستند». فیلم رفتار ناشایست خدمه فرودگاه با شیخ دیاباته را در زیر ببینید:
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
طبق نظرسنجی انجام شده در این رابطه که روز جمعه ۲۴ ژانویه (چهارم بهمن ماه) در وب سایت این مرکز منتشر شده، ۷۱٫۵ درصد از مردم روسیه به «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه اعتماد دارند. ضمن اینکه ۷۱٫۵ درصد از سؤال شوندگان هم در پاسخ به میزان اعتماد خود به ولادیمیر پوتین، پاسخ مثبت داده‌اند. پیش از این، در تاریخ ۱۷ ژانویه (۲۷ دی ماه) نیز مرکز سنجش افکارعمومی سراسری روسیه پس از سخنرانی پوتین در مجمع فدرال روسیه، افزایش رضایت شهروندان از عملکرد ولادیمیر پوتین در سمت ریاست جمهوری را ثبت کرده بود. به گفته مقامات این مرکز، این رشد محبوبیت به میزان ۳ درصد بوده است. «ولادیمیر پوتین» در تاریخ ۱۵ ژانویه (۲۵ دی ماه) در پیام سالانه خود به شرکت کنندگان در مجمع فدرال روسیه که معمولا در جریان آن خط مشی آینده کشور تعیین می‌شود، ابتکارعمل‌های اجتماعی مهمی را مطرح کرد که اصلی‌ترین آن انجام اصلاحات جدی در قانون اساسی فدراسیون روسیه است.

ویدیو؛ تبریک تولد لوییس سوارز توسط باشگاه لیورپول

طرفداریطرفداری1 روز قبل

اولین ویدئو از زلزله‌زدگان ترکیه

اقتصادنیوزاقتصادنیوز18 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: در پی بروز چندین فقره تصادف زنجیره‌ای در پی یخ زدگی معابر شهری شیراز حدود ۸۰ خودرو در نقاط مختلف این شهر با یکدیگر برخورد کردند. سرهنگ مصطفی عباسی جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از شامگاه پنجشنبه تاکنون با توجه به برودت هوا به دنبال بارش برف در محورهای شمالی و غربی شهر شیراز تصادف‌های چند وسیله‌ای رخ داده است. وی ادامه داد: تصادف‌های زنجیره‌ای در محورهای گلستان، حسینی الهاشمی، پل محمودیه، صدرا و محور منتهی به قلات به دلیل یخ زدگی سطح معابر ایجاد شده است. وی با بیان اینکه حدود ۸۰ وسیله نقلیه در طی این تصادفات زنجیره‌ای در نقاط مختلف شیراز به یکدیگر برخورد کرده است، گفت: این تصادفات خسارتی بوده است و خوشبختانه مصدومیت کلی به دنبال نداشته و تعدادی از سرنشینان این خودروها نیز به دلیل برخورد زنجیره‌ای خودروها دچار کوفتگی و مصدومیت‌های جزیی شده که همه مصدومان نیز بصورت سرپایی در صحنه مداوا شده‌اند. عباسی در پایان تاکید کرد: دمای هوا در حال حاضر در شیراز پایین است و تا روزهای آینده احتمال یخ زدگی معابر وجود دارد و رانندگان باید قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت فاصله طولی مناسب را در معابر این شهر و محورهای شمالی و مرکزی استان فارس رعایت کنند.

نظرها

اخبار بیشتر