(عکس) تابلویی که در حراجی تهران ۳ میلیارد تومان فروخته شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اجتماعی

(عکس) تابلویی که در حراجی تهران ۳ میلیارد تومان فروخته شد

فراروخبرگزاری فرارو |
نقاشی حسین زنده‌رودی با عنوان «قوس آبی نیلگون» گرانترین اثری بود که در حراجی تهران فروخته شد.
(عکس) تابلویی که در حراجی تهران ۳ میلیارد تومان فروخته شد - 1

شب گذشته (جمعه ۲۷ دی) گرانترین اثر فروخته شده در حراجی تهران تابلویی از حسین زنده‌رودی بود که بیش از ۳ میلیارد تومان چکش خورد.

به گزارش خبرآنلاین، نقاشی حسین زنده‌رودی با عنوان «قوس آبی نیلگون» گرانترین اثری بود که در حراجی تهران فروخته شد. این اثر که بین ۳ تا ۴ میلیارد تومان قیمت گذاری شده بود، در نهایت با قیمت ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته شد.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر5 ساعت قبل
‌سیدمصطفی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که اخیرا شنیده شده به دلیل ساماندهی اشتباه این برج در گذشته به تدریج این سازه نشست می‌کند، گفت: این شایعات به شوخی بیشتر شبیه است تا واقعیت. برای ساخت چنین بناهایی تدابیر لازم اندیشیده شده و به دلیل عدم ساماندهی مناسب کفپوش‌ها مشکلی مانند نشست برج برای آن ایجاد نخواهد شد. موسوی افزود: در اطراف برج آزادی ما فضای سبز و باغچه‌های زیادی داریم و تنها زیرسازی اطراف برج نیست. وی ادامه داد: رایزنی‌هایی برای فعال کردن آب‌نماهای اطراف برج آزادی انجام شده که امیدواریم با برطرف کردن نواقص آن از سوی سازمان زیباسازی دوباره شاهد راه اندازی آب‌نماهای اطراف برج آزادی باشیم. وی تصریح کرد: سازه‌هایی مانند برج آزادی در هنگام ساخت در برابر ریشترهای بالای زلزله مقاوم سازی شده‌اند و این گونه نیست که با هر اتفاقی مورد تهدید قرار بگیرند.

ببینید | پاسخ حریرچی به نماینده قم: اسم یک چهارم ۵۰ کشته بر اثر کرونا را بگویید، من استعفا می‌دهم

خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رویداد تخصصی حوزه گردشگری داخلی است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (WTO) به ثبت رسیده و با حمایت و حضور وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور و شرکت‌ها و نهادهای مرتبط از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ بهمن ۹۸ با هدف ارائه‌ی دستاوردها و آشنایی با توان و نوآوری‌ فعالان صنعت گردشگری کشور و ظرفیت‌ها و زمینه‌های مختلف سفر برای گردشگران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

همشهری TV | هشدار سیل در ۱۰ استان

همشهریهمشهری3 ساعت قبل
تابناکتابناک5 ساعت قبل
بعد از شناسایی و بستری شدن موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور و انجام معاینات و تست‌های ویژه روی ایشان، شمار مبتلایان به ویروس به ۶۴ تن افزایش یافت. وی افزود: از این ۱۸ نفر، ۸ نفر در استان قم، یک مورد در استان همدان، ۳ مورد در تهران، ۲ مورد در مرکزی، ۲ مورد در استان اصفهان و ۲ نفر در گیلان مبتلای جدید به کرونا ویروس شناسایی شده است. همچنین از این ۱۸ نفر چهار نفر متاسفانه جان باخته‌اند. آمار مبتلایان قطعی به کووید-۱۹ از ابتدا تا به امروز ۶۴ تن است. رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت افزود: از جمع هجده نفر مبتلایی که جدید شناسایی شده‌اند، متاسفانه چهار تن جانشان را از دست داده‌اند؛ بنابراین، تا ظهر امروز آمار جان باختگان این بیماری در کشورمان دوازده تن رسیده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- معاون کل وزارت بهداشت به تشریح آخرین آمارها در خصوص مبتلایان و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا پرداخت. اقدامات وزارت بهداشت برای مقابله با کروناحریرچی با اشاره به اقدامات انجام شده در وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا، افزود: از زمانی که این ویروس در چین شناسایی شد گروه‌های مختلف در وزارت بهداشت با آمادگی کافی آموزش‌های لازم را ارایه کرده‌اند. معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر ثبات نسبی در شهر قم و سایر شهر‌ها نیز حاکم شده است، گفت: امیدواریم مشکل را به حداقل ممکن برسانیم. معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه اکنون زمان رقابت‌های سیاسی نیست، گفت: موضوع کرونا ملی است باید دست به دست هم بدهیم تا از آن خارج شویم. وی همچنین در خصوص نحوه تدفین مبتلایان به کرونا، گفت: طبق پروتکل سازمان جهانی بهداشت این موضوع انجام می‌شود.
ایمناایمنا4 ساعت قبل
وی با بیان اینکه دادستان اردبیل تاکنون دو داروخانه را به علت گرانفروشی و احتکار ماسک و مواد ضد عفونی پلمب کرده است، تصریح کرد: در دیگر استان‌ها نیز موارد برخورد با محتکران را داشتیم. دبیر ستاد ویژه مدیریت پیشگیری از آلودگی ویروس کرونا با بیان اینکه در کشور مشکل کمبود ماسک نداریم و حتی مازاد بر مصرف نیز تولید ماسک را داریم، اظهار کرد: برنامه وزارت بهداشت توزیع ماسک به صورت خانه به خانه در قم است و خودمان نیز این کار را انجام می‌دهیم. وی با تاکید بر اینکه احتکار از سوی داروخانه‌ها در خصوص ماسک و مواد ضد عفونی را کتمان نمی‌کنیم، اضافه کرد: باید توجه داشت که با همکاری تعزیرات بازرسی‌ها را آغاز کرده‌ایم اما در مورد مواد شوینده وزارت صمت باید پاسخگو باشد. وی در خصوص انجام تست کرونا اظهار کرد: انجام این تست تنها برای افراد دارای علامت انجام می‌شود و هیچ معیار بالینی برای تست از افراد بدون علامت وجود ندارد. حریرچی با بیان اینکه ۸۰ درصد از بیمارانی که کرونای آنها مثبت است نیازی به بستری ندارند، گفت: ۲۰ درصد از مبتلایان نیازمند بستری در مراکز بستری هستند و بهترین راهکار جهانی نیز برای درمان کرونا بستری افراد در خانه است.

نظرها

اخبار بیشتر