تنش در همایش شرکت‌های برتر ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. فرهنگ

تنش در همایش شرکت‌های برتر ایران

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |

برگزاری بیست و دومین سال پیاپی شرکت‌های برتر ایران به دلیل نقص هماهنگی‌های لازم بین برگزار کنندگان همایش و حراست صدا و سیما منجر به تنش شد و حراست مانع از ورود برخی مدیران شرکت‌های برتر ایران به همایش شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، صبح امروز سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۹۸ برای بیست و دومین سال پیاپی شرکت‌های برتر ایران را رتبه‌بندی کرده‌است. نتیجه این رتبه‌بندی‌ها قرار بود صبح امروز در سالن مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور همه نمایندگان شرکت‌های برتر ایران اعلام شود.

این همایش تحت عنوان همایش شرکت‌های برتر ایران برگزار شد اما حراست سازمان صدا و سیما به دلیل نقص هماهنگی‌های لازم که باید توسط برگزار کنندگان همایش یعنی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌گرفت، مانع از ورود برخی مدیرات شرکت‌های برتر شد و به تنش و درگیری مدیران شرکتهای برتر ایران با حراست سازمان صدا و سیما منجر شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

به رغم آنکه سازمان مدیریت صنعتی ایران برای ارزیابی۵۰۰ شرکت برتر ایران میلیون‌ها تومان از شرکتها دریافت می‌کند اما این همایش را دقیقا در جایی برگزار می‌کند که میهمان در حین ورود به این مرکز دارای شان و اعتبار نباشد و احترام اش محفوظ نباشد ضمن آنکه نمی‌توان نهادی را یافت که پاسخگوی شکایات مردمی و برخوردهای نامناسب از حراست سازمان صدا و سیما باشد.

اگرچه انتظارها بر این است که صدا و سیما به عنوان یک نهاد فرهنگی برخورد مناسبی با میهمانان داشته باشد اما متاسفانه قوانین حاکم بر این سازمان و برخورد نامناسب از سوی حراست سازمان صدا و سیما با میهمانان موجب خواهد شد که به وجه این سازمان خدشه وارد شود. متاسفانه مشخص نیست که چه نهادی بر نحوه فعالیتها و برخوردهای کارکنان حراست صدا و سیما نظارت داشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پایان سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با تقدیر از خبرنگار مهر

مهرمهر1 روز قبل
ایسناایسنا6 ساعت قبل
ایسنا/البرز سمینار تخصصی واکسن و چالش‌های پیش رو برای نخستین بار در کشور توسط مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در کرج برگزار می‌شود. سید رضا بنی هاشمی روز شنبه سوم اسفند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مؤسسه رازی به عنوان متولی تولید واکسن و سرم‌های درمانی مارگزیدگی و عقرب زدگی در کشور، تا کنون چندین سمینار تخصصی با موضوعات بیماری‌های عفونی دام، طیور و بیماری‌های مشترک بین انسان و دام برگزار کرده است. به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: در این راستا اولین سمینار واکسن و چالش‌های پیش رو با دعوت از متخصصان و اساتید فن توسط مؤسسه رازی در ششم اسفند ماه برگزار می‌شود. وی افزود: سمینارهایی که تا کنون برگزار شده نشان دهنده تمایل مؤسسه به همکارهای‌های درون بخشی و برون بخشی بوده اما سمینار اخیر به منظور بررسی جامع‌تر در مورد فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو و همچنین نشان دادن چشم انداز صنعت واکسن در ایران و جهان برگزار خواهد شد. بنی هاشمی درباره اهداف و لزوم برگزاری این سمینار تخصصی علمی - اجرایی، گفت: در این سمینار به دنبال پاسخ به سوالاتی هستیم که در آینده با آن مواجه خواهیم بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| مهرزاد حمیدی در خصوص تمهیدات وزارت آموزش و پرورش برای جلوگیری از شیوع کرونا در مدارس کشور گفت: زمانی که این بیماری در چین شناخته شد و وضعیت بیماری زایی و خطر آن را متوجه شدیم، پیش بینی‌های لازم را انجام دادیم و دستور العمل‌هایی را با هماهنگی کامل وزارت بهداشت تهیه کردیم. این دستورالعمل‌ها هم اکنون در پورتال وزارت آموزش و پرورش قرار دارد و هم به همه مدارس و استان‌ها بخشنامه شده است تا افراد این آگاهی را کسب کنند که برای بیماری‌های حاد تنفسی از جمله کرونا چه اقداماتی را باید در حوزه بهداشتی انجام دهند. وی با اشاره به اینکه دستور العمل ویژه‌ای هم هفته گذشته مجددا تهیه شده است، افزود: در این خصوص وزارت بهداشت ویدئو کنفرانس مشترکی را برای معاونین سلامت آموزش و پرورش در استان‌ها و معاونین بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی در سراسر کشور برگزار کردند. معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در این خصوص هماهنگی کاملی با وزارت بهداشت صورت گرفته و در استان‌ها نیز معاونین سلامت آموزش و پرورش و معاونین بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی نشست‌های مستمر و ویژه‌ای برگزار کردند. همچنین تمام معاونین سلامت استان‌ها، معاونان مناطق و مدیران مدارس آمادگی لازم را دارند و آگاهی‌های لازم را کسب کرده‌اند و در ادامه نیز اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌ها در اختیارشان قرار می‌گیرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴8 ساعت قبل
ساعت۲۴ - سریال نوروزی «دوپینگ» به کارگردانی رضا مقصودی مدتی است کلید خورده است و اکنون تصویربرداری آن در سکوت خبری ادامه دارد. سریال نوروزی «دوپینگ» به کارگردانی رضا مقصودی مدتی است کلید خورده است و اکنون تصویربرداری آن در سکوت خبری ادامه دارد. سریال «دوپینگ» سریال نوروزی شبکه سه سیماست که به تهیه‌کنندگی سیدامیر پروین حسینی این روزها در حال تصویربرداری است. این سریال چندی پیش در سکوت خبری کلید خورده است. هر سه این بازیگر در سال جاری با سریال «هیولا» به کارگردانی مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی حضور داشتند.

نظرها

(1)

این خبر درست نیست .کاملا اشتباه هستش .هر سازمانی قوانیینی دارد که رعایت آن برای هر انسان فهمیده لازم الجبار است.ایراد به خود مسئولین برگزاری همایش بر میگردد .خانمی بر خلاف قوانین جاری در سازمان با اعمالی که شایسته یک انسان فرهیخته نبود دوست داشتن با اعمال غیر منطقی وارد همایش شوند .وقتی دیدن کارشان به جایی نرسید با توسل بر انتشار اخبار کذب خواستن از کسانی که هیچ ذی نفع نیستن انتقام بگیرد.در حالی که با چند تماس با مسئولین برگزاری همایش میتوانستند مثل خیلی از همکارانشان با آرامش و خشنودی وارد سازمان شوند.

1 ماه قبل

اخبار بیشتر