کمتر دیده شده از زندگی شخصی شهید سلیمانی / وقتی سردار زبان کودکی می‌گشاید + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

کمتر دیده شده از زندگی شخصی شهید سلیمانی / وقتی سردار زبان کودکی می‌گشاید + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: ویدئوی از زندگی شخصی شهیدسلیمانی را مشاهده می کنید.

حجم ویدیو: 6.13M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۴۰

به گزارش رکنا، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در دوران فعالیت خود به یک کابوس برای مقامات و ژنرال‌های آمریکایی تبدیل شده بود.

نابودی دستاوردهای شوم آنها و کمک به از بین بردن داعش، موضوعی بود که مقامات آمریکایی نمی‌توانستند به راحتی از کنار آن بگذرند. از همین رو، تلاش برای حذف این مهره کلیدی سپاه پاسداران همواره از جمله رویاهای بزرگ آنها بوده است.

خبری: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

در این ویدئوی تاثیرگذار و زیبا، سردار دل‌ها را با یک لباس ساده در حال بازی با خردسالی که گویی نوه ایشان است را می‌بینید که چگونه با این خردسال رفتار می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از برنا، بنا به اعلام معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم کلیه کلاس‌های درس این دانشگاه به استثنای رزیدنت‌ها، اینترن‌ها و دانشجویان پرستاری ترم ۷ و ۸ تا روز پنجشنبه هفته آینده تعطیل است و بعد از آن نیز در خصوص ادامه تعطیلی تصمیم گیری می‌شود.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
شیوع بیماری‌ها و موارد اضطراری راهی برای افشای ضعف در سیستم‌های بهداشتی و تشخیص بیماری است. هنگامی که شیوع بیماری در جمهوری دموکراتیک کنگو پدید آمد، آزمایشات بسیار کمی در دسترس بود. این نکتهتوضیح می‌دهد که چرا لیست داروهای ضروری در دهه ۱۹۷۰ تدوین شد، اما لیست تشخیصی ضروری سالها بعد و در سال ۲۰۱۸ تدوین شد. این در مطالعات مختلفی که امکان مراقبت ایجاد کرده‌اند، برای ارزیابی شکافهای عملکرد سیستم بهداشتی مشهود است. و ما نمی‌توانیم فقط در هنگام شیوع بیماری و شرایط اضطراری در مورد تشخیص فکر کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر