اتفاق جالب در فوتبال ترکیه/ پنالتی که سه بار تکرار شد اما گل نشد (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

مهرمهر2 ساعت قبل
دغدغه اصلی فرهاد مجیدی برای بازی امروز غیبت مهاجمان اصلی تیمش به دلیل مصدومیت و تردید او در انتخاب ۳ بازیکن از بین ۶ مدافع آماده به بازی برای دفاع میانی است. محمد دانشگر محتمل‌ترین انتخاب مجیدی برای قرار گرفتن در پست مدافع میانی سمت راست می‌باشد. مجیدی برای خط حمله‌اش یک انتخاب قطعی و کلی تردید برای انتخاب نفر بعدی دارد. مرادی می‌تواند یک گزینه مناسب برای حضور در ترکیب اصلی و یک گزینه مناسب‌تر برای تعویض باشد. گزینه بعدی و کم احتمال‌تر برای خط حمله، علی دشتی است که البته شواهد نشان می‌دهد احتمال اینکه او در ترکیب اصلی قرار بگیرد زیاد نیست.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان در آستانه دیدار برابر السد قطر پاسخگوی سوالات خبرنگار روزنامه استاد الدوحه قطر بود. به گزارش ایلنا، عبدالعزیز ابوحمر، خبرنگار روزنامه استاد الدوحه روز گذشته در اردوی بازیکنان تیم فوتبال سپاهان اصفهان حضور یافت. اکنون تقریبا یک هفته با سپاهان در آماده سازی برای روبرو شدن با السد هستیم که یکی از بهترین تیم‌ها است. البته من با الخور مقابل السد بازی کردم و همچنین در بازی معروف (۳-۲) مقابل السد با پرسپولیس بازی کردم که در زمان‌های پایانی بازی نتیجه را واگذار کردیم. با احترام به ژاوی و تیم السد قطر ما در اینجا هستیم که به پیروزی برسیم و با ارائه عملکردی قوی به امتیاز برسیم.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان برای حضور در مسابقات هند و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو از روز شنبه سوم اسفندماه تا روز جمعه نهم اسفندماه در تالار بسکتبال آزادی برگزار خواهد شد. سعیده علی، شادی عبدالوند، کیمیا یزدیان تهرانی، یاسمن محمدی، دلارام وکیلی، شیدا شجاعی، نگین رسولی، فاطمه آقازادگان و معصومه اسماعیل زاده دعوت شدگان به اردو هستند که تمرینات خود را تحت نظر نیکا بیک لیک لی، سرمربی و فرشته قلعه نوئی مربی بدنساز پیگیری می‌کنند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
داود پرهیزکار در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره حضور تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران در تورنمنت تایلند اظهار داشت: فکر می‌کنم بیشترین بهره را ایران از این مسابقات برد. با این اوصاف می‌بینید حضور در تورنمنت تایلند ریالی برای فدراسیون فوتبال هزینه نداشته است. رئیس کمیته فوتسال در ادامه درباره تعویق مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و زمان جدید برگزاری این مسابقات نیز گفت: ما وقتی در تایلند بودیم خبر لغو این مسابقات آمد. الان ما با چند کشور برای بازی‌های دوستانه صحبت کردیم و باید حداقل زمان مسابقات قهرمانی آسیا را بدانیم تا تاریخ بازی‌ دوستانه را به کشورهای مقابل بگوییم. وی در پایان یادآور شد: ما تقریبا با شش کشور اروپایی برای بازی دوستانه صحبت کرده‌ایم و شاید اصلا بازی‌های دوستانه را به‌عنوان یک تورنمنت برگزار کنیم.
ورزش۳ورزش۳4 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان برای حضور در مسابقات هند و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو از روز شنبه سوم اسفندماه تا روز جمعه نهم اسفندماه در تالار بسکتبال آزادی برگزار خواهد شد. سعیده علی، شادی عبدالوند، کیمیا یزدیان تهرانی، یاسمن محمدی، دلارام وکیلی، شیدا شجاعی، نگین رسولی، فاطمه آقازادگان و معصومه اسماعیل زاده دعوت شدگان به اردو هستند که تمرینات خود را تحت نظر نیکا بیک لیک لی، سرمربی و فرشته قلعه نوئی مربی بدنساز پیگیری می‌کنند.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری - تیم فوتبال سپاهان فردا (سه شنبه) در دومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف به تیم السد قطر می‌رود. این تیم بهترین تیم قطر است. السد در اولین گام خود در عربستان عملکرد خوبی مقابل النصر داشت و نتیجه دیدار السد با النصر به نفع ما شد. اکنون ما صدرنشین گروه هستیم و فرصت آن را داریم تا با پیروزی یا تساوی مقابل السد این جایگاه خود را حفظ کنیم. * چه خاطره‌ای از زمان حضورت در تیم الخور داری؟ شما بدون شک مقابل السد بازی کردید و بازیکنانش را می‌شناسید.

نظرها

اخبار بیشتر