گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سلامت
گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد

گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد

مهرخبرگزاری مهر |
پارس آباد - معاون فرمانداری پارس آباد گفت: مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در بعضی از داروخانه‌های پارس آباد گلایه مند هستند .

به گزارش خبرنگار مهر، اروجعلی محمدزاده ظهر سه شنبه در ستاد تنظیم بازار پارس‌آباد که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، به کنترل و بازرسی بهداشتی و نظارت قیمت‌ها در بازار تأکید کرده و افزود: مردم از افزایش خودسرانه قیمت داروها در بعضی از داروخانه‌ها گلایه مند هستند که از بازرسان شبکه بهداشت و درمان در این خصوص درخواست نظارت بیشتری داریم.

وی در ادامه با اعلام اینکه هیچ یک از واحدهای نانوایی در ایام نوروز نباید به طور خود سرانه تعطیل شوند، ادامه داد: با متصدیان نانوایی‌هایی که در این زمینه تخطی کنند برخورد خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد یادآور شد: طی دو ماه گذشته هزار و ۷۴۶ مورد بازرسی از اصناف شهرستان پارس آباد صورت گرفته و این نظارت‌ها به صورت مستمر و دو شیفته بر بازار ادامه دارد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار تازه پزشکی در ایران

وی افزود: در این بازرسی‌ها ۹۸ پرونده توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت تشکیل گردیده و پرونده متخلفین به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد در ادامه با اشاره به اینکه سال گذشته میوه شب عید ۹۵ تن در ۱۲ نقطه از شهرستان پارس آباد توزیع شده بود، تصریح کرد: دستگاه‌های ذیربط با تداوم بازرسی‌ها برای تنظیم بازار با متخلفین و سو استفاده کنندگان از شرایط برخورد خواهند کرد.

محمدزاده ضمن تأکید بر ساماندهی دست فروشان، ادامه داد: ساماندهی و جمع آوری دست فروشان از میادین و خیابان‌های سطح شهر از وظایف شهرداری‌ها بوده و در این خصوص از شهرداری‌ها درخواست می‌شود به صورت جدی وارد عمل شده و اجازه تخطی از قوانین به فروشندگان ندهند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر5 ساعت قبل
علیرضا وهاب زاده در مورد توزیع بسته‌های بهداشتی به خبرنگار مهر گفت: از امروز توزیع بسته بهداشتی شامل ماسک، ژل و مواد ضد عفونی در قم آغاز شده است. وی در مورد توزیع این بسته بهداشتی نیز افزود: براساس هماهنگی‌های بوجود آمده این بسته از سوی خانه‌های بهداشت و همچنین نیروهای بسیج به درب منازل ارسال می‌شود. مشاور وزیر بهداشت تاکید کرد: توزیع ماسک در شهرهای دیگر نیز بزودی آغاز می‌شود.

ویدئو / بازار اقلام پیشگیری از کرونا؛ تقاضای زیاد، قیمت بالا، دسترسی کم

ایسناایسنا4 ساعت قبل
شش روز از اعلام اولین آمارها درباره ابتلای چندین نفر به ویروس کرونا در ایران می‌گذرد. مدت زیادی از این خبر نگذشته بود که از گوشه و کنار خبرهایی درباره کمبود اقلام بهداشتی مورد نیاز مانند محلول‌های ضدعفونی‌کننده و ماسک شنیده شد. با هجوم مردم برای خرید و سودجویی محتکران و دلالان، قیمت این اقلام به شدت افزایش یافته است و اغلب در دسترس نیستند. خبرنگار: سارا سبزی/ تصویربردار: امیرحسین شهسواری، محمد جلایی/ تدوینگر: امیرحسین شهسواری
رکنارکنا3 ساعت قبل
در ماسک نیز بنا بر توصیه وزیر بهداشت از مراکز بهداشت و درمان به صورت گسترده‌ای صورت می‌گیرد. ۸۰ درصد بیماران کرونا باید در خانه مراقبت شونداو افزود: مردم عادی احتیاجی به ماسک ندارند. ۸۰درصد بیماران کرونا باید در خانه مراقبت شوند. اگر کسی در خانه از این بیماران نگهداری می‌کند و مراقبین بیمارستان باید ماسک استفاده کند. در قم در مراکز بهداشتی و خانه به خانه به مردم تحویل می‌دهیم.
رکنارکنا4 ساعت قبل
به گزارش رکنا، دو بیمار که به بیماری کرونا مبتلا بودند بهبود یافته‌اند. جوان ۲۹ که به بیماری کرونا مبتلا و در بیمارستان مسیح دانشوری بستری بود بعد از بهبودی از آی سی یو به بخش منتقل شد. در صورتی که علائمی مانند سرفه و عطسه دارید، حتما از ماسک‌های تنفسی استفاده کنید. در صورت نداشتن ماسک تنفسی هنگام عطسه و سرفه حتما دهان خود را با دستمال یا بستن آرنج دست به شکل عدد ۷ بپوشانید. اگر از ماسک‌های تنفسی استفاده می‌کنید، باید آن را به صورت اصولی استفاده کنید و دور بریزید.

ضدعفونی کردن مدارس تهران برای مقابله با کروناویروس

20+
ایسناایسنا4 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر