عزیزی: ۲۷ صدم درصد از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده دائمی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. ورزشی

عزیزی: ۲۷ صدم درصد از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده دائمی شد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه اختصاص حکم ۲۷ صدم درصد از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده برای ورزش دائمی شده است، این حکم را برای توسعه و پیشرفت ورزش کشور مهم ارزیابی کرد. تاریخ انتشار: 17:09 - 01 بهمن 1398 - کد خبر: ۵۸۹۱۳۲
عزیزی: ۲۷ صدم درصد از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده دائمی شد - 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داوود عزیزی با بیان اینکه در ماده ۹۴ قانون برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده بود که ۲۷ صدم درصد از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده را برای توسعه ورزش مدارس، همگانی، فدراسیون بین‌المللی ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، ورزش روستایی و عشایری، ورزش بانوان و زیرساخت‌های ورزشی به ویژه در حوزه معلولان و جانبازان اختصاص می‌دهد، اظهار داشت: با عنایت به اینکه حکم این برنامه از سال ۹۶ شروع شده بود، طبیعتا ۱۴۰۰ منقضی می‌شد، لذا در لایحه مالیات بر ارزش افزوده در گزارش شور دوم ارجاعی از صحن که امروز در صحن علنی مجلس بررسی شد، در بند ۱ ماده ۴۱ آن، این حکم دائمی شد و نکته حائز اهمیت این حکم پرداخت از اعتبار به ورزش قهرمانی بود.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز3 ساعت قبل
واکنش خلیلیان به اظهارات امیرآبادی و دوپینگ بازیکنان سابق استقلالواکنش خلیلیان به اظهارات امیرآبادی و دوپینگ بازیکنان سابق استقلالبه گزارش وانانیوز، مهرزاد خلیلیان درباره اظهارنظر مهدی امیرآبادی پیشکسوت استقلال راجع به دوپینگ چند سال پیش بازیکنان این تیم با ماده «جک تری‌دی» گفت: به هر حال ایشان اظهارنظر کرده است ولی این بحث بار حقوقی دارد و از نظر ورزشی حق نداشته است. رئیس فدراسیون پزشکی - ورزشی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است این دوپینگ از سوی فدراسیون اعلام نشده باشد؟ اظهار کرد: خیر؛ نمی‌شود اعلام نکرد. هر ورزشکار یک کد دارد که نمونه آزمایش این کد به آزمایشگاه کلن آلمان می‌رود. آزمایشگاه هم بعد از سه هفته اعلام می‌کند ورزشکار یا پاک است یا مشکوک. خلیلیان ادامه داد: وقتی نمونه مثبت شد، نامه آزمایشگاه به فدراسیون جهانی، فدراسیون آن کشور و وادا ارسال می‌شود.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
رئیس فدراسیون پزشکی اعلام کرد بازیکنان فوتبال حتی از مشت زدن به جای دست دادن پیش از شروع مسابقات هم خودداری کنند. او ادامه داد: وزارت ورزش پروتکل کاملی را در این خصوص تهیه کرده و من آن را به وزارت بهداشت بردم و تاییدیه‌اش را گرفتم. شما می‌بینید که چین هم بعد از ۴۵ روز لیگش را تعلیق کرده است. رییس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره اینکه فوتبالیست‌ها به یکدیگر به جای دست دادن مشت می‌زنند، بیان کرد: من پیشنهادم پرهیز از روبوسی و بغل کردن‌های مرسوم است. حتی توصیه‌ام این است که به یکدیگر مشت هم نزنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
در این بین، برخی سرمربیان با فرستادن دستیاران خود به نشست‌های خبری عملا این مراسم را بی ارزش می‌خوانند. بیشتر بخوانید: حمله تند اسماعیلی فر به سرمربی ذوب آهنجدیدترین نوع بی نظمی و بی اعتنایی در لیگ برتر توسط رادولوویچ سرمربی ذوب‌آهن صورت گرفته است. سرمربی تیم اصفهانی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال شرکت نکرد و به بهانه کسالت حسن استکی را به کنفرانس خبری فرستاد اما ظاهرا کسالت وی ادامه دار بود! این مربی در نشست خبری بعد از مسابقه هم شرکت نکرد تا عملا به کنفرانس‌های خبری قبل و بعد از بازی و خبرنگارانی که در سالن کنفرانس حضور پیدا کرده‌اند، توهین کند. به نظر می‌رسد سازمان لیگ باید در این باره با قاطعیت و جدیت ورود کند تا بدیهیات یک برگزاری حرفه‌ای در حوزه رسانه و اطلاع رسانی، به درستی و کامل انجام پذیرد.
فوتبالیفوتبالی6 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- وکیل بین المللی فوتبال گفت: حال این روزهای فوتبال ما مانند شیر بی یال، دم و اشکم است و امیدوارم فکری به حال این وضعیت شود. مسوولان باشگاه سپاهان به این فکر کنند که دنیا دهکده جهانی شده است و تماشاگران خود را بی‌جهت بدنام نکنند. رفیعی در مورد زمان اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: رای این بازی کاملا مشخص است. وکیل بین المللی فوتبال گفت: اگر قرار باشد فدراسیون فوتبال مقابل این اتفاقات قرار نگیرد واقعا شرایط سخت‌تری خواهیم داشت. امروز فوتبال ما شیر بی یال، دم و اشکم است و حال این روزهای فوتبال ما تاسف‌بار است.

نظرها

اخبار بیشتر