پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی اصل اساسی دستگاه‌های نظارتی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی اصل اساسی دستگاه‌های نظارتی است

پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی اصل اساسی دستگاه‌های نظارتی است

مهرخبرگزاری مهر |
اردبیل - معاون دادگستری استان اردبیل گفت: با نزدیک شدن به آغاز انتخابات مجلس شورای اسلامی، پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی از جمله مهمترین رویکردهای دستگاه‌های نظارتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف خدادادی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه توجیهی خبرنگاران و فعالان فضای مجازی در راستای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان اردبیل عنوان کرد: به منظور برگزاری انتخاباتی سالم توجه به قوانین و پیشگیری از وقوع جرایم از جمله مهمترین اصول و رویکردهای دستگاه‌های نظارتی قلمداد شده است.

به گفته وی برگزاری انتخابات پرشور و با حضور حداکثری مردم از اهداف ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی بوده تا از برکات مشارکت بالای مردم در پای صندوق‌های رأی در توسعه و پیشرفت منطقه و کشور عزیزمان بهره مند شویم.

معاون پیشگیری از وقوع جرایم دادگستری استان اردبیل یادآور شد: قدردان فعالان حوزه مجازی و رسانه‌هایی هستیم که برای پر رنگ کردن میزان مشارکت مردم در انتخابات با رعایت قوانین و احترام به سلایق و داوطلبان مختلف در تلاش هستند.

خدادادی ادامه داد: هر گونه شایعه پراکنی، تخریب، اهانت و نشر اکاذیب به صورت جدی مورد رصد قرار گرفته و با سو استفاده کنندگان از شرایط برخورد خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط خاصی که در آن قرار داریم حضور پررنگ مردم در پای صندوق‌های رأی بسیار حائز اهمیت بوده تا در دفع توطئه‌های دشمنان نسبت به انقلاب موفق ظاهر شد چرا که حضور مردم خط بطلانی به تمامی نقشه‌های شیطانی دشمنان خواهد کشید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئو / انتخابات ۹۸ در حسینیه جماران

ایسناایسنا1 روز قبل
انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، رسما از ساعت ۸:۰۰ صبح جمعه (۲ اسفند) در ۲۰۸ حوزه انتخابیه آغاز شد. این ویدئو گوشه‌هایی از حضور مردم تهران در پای صندوق‌های رأی در حوزه اخذ رأی حسینیه جماران را به تصویر کشیده است و به مرور به‌روزرسانی خواهد شد. تصویربردار: اسماعیل گلرخ / تدوینگر: امیرحسین شهسواری

«نماینده مجلس در اعلام اموالش نباید پنهان‌کاری کند»

مهرمهر1 روز قبل

ویدئو / دقایق اولیه انتخابات مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان در تهران

ایسناایسنا1 روز قبل
انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، رسما از ساعت ۸:۰۰ صبح جمعه (۲ اسفند) آغاز شد. این انتخابات در ۲۰۸ حوزه انتخابیه آغاز شده است و تا ساعت ۱۸:۰۰ ادامه دارد؛ هرچند ستاد انتخابات می‌تواند زمان اخذ رأی را در حوزه‌های مختلف تا پایان امروز (ساعت ۲۴:۰۰) تمدید کند. این ویدئو گوشه‌هایی از حضور مردم تهران در پای صندوق‌های رأی را به تصویر کشیده است و تا پایان زمان اخذ رأی، به‌روزرسانی خواهد شد.

پایان سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با تقدیر از خبرنگار مهر

مهرمهر1 روز قبل

فیلم/ سردار حاجی‌زاده در صف رای‌گیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

آغاز رسمی انتخابات مجلس یازدهم با حضور مقام معظم رهبری

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر