سوپی که باعث مرگبارترین ویروس جهان شد +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
سوپی که باعث مرگبارترین ویروس جهان شد +عکس

سوپی که باعث مرگبارترین ویروس جهان شد +عکس

رسانه‌های چینی می‌گویند یکی از دلایل احتمالی ابتلا به ویروس کشنده کرونا، این خوراک خفاش است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، رسانه های چینی می‌گویند یکی از دلایل احتمالی ابتلا به ویروس کشنده کرونا، این خوراک خفاش است.

سوپی که باعث مرگبارترین ویروس جهان شد +عکس - 1

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

سوپی که باعث مرگبارترین ویروس جهان شد +عکس - 4

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، «کیانوش جعفری» مدیرکل روابط عمومی منطقه ۱۳ درخصوص تکذیب و یا تائید خبر ابتلای شهردار منطقه ۱۳ به ویروس کرونا گفت: در انتظار جواب نهائی آزمایش هستیم و تا چند ساعت دیگر نتیجه مشخص می‌شود. او درباره بیماری شهردار منطقه ۱۳ گفت: آقای رحمان‌زاده از دو هفته پیش دچار سرماخوردگی شدید شد و به علت ناراحتی ریوی در بیمارستان بستری شده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، یک رستوران برای قسمت صندوق خود دست به ابتکار جالبی زده است. انتشار عکس این خلاقیت در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشته است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
ایبناایبنا1 روز قبل
بر اساس بررسی‌ها تراکنش‌های زیر ۳۰ هزار تومان باید به‌صورت بزن و برو (TAP AND GO) با کیف پول و بدون پین اجرایی شود و در مبالغ بالای ۳۰ هزار تومان تا یک مبلغ مشخص از کیف پول آنلاین و با پین باید استفاده شود و از یک مبلغی به بعد هم در کل کیف پول نباید کاربرد داشته باشد. به عقیده من کیف پول باید تمام کارکردهای یک کیف پول واقعی را داشته باشد و استانداردها در آن اعمال شود که به این سمت هم در حال حرکت هستیم. شاه گشتاسبی: اعتباری که در یک حلقه بسته برای دریافت یک خدمت خاص مورد بهره برداری قرار می‌گیرد از دیدگاه بانک مرکزی کیف پول است؟ محمدبیگی: من اسم آن را کیف پول نمی‌گذارم؛ اما می‌تواند شبه کیف پول و تمرینی از کیف پول باشد. محمد بیگی: کیف پول در معنای عام کیف پول است؛ ولی با توجه به کارکردش در جاهای خاص مدل‌های متفاوتی را به خود می‌گیرد که شامل کیف پول بسته، نیمه باز و باز می‌شود. من اعتقاد دارم تا رگولاتور قوانین بخش کیف پول را ابلاغ نکند، نمی‌توان یک کیف پول فراگیر را راه اندازی و توسعه داد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش فاکس بیزینس، اقتصاد آمریکا در یکی از بهترین وضعیت‌های سال‌های اخیر خود قرار دارد: نرخ بیکاری به کمترین سطح نیم قرن اخیر رسیده و اقتصاد وارد یازدهمین سال متوالی رشد مثبت خود شده است. با این حال بررسی شاخص‌های اقتصادی در نقاط مختلف نشان می‌دهد که به صورت کلی ساکنان ایالت‌های شمالی و شرقی این کشور دارای سطح زندگی بهتری هستند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین موارد مناظره بین نامزدهای دموکرات در جریان کارزار انتخاباتی، افزایش حداقل سطح دستمزد به ۱۵ دلار در هر ساعت و افزایش مالیات بر درآمد ثروتمندان برای افزایش بودجه بخش‌های آموزش و بهداشت است. در ادامه وضعیت بازار کار و سطح درامد در پنج نقطه مختلف آمریکا با یکدیگر مقایسه شده است:۱- ماساچوستمتوسط نرخ بیکاری تا پایان نوامبر ۲۰۱۹: ۲٫۹ درصدمتوسط دستمزد کل ساکنین در سال ۲۰۱۹: ۶۳ هزار و۹۱۰ دلارمتوسط درآمد دهک بالای جامعه: ۱۲۱ هزار و ۳۵۰ دلارمتوسط رشد دستمزدها در پنج سال اخیر: ۱۰٫۹ درصد۲- کلرادومتوسط نرخ بیکاری تا پایان نوامبر ۲۰۱۹: ۲٫۶ درصدمتوسط دستمزد کل ساکنین در سال ۲۰۱۹: ۵۵ هزار ۸۲۰ دلارمتوسط درآمد دهک بالای جامعه: ۱۰۴ هزار و ۱۱۰ دلارمتوسط رشد دستمزدها در پنج سال اخیر: ۸٫۴ درصد۳- کالیفرنیامتوسط نرخ بیکاری تا پایان نوامبر ۲۰۱۹: ۳٫۹ درصدمتوسط دستمزد کل ساکنین در سال ۲۰۱۹: ۵۹ هزار ۱۵۰ دلارمتوسط درآمد دهک بالای جامعه: ۴۳۳ هزار و ۵۶۰ دلارمتوسط رشد دستمزدها در پنج سال اخیر: ۱۰ درصد۴- نیوجرسیمتوسط نرخ بیکاری تا پایان نوامبر ۲۰۱۹: ۳٫۴ درصدمتوسط دستمزد کل ساکنین در سال ۲۰۱۹: ۵۸ هزار ۲۱۰ دلارمتوسط درآمد دهک بالای جامعه: ۱۱۱ هزار و ۹۲۰ دلارمتوسط رشد دستمزدها در پنج سال اخیر: ۳٫۴ درصد۵- ویرجینیامتوسط نرخ بیکاری تا پایان نوامبر ۲۰۱۹: ۲٫۶ درصدمتوسط دستمزد کل ساکنین در سال ۲۰۱۹: ۵۵ هزار و۳۱۰ دلارمتوسط درآمد دهک بالای جامعه: ۱۱۰ هزار و ۱۴۰ دلارمتوسط رشد دستمزدها در پنج سال اخیر: ۷٫۹ درصد
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز7 ساعت قبل
جدیدترین نرخ فروش دلار در سامانه نیما با کاهش چشمگیر، ۱۳ هزار و ۲۸ تومان تعیین شد، این در حالیست که قیمت دلار در صرافی ملی در چند روز اخیر ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است. به گزارش تجارت‌نیوز، تازه‌ترین نرخ دلار در سامانه نیما مربوط به تاریخ اول اسفند ماه ماه است که بر این اساس میانگین نرخ خرید دلار در بازار ثانویه (نیما) ۱۲ هزار و ۹۳۳ تومان و میانگین نرخ فروش دلار ۱۳ هزار و ۲۸ تومان تعیین شده که نشان دهنده کاهش رقم‌ها نسبت به نرخ‌های گذشته است. گفتنی است، در اردیبهشت ۹۷ بانک مرکزی از سامانه‌ ای به نام سامانه ارز نیمایی رونمایی کرد که این سامانه با هدف بهبود بخشیدن به بازار ارز و واردات کالا از طرف بانک مرکزی شکل گرفت. براساس گزارشات بانک مرکزی تمامی خریداران متقاضیان بازرگانان و واردکنندگان کالا و تمامی فروشندگان و تامین کنندگان ارز و تمامی صرافی‌ها صادرکنندگان کالا باید برای تامین ارز پس از ثبت سفارش برای ورود کالا به درخواست خود را در این سامانه ثبت کنند و به فروش ارز حاصل از صادرات کالا در این سامانه بپردازند.

نظرها

اخبار بیشتر