پلیس: مانکن‌‌های نامتعارف جمع‌ آوری می‌ شوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

پلیس: مانکن‌‌های نامتعارف جمع‌ آوری می‌ شوند

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
پلیس: مانکن‌‌های نامتعارف جمع‌ آوری می‌ شوند - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از اجرای طرح ساماندهی صنوف پوشاک در پایتخت خبر داد

جمع آوری مانکن‌های متعارف

سرهنگ نادر مرادی درباره اجرای این طرح گفت: باهدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و برخورد با ترویج کنندگان فرهنگ و پوشش‌های غربی و ضد ایرانی، معاونت اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ طرح ساماندهی صنوف پوشاک را در سطح پایتخت آغاز کرده است که این طرح از هفته آینده در سطح پایتخت اغاز شده و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی به فروشندگان پوشاک که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدام به فروش پوشاکو البسه می‌کنند هم اشاره کرد و گفت: با این افراد نیز در صورت عدم رعایت قوانین و ادامه نمایش ویترین عرضه پوشاک بر خلاف شئون اسلامی برخورد خواهد شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه تذکر و اطلاع رسانی‌های لازم به متصدیان واحدهای صنفی عرضه کننده پوشاک در خصوص رعایت ضوابط و مقرارت صنفی انجام شده است، گفت:: این طرح با همکاری اتحادیه صنف پوشاک اجرا خواهد شد و پیش از آن جلسات مستمری با حضور کارگروه مد و لباس و نمایندگان ارگان‌ها و سازمان‌های مربوط برگزار شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

مرادی در مورد مانکن‌های واحدهای صنفی تیز گفت: برخی از مانکن هایی که در ویترین واحدهای صنفی پوشاک قرار دارند به نوعی ترویج مدگرایی و اشاعه فرهنگ بی بند و باری است که موجب تضعیف فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه خواهد شد.

به گفته وی ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در بازدیدهای مستمر از صنوف، مانکن‌های غیر متعارف را جمع آوری خواهند کرد و با دستور قضائی واحد‌های صنفی متخلف پلمب خواهد شد.

منبع: isna. ir

پلیس: مانکن‌‌های نامتعارف جمع‌ آوری می‌ شوند - 14

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها