رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک
  4. اقتصادی

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار

تابناکخبرگزاری تابناک |
امروز مطالبی همچون عقب نشینی دلار از مرز ۱۴۲۰۰ تومانی، احتمال اصلاح در سهم‌های کوچک، قیمت طلا بالا رفت، روند افزایش قیمت نفت معکوس شد، احتمال ادغام دو شرکت خودروساز، سکه ۴۰ هزار تومان ارزان شد، نقدنیگی به ۲۲۶۲ هزار و ۳۱۰ میلیارد تومان رسید، جدیدترین آمار بدهی‌های خارجی ایران؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.

روزانه در سایت "نبض بورس" گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون بازار سرمایه، ارز، انرژی و سرمایه گذاری تهیه و منتشر می‌گردد.گزارش کامل از گزیده‌ خبرهای امروز «نبض بورس» را باکلیک بر تیتر آن بخوانید.عقب نشینی دلار از مرز 14200 تومانی

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 1

احتمال اصلاح در سهم‌های کوچک

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 5

قیمت طلا بالا رفت

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 7

روند افزایش قیمت نفت معکوس شد

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 9

احتمال ادغام دو شرکت خودروساز

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 11

سکه ۴۰ هزار تومان ارزان شد

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 13

نقدنیگی به 2262 هزار و 310 میلیارد تومان رسید

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 15

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 17

جدیدترین آمار بدهی های خارجی ایران

رشد پرشتاب‌تر قیمت‌ها در این بازار - 19

کانال تلگرام نبض بورس | کانال روبیکا نبض بورس | نیوز مانیتور نبض بورس | اینستاگرام نبض بورس | توییتر نبض بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا دکتر یوسفی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توزیع رایگان ماسک در کشور، علاوه بر ایجاد آرامش روانی در جامعه، بحث سوداگری و اختلال در نظم اجتماعی و اقتصادی کشور از بین می‌رود. با هماهنگی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، دستورالعمل ممنوعیت خرید و فروش ماسک در داروخانه‌ها به زودی ابلاغ می‌شود. وی تاکید کرد: ماسک‌های خریداری شده و وارداتی به همراه بسته آموزشی و محلول شوینده از طریق خانه‌های بهداشت، مراکز جامع خدمات سلامت، پایگاه‌های سلامت و واحدهای بهداشتی در کشور در بین مردم به صورت توزیع می‌شود. بنابر اعلام وبدا، ‌ رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران یادآور شد: ماسک‌ها و بسته‌های آموزشی وزارت بهداشت با اولویت استانهایی که در آنها موارد مثبت کووید۱۹ گزارش شده و به صورت همزمان در سایر استانها توزیع می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل
مردم هنگ‌کنگ به دلیل کمبود شدید ماسک خودکفا شده و با چرخ‌های خیاطی خانگی، ماسک صورت تولید می‌کنند. به دلیل کمبود جهانی ماسک مردم هنگ‌کنگ به ساخت ماسک‌های دست‌ساز روی آورده‌اند/ عکس: AFPبرخی از مردم هنگ‌کنگ به راه‌‌حل‌های DIY (خودت انجام بدهDo It Yourself) روی آورده‌اند. وی افزود: امیدوارم همگان در تولید ماسک به خودکفایی برسند. نمی‌دانم چرا مردم برای این ماسک‌ها تا این حد هزینه می‌کنند. شاید دلیل این گرانی نبود خط تولید ماسک در هنگ‌کنگ است. او گفت: تولید ماسک در زندان هنگ‌کنگ افزایش یافته و سرمایه ۱٫۵میلیون دلاری هنگ‌کنگ برای حمایت از کارخانه‌های داخلی این منطقه و برای تولید ماسک صورت گرفته است.

همخوانی قطعه مرغ سحر مقابل محل بستری محمدرضا شجریان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین8 ساعت قبل
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: عده‌ای بی‌وجدان با مطرح شدن بحث FATF برای بالا بردن نرخ دلار اقدام کرده‌اند، این افراد که مخصوصا در فضای مجازی به صورت ناگهانی قیمت دلار و خودرو را به صورت فضایی بالا می‌برند، منتظر برخورد شدید دستگاه انتظامی و قضائی باشند. این افراد که مخصوصا در فضای مجازی به صورت ناگهانی قیمت دلار و خودرو را به صورت فضایی بالا می‌برند، منتظر برخورد شدید دستگاه انتظامی و قضائی باشند و با آنها تعارفی نداریم. رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه انجام اینگونه اقدامات گناه بزرگ و کمک به آمریکا است، تصریح کرد: امروز دشمن شمشیر خود را از رو بسته و دنبال ضربه زدن به ملت ایران است. این مقام انتظامی ضمن هشدار جدی به دلالان، سوداگران و افرادی که در فضای مجازی به دنبال ارائه قیمتهای دروغین هستند، گفت: برخورد جدی با این افراد در دستور کار پلیس قرار دارد. رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در هفت نقطه تهران، بازارهای شب عید برپا می‌شود، متذکر شد: آمادگی کامل داریم که آرامش خوبی را برای امنیت مردم فراهیم کنیم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴10 ساعت قبل
ساعت۲۴ - دختر جوان به حکم شلاق پسری که وی را فریب داده و با وعده ازدواج او را به تله شیطانی انداخته است اعتراض کرد. دختر جوان به حکم شلاق پسری که وی را فریب داده و با وعده ازدواج او را به تله شیطانی انداخته است اعتراض کرد. با اعلام این شکایت، پسر جوان ردیابی و بازداشت داد و در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. صدور حکمدر ابتدای جلسه، ارمغان برای پسر جوان اشد مجازات خواست و گفت: این پسر زندگی و آینده مرا نابود کرد. وی به قضات گفت: وقتی از نیما شکایت کردم دانشجوی ترم اول رشته هنر بودم.
همشهریهمشهری9 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، به گفته مشاوران املاک، در سال جاری با توجه به رکود حاکم بر بازار مسکن و نیز اثرگذاری سایر فاکتورهای بیرونی همچون وضعیت بازارهای دارایی، اصطلاحا «معاملات شب عید» به میزان سال‌های گذشته رونق ندارد.

نظرها

اخبار بیشتر