حضور مردم پای صندوق‌ها قابل تحسین است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. سیاسی

حضور مردم پای صندوق‌ها قابل تحسین است

خبرگزاری میزان- سردار رحیمی گفت: حضور پرشکوه مردم که از ابتدای صبح دیده می‌شود، تضمین کننده امنیت پایدار و با ثبات برای کشور و نظام است. تاریخ انتشار: 10:27 - 02 اسفند 1398 - کد خبر: ۵۹۸۶۰۹

حضور مردم پای صندوق‌ها قابل تحسین است - 1

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار حسین رحیمی امروز با حضور در امامزاده صالح در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای صبح در حال بازدید از شعب مختلف اخذ آرا و وضعیت استقرار همکاران و وضعیت نظم و انضباط صندوق‌های رای هستیم.بیشتر بخوانید:تامین امنیت انتخابات با حضور ۱۴هزار پلیس/ ۳مورد امنیتی خنثی شد

وی با اشاره به مسئولیت خطیر نیروی انتظامی و بحث برقراری نظم و انضباط و امنیت شعب اخذ آرا گفت: مدت‌هاست که در حال برنامه‌ریزی برای این موضوع هستیم و همکاران ما به طور گسترده در تمام نقاط مستقر هستند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: ۴ هزار و ۵۵۲ شعبه اخذ رای در شعب تهران، شهرری و شمیرانات وجود دارد که در کنار آن امنیت دیگر نقاط شهر نیز برقرار است.

رحیمی تاکید کرد: در شرایط فعلی وضع عالی و مطلوب است و هیچ مشکل امنیتی از شب گذشته تاکنون نداشتیم و همکاران حضور گسترده‌ای دارند.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

وی افزود: حضور مردم تاکنون قابل تحسین بوده و با حضور پرشکوه مردم که از ابتدای صبح دیده می‌شود تضمین کننده امنیت پایدار و با ثبات برای کشور و نظام است و امیدواریم جواب دندان شکنی به دشمنانی که مدت‌ها در حال تلاش و تبلیغ در این زمینه هستند باشیم و مجلس قوی و مقتدری در کشور تشکیل دهیم.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: مقام معظم رهبری جمله زیبایی فرمودند که مردم ما خودشان می‌دانند و هوشیارند که چه اقدامی باید انجام دهند.

رحیمی گفت: مردم می‌دانند که با حضور گسترده و انتخاب نمایندگان توانمند و داشتن مجلسی قوی و کار آمد می‌توانند بر دشمنان و توطئه تحریم‌ها پیروز شوند و کشوری آباد و توسعه یافته‌ای در آینده خواهند داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها