کلوپ: آخرین بار به خاطر ۱۱ میلیمتر به سیتی باخته بودیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
کلوپ: آخرین بار به خاطر ۱۱ میلیمتر به سیتی باخته بودیم

کلوپ: آخرین بار به خاطر ۱۱ میلیمتر به سیتی باخته بودیم

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، از چلسی به عنوان حریفی دشوار برای تیمش یاد کرد.

به گزارش «ورزش سه»، لیورپول فردا شب در چارچوب رقابت‌های دور پنجم جام حذفی انگلیس به مصاف چلسی خواهد رفت. شاگردان یورگن کلوپ در بازی ابتدای هفته برابر واتفورد اولین شکست فصل لیگ برتر خود را تجربه کردند، اما با این وجود به نظر می‌رسد که انگیزه‌های فراوانی برای قهرمانی در جام حذفی خواهند داشت.

سرمربی آلمانی لیورپول یعنی یورگن کلوپ پیش از بازی فردای تیمش برابر چلسی گفت: " ما در ۴۴ بازی شکست نخورده بودیم و آخرین بار تنها به خاطر ۱۱ میلیمتر برابر سیتی مغلوب شده بودیم. شاید این عدد می‌توانست به ۶۰ هم برسد اما نمی‌توان عملکرد فوق العاده تیم در این مدت را زیر سوال برد.

کلوپ: آخرین بار به خاطر ۱۱ میلیمتر به سیتی باخته بودیم - 3

ما باید در غلبه کردن به دفاع‌های پر عمق بهتر عمل کنیم دقیقا همان کاری که می‌توان از گل اول سیتی به استون ویلا به آن پی برد. "

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

کلوپ درباره دیدار فردا برابر چلسی نیز گفت: «ما به خاطر اینکه لیورپول هستیم باید فشار زیادی را تحمل کنیم. حالا فردا همه انتظار پیروز شدن برابر چلسی را از ما دارند که اصلا کار راحتی به حساب نمی‌آید. چلسی عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و در فشار آوردن به حریف خود بسیار خوب عمل می‌کند.»

کلوپ درباره تاثیر غیبت جوردن هندرسون در بازی برابر واتفورد نیز گفت: «از این موضوع که حالا همه متوجه اهمیت هندرسون برای ما شدند خوشحال هستم اما مطمئنا علت اصلی شکست ما برابر واتفورد غیبت اندرسون نبود به خاطر عملکرد نه چندان خوب ما در آن روز بود.»

کلوپ: آخرین بار به خاطر ۱۱ میلیمتر به سیتی باخته بودیم - 8

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها