واکنش ستاره‌جوان دورتموند به مقایسه‌شدن با زلاتان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
واکنش ستاره‌جوان دورتموند به مقایسه‌شدن با زلاتان

واکنش ستاره‌جوان دورتموند به مقایسه‌شدن با زلاتان

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند، صحبت های جالبی را درباره مقایسه شدنش با زلاتان ابراهیموویچ مطرح کرد.

به گزارش «ورزش سه»، ستاره نروژی که سابقه حضور در تیم‌های مولده و سالزبورگ را در کارنامه دارد، در زمستان تصمیم به جدایی از باشگاه اتریشی گرفت و به دورتموند پیوست. ارلینگ هالند تا به اینجا نمایش‌های فوق العاده‌ای در ترکیب زنبورها ارائه داده و در ۷ بازی بوندسلیگا موفق به ثبت ۹ گل شده است.

مقایسه با زلاتان ابراهیموویچ

زلاتان ابراهیموویچ یکی از بازیکنانی بوده که در طول دوران حرفه‌ای خود حضور در باشگاه‌های زیادی را تجربه کرده است؛ اتفاقی که به نظر می‌رسد ارلینگ هالند نیز به آن بی میل نباشد. او گفت: " من ذهنیت او و این که چیزهای متفاوتی تجربه می‌کند را دوست دارم. فکر می‌کنم که من هم اعتماد به نفس انجام چنین کاری را داشته باشم.

من هم چنین تغییر باشگاه‌های متوالی که توسط او انجام می‌شود را دوست دارم؛ با وجود اینکه اصلا کار آسانی نیست. هردو ما مهاجم هستیم و قد بلندی نیز داریم اما سبک بازی ما متفاوت است. مقایسه ما دشوار است. من کسی هستم که باید باشم. "

واکنش ستاره‌جوان دورتموند به مقایسه‌شدن با زلاتان - 5

شایعات حضورش در منچستریونایتد و رئال مادرید

علاقه‌مندی باشگاه‌ها باعث خوشحالی است. این بدان معناست که شما کارتان را به درستی انجام می‌دهید.

واکنش ستاره‌جوان دورتموند به مقایسه‌شدن با زلاتان - 8

سولسشر

من به عنوان یک کودک به مولده آمدم و او خیلی به من کمک کرد. اوله یک بازیکن خوب بود و در مهارت‌های گلزنی کمک زیادی به من کرد. او در حرفه من نقش مهمی را ایفا کرده است. "

خبری: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

شرایط در دورتموند

مهم‌ترین چیز رسیدن با اهداف در کنار تیم است. ما قادر هستیم که به همه چیز دست پیدا کنیم. شروع من در این جا فوق العاده بوده و باشگاه نیز بسیار کمکم کرده است. رفتن به یک تیم دیگر در وسط فصل کار آسانی نیست اما حالا من حس می‌کنم که در خانه‌ام هستم.

هواداران دورتموند نیز شگفت انگیز هستند. من از لحظه اول احساس خوبی نسبت به دورتموند داشتم و به همین دلیل است که حالا در اینجا حضور دارم. من همه چیز را در این باشگاه دوست دارم. ما دورتموند را انتخاب کردیم چرا که بهترین گزینه بود.

واکنش ستاره‌جوان دورتموند به مقایسه‌شدن با زلاتان - 15

تبدیل شدن به یک بازیکن خوب

من از کارهایی که در کل زندگی خود را انجام داده‌ام راضی هستم. این همان کاری است که در کودکی دوست داشتم می‌خواستم وقتی بزرگ شدم آن را انجام بدهم. من همیشه می‌دانستم که بازیکن بزرگ خواهم شد اما اوضاع خیلی سریع پیش می‌رود و من این سرعت را بسیار دوست دارم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها