تحلیل دروازه‌بان تیم ملی فوتبال عراق از تیم ایران و قهرمان آسیا

تحلیل دروازه‌بان تیم ملی فوتبال عراق از تیم ایران و قهرمان آسیا

خبرگزاری مهر |

به گزارش خبرنگار مهر، جلال حسن درباره شانس تیم ملی عراق در جام ملت‌های #آسیا و مقایسه با تیم #عراق در سال ۲۰۰۷ گفت: عراق در حال حاضر تیم متفاوتی است ولی بهتر از تیم ۲۰۰۷ نیست. همه عزم خود را جزم کرده‌اند و انگیزه دارند تا بیشترین امتیازات را کسب کنیم بخصوص اینکه در امارات هم تنها نیستیم و تماشاگران زیادی داریم.

وی درباره دیگر تیم‌های عربی تصریح کرد: تیم‌های عربی برای قهرمانی در آسیا کار خیلی دشواری دارند چون تیم‌های بزرگ دیگری هستند که در آمادگی کامل فنی و بدنی قرار دارند بخصوص تیم هایی که در جام جهانی #روسیه حاضر بودند.

دروازه بان تیم ملی #فوتبال عراق، ژاپن را مدعی اول قهرمانی در آسیا دانست و افزود: ژاپن از نظر فنی آماده‌ترین تیم است و در تمام خطوط بازیکنان کاملی دارد. آنها از نظر انضباط تاکتیکی، قدرت و سرعت متمایز هستند. بازیکنان ژاپن هم بعد از حضور قدرتمندانه در جام جهانی روسیه شرایط خوبی دارند. طبیعی است که ژاپن رقیبان قدرتمندی دارد. در درجه اول تیم ایران است و سپس کره جنوبی و استرالیا.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید | اخبار سیاسی روز ایران و جهان

جلال حسن درباره ارزیابی اش از اولین بازی‌های برگزار شده تصریح کرد: توقع نداشتم ویتنام در این سطح مقابل عراق بازی کند. بردی که عراق به دست آورد به سختی و در دقیقه آخر از روی یک ضربه کاشته حاصل شد. همچنین اعتقاد دارم تیم ایران هم مقابل یمن قوی ظاهر شد و برد شیرینی به دست آورد. ایران ثابت کرد حریف جدی برای قهرمانی است. البته تیم یمن برای اولین بار در جام ملت‌ها شرکت می‌کرد و به دنبال کسب تجربه است.

به گزارش خبرنگار مهر، #تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم جام ملت‌های آسیا در کنار ویتنام، عراق و یمن قرار دارد. ایران در اولین بازی خود با ۵ گل یمن را شکست داد و فردا در دومین دیدار به مصاف ویتنام می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

بیرانوند دوباره سوژه شد +عکس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل