حرکات خنده دار سگ شکمو برای یک برش کیک+ فیلم

خبرگزاری رکنا |

حجم ویدیو: 4.19M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۹

سگ‌ها یکی از باهوش‌ترین حیوانات هستند که از گذشته‌ای طولانی در کنار انسان‌ها جای خود را حفظ نموده‌اند و به انسان‌ها در نگهداری و حفاظت از حیوانات کمک به عمل آورده‌اند و امروزه از آنها به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شود و می‌توانند برای افراد مسن بسیار مناسب و کاربردی باشند.

برای مثال آنها باید در طی برنامه‌ای مشخص حیوان خانگی خود را برای قدم زنی در پارک و خیابان به بیرون از خانه ببرند که این می‌تواند منجر به تحرک و فعالیت آنها شوند. از این رو افراد مسن می‌توانند این گونه فعالیت نمایند و بی تحرکی و کسل بودن را ترک نمایند. با این وجود، بجای آنکه به این حیوانات رسیدگی شود، به آنها توسط انسان‌ها ظلم می‌شود و گاها توسط برخی بنابر دلایلی غیر عقلانی کشته می‌شوند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

این چنین انسان‌ها بر این تصور هستند که زندگی بر روی کره زمین تنها و تنها متعلق به خودشان است و موجودات دیگر جایگاهی برای زندگی ندارند و باید از بین بروند.

اما این در صورتی است که این حیوانات بسیار با عاطفه و وفادار هستند و به هیچ وجه به شما اسیب رسان نیستند و تنها و تنها قصد دارند تا به ما انسان‌ها کمک کنند و بی شک چیزی بیشتر از این نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه
ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید