حرکات خنده دار سگ شکمو برای یک برش کیک+ فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

حرکات خنده دار سگ شکمو برای یک برش کیک+ فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: علاقه جالب سگ شکمو به خوردن کیک او را در فضای مجازی معروف کرد.

حجم ویدیو: 4.19M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۹

سگ‌ها یکی از باهوش‌ترین حیوانات هستند که از گذشته‌ای طولانی در کنار انسان‌ها جای خود را حفظ نموده‌اند و به انسان‌ها در نگهداری و حفاظت از حیوانات کمک به عمل آورده‌اند و امروزه از آنها به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شود و می‌توانند برای افراد مسن بسیار مناسب و کاربردی باشند.

برای مثال آنها باید در طی برنامه‌ای مشخص حیوان خانگی خود را برای قدم زنی در پارک و خیابان به بیرون از خانه ببرند که این می‌تواند منجر به تحرک و فعالیت آنها شوند. از این رو افراد مسن می‌توانند این گونه فعالیت نمایند و بی تحرکی و کسل بودن را ترک نمایند. با این وجود، بجای آنکه به این حیوانات رسیدگی شود، به آنها توسط انسان‌ها ظلم می‌شود و گاها توسط برخی بنابر دلایلی غیر عقلانی کشته می‌شوند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

این چنین انسان‌ها بر این تصور هستند که زندگی بر روی کره زمین تنها و تنها متعلق به خودشان است و موجودات دیگر جایگاهی برای زندگی ندارند و باید از بین بروند.

اما این در صورتی است که این حیوانات بسیار با عاطفه و وفادار هستند و به هیچ وجه به شما اسیب رسان نیستند و تنها و تنها قصد دارند تا به ما انسان‌ها کمک کنند و بی شک چیزی بیشتر از این نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب12 ساعت قبل
هنری فورد را شاید بسیاری از افراد به خاطر محصولات کارخانه خودروسازی فورد بشناسند، اما جالب است بدانید که هنری فورد، به یک موضوع دیگر نیز مشهور شده است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، هنری فورد یک هوادار سرسخت نازی‌ها بود که پیش شرط هایی جدی علیه یهودیان داشت و موافق فشار بر قشر یهودی جامعه بود. هنری فورد بنیانگذار شرکت فورد موتور است و هدف اولیه او از تولید خودرو، تولید خودروهایی ارزان قیمت برای همه مردم ایالات متحده بود. شاید بسیاری از افراد ندانند که هنری فورد از مخالفان سرسخت جنگ بود و همیشه تاکید داشت که جنگیدن آخرین راه برای رسیدن به پیشرفت است. اما نکته جالب‌تر این است که واژه بانکداران معمولا لغتی بود که فورد برای توصیف یهودیان به کار می‌برد، بر همین اساس است که برخی معتقدند هنری فورد یک طرفدار حزب نازی بوده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، شنبه هشتم تیرماه و همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع) کاخ موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی زیر نظر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعطیل‌اند. تعطیلی هفتگی موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از خرداد ۱۳۹۴ لغو و تصویب شد تا فقط در ۶ روز از سال این مجموعه‌ها تعطیل شوند. براساس آن بخشنامه، کاخ موزه‌ها و اماکن فرهنگی- تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی در روزهای ۱۴ خرداد به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی (ره)، بیست و یکم ماه رمضان به مناسبت شهادت حضرت امام علی (ع)، بیست و پنجم شوال به مناسبت شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)، نهم و دهم محرم به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی و ۲۸ صفر به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) تعطیل هستند.
خبرآنلاینخبرآنلاین13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این روزها شاهد موضع‌گیری‌های بسیاری علیه سلبریتی‌ها هستیم و در واقع حساسیت‌ها نسبت به رفتار و عملکرد آن‌ها در جامعه به شدت افزایش پیدا کرده است و دیگر همچون گذشته هر سخن یا رفتارشان به راحتی تاب آورده نمی‌شود. پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه این اتفاق ناشی از ایجاد فضای دو قطبی در جامعه است، به خبرآنلاین گفت: «من معتقدم که دو قطبی‌سازی در جامعه در حال رخ دادن است که به این مسئله هم دامن می‌زند، مانند ستاره‌های سینما و مردمی که نان ندارند، بحث سیاسیون، پزشکان و … در این میان نیست اما من کلا این نوع برخوردها را نمی‌پسندم، کسانی هستند که خود را سلبریتی می‌نامند و من خود به شخصه دیدم خیلی دوست دارند متمایز باشند، همه ما مردم عادی هستیم و در نهایت همه در انسان بودن باهم مشترک هستیم، من اگر در خیابان بروم و پیرمرد و پیرزنی را ببینم هیچ برتری به آن‌ها ندارم.» او افزود: «دوستان سلبریتی را دیدم و خیلی هم برایم آزاردهنده بود که این حس تمایز و برتری در خودشان هم هست و این حس جامعه را از بین می‌برد، حال به عنوان مثال حمید فرخ‌نژاد صادقانه و از ته دلش گفته است «زن و بچه من آن طرف هستند و برای تامین رفاهشان دچار مشکل شدم» اما مردمی که گرفتار معیشت‌شان هستند برایشان سخنان او سخت است. ما باید بدانیم هر جامعه‌ای طبقات مختلفی دارد. در ایران شکاف طبقاتی بیداد می‌کند، فاصله غنی و فقیر به علت سیاست‌های اعمال شده به شدت زیاد شده است و مسئولان ما مقصر هستند و این مسئله‌ای است که باید به آن توجه شود.» مشروح سخنان سلحشوری درباره افزایش حساسیت جامعه نسبت به رفتار و عملکرد سلبریتی‌ها را بخوانید.

فیلم | اعتراف مجری ضد ایرانی شبکه الجزیره

خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر