1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دنیای اقتصاد
  4. فرهنگ
انتشار آلبوم جدید احسان خواجه امیری در هفته آینده

انتشار آلبوم جدید احسان خواجه امیری در هفته آینده

خبرگزاری دنیای اقتصاد |

«شهر دیوونه» نهمین آلبوم احسان خواجه امیری پس از آلبوم‌های «من و بابا»، «برای اولین بار»، «سلام آخر»، «فصل تازه»، «یه خاطره از فردا»، «عاشقانه‌ها»، «پاییز تنهایی» و «۳۰سالگی» است. احسان خواجه امیری درباره جدیدترین آلبوم خود معتقد است: «این آلبوم نتیجه چند سال تلاش ماست که با عشق تقدیم به همه خواهد شد. آرزو می‌کنم به دل بنشیند و خود من بیشتر از همه برای انتشار و شنیده شدن این آلبوم اشتیاق دارم. البته از همه دوستانی که در این چند سال در کنار من بودند ممنونم و امیدوارم با انتشار این آلبوم نتیجه زحمات همه به دل بنشیند.»

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان | اخبار و سرگرمی روز

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | پیام‌ نوروزی عادل فردوسی‌پور، محمود دولت‌آبادی و چند چهره‌ دیگر

خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل

فیلم | عجیب‌ترین دزدی در بالاشهر تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
الفالف13 ساعت قبل
پس از کنار گذاشته شدن برنامه ۹۰، شایعه‌ای مبنی بر تحریم صداوسیما توسط علی دایی و علی پروین دو چهره شاخص ورزش کشور در برخی کانال‌های تلگرامی منتشر شد. * علی دایی، سرمربی سایپا نیز در جدیدترین اظهاراتش با بیان اینکه بارها این برنامه علیه من بوده و به آن انتقاداتی دارم ولی معتقدم که این برنامه نباید کنار گذاشته می‌شد. اما دایی هیچ حرفی مبنی بر تحریم صداوسیما بخاطر کنارگذاشته شدن یک برنامه از تلویزیون به زبان نیاورد.

معبد هندوها در بندرعباس

42+
مهرمهر23 ساعت قبل
فارسفارس18 ساعت قبل
جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون در روز پدر، به سوگ پدرش نشست. به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، پدر جواد عزتی، بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز (چهارشنبه ۲۹ اسفند) درگذشت. عزتی که پولسازترین بازیگر سینما در سال ۹۷ لقب گرفته است، در روز پدر به سوگ پدرش نشست تا سال کامیابی این بازیگر با تلخی تمام شود. عزتی کمدی «چهارانگشت» ‌ را در اکران نوروزی روی پرده دارد. خبرگزاری فارس این ضایعه را به خانواده عزتی تسلیت می‌گوید.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
بیست و پنج سال سکوت در نهایت سختی و سنگینی برای یک انسان، آن هم نه یک انسان گوشه گیر و راهب، بلکه یک انسان فعال اجتماعی. اما به راستی ارزش‌های انسانی علی علیه السلام چیست؟ یکی از مسائلی که درباره ایشان مطرح نشده، مساله تنهایی علی (علیه السلام) است. درد انسان، درد انسان متعالی، تنهایی وعشق است. اما، این درد علی (علیه السلام) نیست، دردی که چنان روح بزرگی را به ناله آورده است، تنهایی است، که ما آن را نمی‌شناسیم! باید این درد را بشناسیم، نه آن درد را؛ که علی (علیه السلام) درد شمشیر را احساس نمی‌کند، و … مادرد علی را احساس نمی‌کنیم.

اخبار بیشتر