1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دنیای اقتصاد
  4. فرهنگ
انتشار آلبوم جدید احسان خواجه امیری در هفته آینده

انتشار آلبوم جدید احسان خواجه امیری در هفته آینده

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد |
تازه‌ترین آلبوم احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ کشورمان از سه‌شنبه دوم بهمن با عنوان «شهر دیوونه » در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. نهمین آلبوم این خواننده در ۱۰ قطعه و با حضور چهره‌هایی چون روزبه بمانی، پدرام کشتکار، سعید زمانی، معین راهبر، مهدی ایوبی، زهرا عاملی، سعید شمس، آرش محرابی، ساره تاجیک، عاطفه حبیبی، امیرحسین فیض، وحید پویان، فرشید ادهمی و بهداد ضرغامی تهیه و تولید شده است.

«شهر دیوونه» نهمین آلبوم احسان خواجه امیری پس از آلبوم‌های «من و بابا»، «برای اولین بار»، «سلام آخر»، «فصل تازه»، «یه خاطره از فردا»، «عاشقانه‌ها»، «پاییز تنهایی» و «۳۰سالگی» است. احسان خواجه امیری درباره جدیدترین آلبوم خود معتقد است: «این آلبوم نتیجه چند سال تلاش ماست که با عشق تقدیم به همه خواهد شد. آرزو می‌کنم به دل بنشیند و خود من بیشتر از همه برای انتشار و شنیده شدن این آلبوم اشتیاق دارم. البته از همه دوستانی که در این چند سال در کنار من بودند ممنونم و امیدوارم با انتشار این آلبوم نتیجه زحمات همه به دل بنشیند.»

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان | اخبار و سرگرمی روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.

فیلم تقلید صدا مجید ترکمان در فینال عصر جدید ۲۹ اردیبهشت

فردا نیوزفردا نیوز14 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز47 دقیقه قبل
پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
به گزارش پارس نیوز، شیلا خداداد با انتشار این عکس نوشت: مشکل آدمها از جایی شروع شد که نگاهشان به هم نگاه آدم به آدم نبود،،، نگاه آدم به فرصتها بود
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محمد حسن طالبیان در نشست خبری روز جهانی موزه که با حضور محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه‌های کشور و فرهاد عزیزی مدیر امور پایگاه‌های میراث جهانی برگزار شده است، افزود: تاکنون ۱۰۰۰ پروانه مرمت صادر شده است. وی تصریح کرد: سامانه الکترونیکی مرمت آثار نیز برای یکپارچگی نظارت بهتر درحال آماده سازی است. محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه‌های کشور هم در این نشست گفت: طی سال‌های اخیر تعداد موزه‌های خصوصی به ۱۳۴ رسیده که با رشد ۲۵۰ درصدی مواجه بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر