1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷

خبرگزاری برترین‌ها |
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 0

فال روزانه شنبه 22 دی 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ دی به دنیا آمده‌ای تولدت مبارک! امسال سالی ست که به بسیاری از ابهامات ذهن تان پاسخ خواهید داد. در رسیدن به هدف‌ها و رویاهای زندگی تان سخت کوش باشید زیرا تنها خودتان اید که می‌توانید به آرزوهایتان رنگ واقعیت دهید. سرسختی در برخی جاها خوب است اما گاهی هم باید انعطاف پذیر باشید تا کارهایتان پیش برود. بدون حرص و طمع برای پیشرفت خود وقت بگذارید. از انرژی زیادی که در سر دارید، برای مستحکم‌تر کردن رروابط تان استفاده کنید. ماه خرداد ماهی پر از اتفاقات خوب برایتان خواهد بود. از فرصت هایی که در زندگی برایتان به وجود می‌آید به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیاید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 5

اگر می‌خواهید در زندگی تان خوشحال باشید، هر کاری را انجام می‌دهید تنها برای دل خودتان باشد. به بیان دیگر هیچ انتظاری از دیگران نداشته باشید، در غیر این صورت ناامید و افسرده خواهید شد. مطمئن باشید که خوبی‌های شما بی جواب نخواهد ماند. به زودی خبر خوشی از یک دوست قدیمی به شما می‌رسد که نگاهتان را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد. به فکر سفری برای دیدار دوستان تان هستید، این سفر فرصت‌های جدیدی را در اختیارتان قرار می‌دهد، بنابراین هر چه سریع‌تر برای آن برنامه ریزی کنید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 7

امروز باید چشم یکی از عزیزان تان را به روی حقیقت باز کنید. او باید مسیولیت کارهای خود را بپذیرد. شما هم نباید بیش از این خودتان را محدود کنید بنابراین هر چه سریع‌تر این بار را از دوش تان بردارید. رابطه رمانتیک و عاشقانه شما امروز به مشکل بر می‌خورد. فشارهای کاری شما نیز به این مشکل دامن می‌زند اما امید خود را از دست ندهید. به زودی حقایقی روشن خواهد شد و شما نیز نگرانی هایتان را به دست فراموشی خواهید سپرد. منتظر این خبر خوب باشید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 9

با تغییراتی که در روابط عاطفی تان ایجاد می‌شود حس جسارت بیشتری را تجربه خواهید کرد. شما الگوی دیگران هستید پس خودتان را بیشتر باور داشته باشید. هر چه اعتماد به نفس تان بالاتر باشد، موفقیت تان نیز بیشتر خواهد بود. روی تمام اطلاعات و خبرهایی که امروز می‌شنوید، با دقت تمرکز کنید. سعی نکنید که با احساسات تان با این موضوع برخورد کنید زیرا سرانجام خوبی را به همراه نخواهد داشت. منطق در این شرایط بهترین گزینه است.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 11

نگران وقوع اتفاقی هستید که شما را از هر حرکتی باز داشته، نگران نباشید زیرا شما از این طوفان به سلامت خواهید گذشت. در مورد موضوعی بین منطق و احساس تان گیر افتاده‌اید. هر دو جنبه انقدر برایتان اهمیت دارد که نمی‌توانید رهایشان کنید. بنابراین بهترین انتخاب ایجاد تعادل میان آنهاست. شاید به طور دقیق به آنچه می‌خواهید نرسید اما این ابتدای راه است، تا آخر راه هنوز زمان باقی است بنابراین امیدتان را از دست ندهید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 13

در مورد کاری که می‌خواهید آغاز کنید، به شخصی اجازه دخالت در امور زندگی را ندهید. سوالات زیادی در سرتان است که تصمیم دارید تمام آنها را به تنهایی پاسخ دهید. برای جلوگیری از اشتباه، از همین حالا با افراد با تجربه مشورت کنید. به زودی نتیجه یکی از تلاش‌های چند سال اخیرتان را می‌گیرید که بی نهایت خوشحال تان می‌کند. در مورد مسائل عازفی، به کسی دل ببندید که قدرتان را بداند. هر چقدر شما برای خودتان ارزش بیشتری قایل شوید، دیگران نیز با شما همانگونه رفتار خواهند کرد.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 15

امروز با ساز طرف مقابل تان همراه شوید تا رنگ آرامش را بچشید. همیشه نباید همه چیز طبق خواسته شما پیش رود، گاهی هم باید همرنگ جماعت شوید. امروز از زبان یکی از عزیزترین‌های زندگی تان چیزی می‌شنوید که شوکه تان می‌کند. اگر چه انتظار این حرف را نداشتید اما در جواب بهتر است که صادقانه به او پاسخ دهید. در اولین فرصت ممکن به امور مالی خود نظمی بدهید تا زندگیب تان سر و سامان بیشتری بگیرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 18

اگر شخصی برای کمک نزد شما آمد، بهتر اسنت که عقب بکشید و بگذارید که او کار خودش را انجام دهد. با این کار هم به خودتان لطف می‌کنید هم به اطرف مقابل. امروز در شرایط بدی قرار می‌گیرید. دو راه در مقابل تان قرار دارد که باید به ناچار یکی را انتخاب کنید. شاید در حال حاضر از این موضوع ناراحت باشید اما به زودی خواهید فهمید که این به نفع تان خواهد بود. با این کار تمرکز و احتمال خطای شما کمتر می‌شود.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 20

سرسختی به خرج ندهید. امروز هر چه انعطاف پذیرتر باشید، بهتر است. امروز به سادگی از کوره در می‌روید، اما نگذارید که این اتفاق روزتان را خراب کند. این موضوع بیشتر در مورد مسائل عاطفی است. اگر چه ممکن است از دیگران حرف‌های ناخوشایندی بشنوید اما این شمایید که باید خونسردی تان را حفظ کنید و گرنه بعدها پیشمانی به سراغ تان خواهد آمد. لازم نیست که از حالا نگران فردایتان باشیددر لحظه زندگی کنید تا لبخند روی لبان تان بدرخشد.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 22

فردی از شما درخواستی کرده است، بهتر است که چند روزی از او وقت بخواهید تا در مودرش بیشتر فکر کنید. امروز برای هر رفتاری که می‌خواهید از خود نشان دهید، برنامه ریزی کنید. محتاط بودن کلید موفقیت شما در چنین روزی است. شما در فکر شروع کاری هستید. اگر چه در ابتدا برایتان سخت است اما همین که کارتان روی غلطت بافتد، از تلاش هایتان خشنود خواهید شد. مهمترین چیز مسئولیتی است که شما به عهده می‌گیرید پس به آن وفادار باشید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 24

این روزها بدبین شده‌اید اما بدانید که همه قصد فریب شما را ندارد، کمی مثبت اندیش‌تر باشید تا تاثیر آن را نیز در زندگی تان ببینید. رابطه عاطفی شما دچار تغییراتی شده که شما نیز به خوبی از آن آگاهید. اگر این رابطه برایتان ارزشمند است، هر چه زودتر خودتان را در مسیر آن تغییر قرار دهید. بی شک هیجان و شادی زندگی شما نیز بیشتر خواهد شد. به زودی برخی از غیر ممکن‌ها برایتان امکان پذیر می‌شود پس خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 26

اگر دیگران از کارهای شما انتقاد کردند، به دل نگیرید زیرا از حسودی شان است. این که دیگران با کارهای شما مخالفند هرگز به معنی اشتباه بودن کارهایتان نیست، پس راهی که دلتان در پیش می‌گیرد را انتخاب کنید. اخیرا در رابطه عاطفی تان طوفانی به پا شده است. اجازه ندهید که این اتفاقات بر شما غلبه کند. تنها کاری که باید انجام دهید کمی فضا دادن به شریک زندگی تان است. به پیشنهاد کاری که به شما می‌شود خوب فکر کنید، آینده درخشانی را برایتان به همراه خواهد داشت.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 28

این روزها به شدت مشغول کار بوده‌اید و تمام انرژی تان تحلیل رفته است کمی به خودتان استراحت دهید. در حال انجام کاری هستید اما از درستی عمل تان اطمینان ندارید، نگران نباشید زیرا اشتباهی در کار نیست. اگر چه تنش‌های زیادی را تجربه می‌کنید اما این نیز می‌گذرد. با صبر کردن، هیچکس به کمک تان نمی‌آید. شجاعت می‌تواند در چنین روزی کلید موفقیت تان باشد. به زودی خبری خوش از راه دور به دست تان می‌رسد که زندگی تان را دگرگون خواهد کرد.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 30

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

معبد هندوها در بندرعباس

42+
مهرمهر22 ساعت قبل

حقایق عجیب و شگفت انگیز درباره موناکو

7+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
آخرین خبرآخرین خبر16 ساعت قبل
تازه عروس اصفهانی مادر شوهرش را داخل آتش چهارشنبه سوری هل دادجام نیوز/ چند سال قبل در حادثه‌ای زن ۵۳ ساله که تعادل خود را از دست داده بود روی آتش افتاد و دچار سوختگی شد. اهالی محل تازه عروس زن ۵۳ ساله را که عصمت نام دارد متهم کرده بودند که وی در پی یک حرکت انتقام جویانه مادرش شوهرش را که مانع برافروختن آتش شده بود به داخل آتش هل داده است. این خبر یک نوستالژی از حوادث مراسم چهارشنبه سوری در سال‌های گذشته است.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
مواد لازم برای شیرینی گردویی: شکلات شیری ۱۰۰ گرمکره ۱۰۰ گرمپودر شکر ۷۰ گرمتخم مرغ یک عددوانیل یک هشتم قاشق چای‌خوریپودر گردو ۱۰۰ گرمدارچین یک قاشق سوپ‌خوریآرد ۲۰۰ گرمگردو به میزان لازمطرز تهیه شیرینی گردویی: شکلات را خرد و بن ماری کنید و اجازه دهید تا سرد شود. کره + پودر شکر + تخم مرغ + وانیل را با همزن برقی ۱ دقیقه بزنید. شکلات سرد شده + پودر گردو + دارچین را اضافه کنید و با لیسک کاملا مخلوط کنید و در مرحله آخر آرد را اضافه کنید. به خمیر حدودا نیم ساعت در یخچال استراحت بدهید و از مواد به اندازه‌ گردو کوچک بردارید و در دست گلوله کنید و در سینی چرب نشده بچینید و روی خمیرها نصف گردو بگذارید و کمی فشار دهید. در دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد به مدت تقریبی ۲۰ دقیقه بپزید و بعد از سرد شدن از سینی جدا کنید و در ظرف سرو بچینید.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
اگر از گوش پاک کن، برای پاک کردن مجرای گوش استفاده می‌کنید، ممکن است عفونت و آزردگی گوش به دفعات بیش‌تر رخ دهد. برخی از علائم گوش درد* درد در گوش و اطراف آن* خارش گوش* افت شنوایی* ترشح از گوش* تب* گره‌های لنفی دردناک دور گوش یا گردن درد در هنگام کشیدن لاله گوشراهکارهای سادهاکثر مردم هنگام درد ناشی از عفونت گوش میانی بسیار نگران هستند. استفاده از روغن گرم درون مجرای گوش می‌تواند تا حدی باعث برطرف شدن درد شود. * توصیه‌های اختصاصی برای عفونت گوش میانیگاهی می‌توان ناراحتی گوش را با درمان زودهنگام علائم احتقان بینی و پری گوش با استفاده از داروی ضداحتقان برطرف کرد. * توصیه‌های اختصاصی برای عفونت مجرای گوش (گوش شناگران)

کردستان؛ بهشت پنهان …

14+
همشهریهمشهری7 ساعت قبل

اخبار بیشتر