1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.
فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 0

فال روزانه شنبه 22 دی 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ دی به دنیا آمده‌ای تولدت مبارک! امسال سالی ست که به بسیاری از ابهامات ذهن تان پاسخ خواهید داد. در رسیدن به هدف‌ها و رویاهای زندگی تان سخت کوش باشید زیرا تنها خودتان اید که می‌توانید به آرزوهایتان رنگ واقعیت دهید. سرسختی در برخی جاها خوب است اما گاهی هم باید انعطاف پذیر باشید تا کارهایتان پیش برود. بدون حرص و طمع برای پیشرفت خود وقت بگذارید. از انرژی زیادی که در سر دارید، برای مستحکم‌تر کردن رروابط تان استفاده کنید. ماه خرداد ماهی پر از اتفاقات خوب برایتان خواهد بود. از فرصت هایی که در زندگی برایتان به وجود می‌آید به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیاید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 5

اگر می‌خواهید در زندگی تان خوشحال باشید، هر کاری را انجام می‌دهید تنها برای دل خودتان باشد. به بیان دیگر هیچ انتظاری از دیگران نداشته باشید، در غیر این صورت ناامید و افسرده خواهید شد. مطمئن باشید که خوبی‌های شما بی جواب نخواهد ماند. به زودی خبر خوشی از یک دوست قدیمی به شما می‌رسد که نگاهتان را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد. به فکر سفری برای دیدار دوستان تان هستید، این سفر فرصت‌های جدیدی را در اختیارتان قرار می‌دهد، بنابراین هر چه سریع‌تر برای آن برنامه ریزی کنید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 7

امروز باید چشم یکی از عزیزان تان را به روی حقیقت باز کنید. او باید مسیولیت کارهای خود را بپذیرد. شما هم نباید بیش از این خودتان را محدود کنید بنابراین هر چه سریع‌تر این بار را از دوش تان بردارید. رابطه رمانتیک و عاشقانه شما امروز به مشکل بر می‌خورد. فشارهای کاری شما نیز به این مشکل دامن می‌زند اما امید خود را از دست ندهید. به زودی حقایقی روشن خواهد شد و شما نیز نگرانی هایتان را به دست فراموشی خواهید سپرد. منتظر این خبر خوب باشید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 9

با تغییراتی که در روابط عاطفی تان ایجاد می‌شود حس جسارت بیشتری را تجربه خواهید کرد. شما الگوی دیگران هستید پس خودتان را بیشتر باور داشته باشید. هر چه اعتماد به نفس تان بالاتر باشد، موفقیت تان نیز بیشتر خواهد بود. روی تمام اطلاعات و خبرهایی که امروز می‌شنوید، با دقت تمرکز کنید. سعی نکنید که با احساسات تان با این موضوع برخورد کنید زیرا سرانجام خوبی را به همراه نخواهد داشت. منطق در این شرایط بهترین گزینه است.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 11

نگران وقوع اتفاقی هستید که شما را از هر حرکتی باز داشته، نگران نباشید زیرا شما از این طوفان به سلامت خواهید گذشت. در مورد موضوعی بین منطق و احساس تان گیر افتاده‌اید. هر دو جنبه انقدر برایتان اهمیت دارد که نمی‌توانید رهایشان کنید. بنابراین بهترین انتخاب ایجاد تعادل میان آنهاست. شاید به طور دقیق به آنچه می‌خواهید نرسید اما این ابتدای راه است، تا آخر راه هنوز زمان باقی است بنابراین امیدتان را از دست ندهید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 13

در مورد کاری که می‌خواهید آغاز کنید، به شخصی اجازه دخالت در امور زندگی را ندهید. سوالات زیادی در سرتان است که تصمیم دارید تمام آنها را به تنهایی پاسخ دهید. برای جلوگیری از اشتباه، از همین حالا با افراد با تجربه مشورت کنید. به زودی نتیجه یکی از تلاش‌های چند سال اخیرتان را می‌گیرید که بی نهایت خوشحال تان می‌کند. در مورد مسائل عازفی، به کسی دل ببندید که قدرتان را بداند. هر چقدر شما برای خودتان ارزش بیشتری قایل شوید، دیگران نیز با شما همانگونه رفتار خواهند کرد.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 15

امروز با ساز طرف مقابل تان همراه شوید تا رنگ آرامش را بچشید. همیشه نباید همه چیز طبق خواسته شما پیش رود، گاهی هم باید همرنگ جماعت شوید. امروز از زبان یکی از عزیزترین‌های زندگی تان چیزی می‌شنوید که شوکه تان می‌کند. اگر چه انتظار این حرف را نداشتید اما در جواب بهتر است که صادقانه به او پاسخ دهید. در اولین فرصت ممکن به امور مالی خود نظمی بدهید تا زندگیب تان سر و سامان بیشتری بگیرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 18

اگر شخصی برای کمک نزد شما آمد، بهتر اسنت که عقب بکشید و بگذارید که او کار خودش را انجام دهد. با این کار هم به خودتان لطف می‌کنید هم به اطرف مقابل. امروز در شرایط بدی قرار می‌گیرید. دو راه در مقابل تان قرار دارد که باید به ناچار یکی را انتخاب کنید. شاید در حال حاضر از این موضوع ناراحت باشید اما به زودی خواهید فهمید که این به نفع تان خواهد بود. با این کار تمرکز و احتمال خطای شما کمتر می‌شود.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 20

سرسختی به خرج ندهید. امروز هر چه انعطاف پذیرتر باشید، بهتر است. امروز به سادگی از کوره در می‌روید، اما نگذارید که این اتفاق روزتان را خراب کند. این موضوع بیشتر در مورد مسائل عاطفی است. اگر چه ممکن است از دیگران حرف‌های ناخوشایندی بشنوید اما این شمایید که باید خونسردی تان را حفظ کنید و گرنه بعدها پیشمانی به سراغ تان خواهد آمد. لازم نیست که از حالا نگران فردایتان باشیددر لحظه زندگی کنید تا لبخند روی لبان تان بدرخشد.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 22

فردی از شما درخواستی کرده است، بهتر است که چند روزی از او وقت بخواهید تا در مودرش بیشتر فکر کنید. امروز برای هر رفتاری که می‌خواهید از خود نشان دهید، برنامه ریزی کنید. محتاط بودن کلید موفقیت شما در چنین روزی است. شما در فکر شروع کاری هستید. اگر چه در ابتدا برایتان سخت است اما همین که کارتان روی غلطت بافتد، از تلاش هایتان خشنود خواهید شد. مهمترین چیز مسئولیتی است که شما به عهده می‌گیرید پس به آن وفادار باشید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 24

این روزها بدبین شده‌اید اما بدانید که همه قصد فریب شما را ندارد، کمی مثبت اندیش‌تر باشید تا تاثیر آن را نیز در زندگی تان ببینید. رابطه عاطفی شما دچار تغییراتی شده که شما نیز به خوبی از آن آگاهید. اگر این رابطه برایتان ارزشمند است، هر چه زودتر خودتان را در مسیر آن تغییر قرار دهید. بی شک هیجان و شادی زندگی شما نیز بیشتر خواهد شد. به زودی برخی از غیر ممکن‌ها برایتان امکان پذیر می‌شود پس خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 26

اگر دیگران از کارهای شما انتقاد کردند، به دل نگیرید زیرا از حسودی شان است. این که دیگران با کارهای شما مخالفند هرگز به معنی اشتباه بودن کارهایتان نیست، پس راهی که دلتان در پیش می‌گیرد را انتخاب کنید. اخیرا در رابطه عاطفی تان طوفانی به پا شده است. اجازه ندهید که این اتفاقات بر شما غلبه کند. تنها کاری که باید انجام دهید کمی فضا دادن به شریک زندگی تان است. به پیشنهاد کاری که به شما می‌شود خوب فکر کنید، آینده درخشانی را برایتان به همراه خواهد داشت.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 28

این روزها به شدت مشغول کار بوده‌اید و تمام انرژی تان تحلیل رفته است کمی به خودتان استراحت دهید. در حال انجام کاری هستید اما از درستی عمل تان اطمینان ندارید، نگران نباشید زیرا اشتباهی در کار نیست. اگر چه تنش‌های زیادی را تجربه می‌کنید اما این نیز می‌گذرد. با صبر کردن، هیچکس به کمک تان نمی‌آید. شجاعت می‌تواند در چنین روزی کلید موفقیت تان باشد. به زودی خبری خوش از راه دور به دست تان می‌رسد که زندگی تان را دگرگون خواهد کرد.

فال روزانه ۲۲/ ۱۰/ ۱۳۹۷ - 30

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
به گزارش پارس نیوز، شیلا خداداد با انتشار این عکس نوشت: مشکل آدمها از جایی شروع شد که نگاهشان به هم نگاه آدم به آدم نبود،،، نگاه آدم به فرصتها بود
خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، نرخ سکه طرح جدید ۲۹ اردیبهشت ۹۸ به ۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان رسید. در عین حال، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۷۸ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۴۰ هزار و ۹۲۳ تومان است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
به‌ گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛ در متن پیام ولی تیموری معاون گردشگری آمده است: «باید حسن تدبیر و نگاه ژرف آنانی را ستود که سی‌ام اردیبهشت را در گاهنامه ایرانی به زیور «ایران‌شناسی و ایران‌گردی» آراسته و آذین بسته‌اند. گواهی بر طنز تلخ تاریخ یا تصدیق «خوش‌تر آن باشد که سر دلبران، گفته آید در حدیث دیگران»، هریک که علتش باشد، دلکش‌ترین، زیباترین و پرمحتواترین تعاریف از سرزمین خود را، در سفرنگاشت‌ها و یادداشت‌های جهانگردان و سفرنویسان کشورهای دیگر می‌یابیم. ایرانی است تمام و کمال متشکل از آنان که بوده‌ایم، داشته‌ایم، اندیشیده‌ایم و هستیم و داریم و می‌اندیشیم و نیز آنچه ساخته‌ایم و می‌سازیم. بر آحاد ماست که ایران و ایرانیان دیروز و امروز را نیک بشناسیم. در آفاق و انفس این دیار سیر کنیم؛ اهتمام به این امر، همتمان را برمی‌انگیزد که در دنیای روزمرگی دست‌وپا نزنیم وبال بگشاییم به‌سوی آسمان صاف و روشن وارستگی، خودباوری و سعادت. ضمن عرض مراتب تبریک شایسته ء این روز خجسته به همه‌ی ایران دوستان، ایران شناسان خاصه ایران‌گردان و ذینفعان ایران‌گردی و ایران‌شناسی بر ضرورت توسعه متوازن ایران‌گردی و گردشگری به‌عنوان بستری برای توسعه ء گردشگری ورودی، لزوم ترویج سفرهای گروهی و برنامه‌ریزی‌شده، اجتناب‌ناپذیر بودن تعامل و همکاری همه دستگاه‌های مرتبط، استانداری‌ها، شهرداری‌ها، شوراها، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها و سایر ذینفعان درجهت ظرفیت‌سازی برای شناخت و معرفی گردشگری کشور ابرام و اصرار دارم. ایران‌شناسی و ایران‌گردی دو لازم و ملزوم‌اند. در دیروز و امروز این کهن دیار باید غور کرد. ایران را باید با «حضور» گشت، با «چشم دل» دید، با علاقه شناخت و با شکیبایی شناساند. تشویق نسل‌های نو به استمرار در سفرهای مسؤولانه، شناخت دقیق و عمیق ایران و خوانش دوباره ء این کهنه کتاب گشاده در پیش روی، بر ذمه تک‌تک آنانی است که در این خاک پاک رسته‌اند و بالیده‌اند.»
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
سریال پر طرفدار بازی تاج و تخت تا ساعاتی دیگر به پایان می‌رسد. با وجود این که فصل آخر این سریال با انتقادات پرشماری همراه است اما باز هم بسیاری از علاقه مندان این سریال مشتاق این موضوعند که بدانند بالاخره چه فردی روی تخت پادشاهی می‌نشیند و حتی گفته شده هزاران نفر برای دیدن قسمت آخر سریال مرخصی گرفته‌اند. با همه این‌ها اگر هنوز قسمت‌های پیشین فصل هشتم را ندیده‌اید یا نمی‌خواهید جزئیات احتمالی قسمت آخر برای شما فاش شود بهتر است از مطالعه این مطلب منصرف شوید. همه بینندگان از دیدن قسمت قبلی سریال بازی تاج و تخت و خشونت بی پایان سرسی و اژدهای او شوک زده هستند. با این وجود مدعیان تاج و تخت همچنان در جایگاه خود باقی مانده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر