نوروز ۹۸، شهر زیر زمینی سامن میزبان گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود

نوروز ۹۸، شهر زیر زمینی سامن میزبان گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود

خبرگزاری خبرآنلاین |

️علی خاکسار در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در همدان با اعلام اینکه شهر زیرزمینی سامن به عنوان یک اثر منحصر به فرد و تاریخی در سال ۸۴ کشف شده است، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی و آماده‌سازی این اثر ارزشمند، توسعه #گردشگری استان را به همراه خواهد داشت.

️وی اظهار داشت: ورودی شهر زیرزمینی سامن آماده بهره برداری است و با این اقدام تا پایان سال و مخصوصا در ایام نوروز ۹۸، درب این اثر بی نظیر تاریخی به روی علاقمندان و گردشگران داخلی و خارجی باز خواهد شد.

نوروز ۹۸، شهر زیر زمینی سامن میزبان گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود

️معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: شهر زیرزمینی سامن تا پایان سال ۹۷، آماده بازدید گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

️علی خاکسار در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در همدان با اعلام اینکه شهر زیرزمینی سامن به عنوان یک اثر منحصر به فرد و تاریخی در سال ۸۴ کشف شده است، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی و آماده‌سازی این اثر ارزشمند، توسعه گردشگری استان را به همراه خواهد داشت.

️وی اظهار داشت: ورودی شهر زیرزمینی سامن آماده بهره برداری است و با این اقدام تا پایان سال و مخصوصا در ایام نوروز ۹۸، این اثر بی نظیر تاریخی به روی علاقمندان و گردشگران داخلی و خارجی باز خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید