1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی
نوروز ۹۸، شهر زیر زمینی سامن میزبان گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود

نوروز ۹۸، شهر زیر زمینی سامن میزبان گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
️معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: شهر زیرزمینی سامن تا پایان سال ۹۷، آماده بازدید از گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.

️علی خاکسار در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در همدان با اعلام اینکه شهر زیرزمینی سامن به عنوان یک اثر منحصر به فرد و تاریخی در سال ۸۴ کشف شده است، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی و آماده‌سازی این اثر ارزشمند، توسعه گردشگری استان را به همراه خواهد داشت.

️وی اظهار داشت: ورودی شهر زیرزمینی سامن آماده بهره برداری است و با این اقدام تا پایان سال و مخصوصا در ایام نوروز ۹۸، درب این اثر بی نظیر تاریخی به روی علاقمندان و گردشگران داخلی و خارجی باز خواهد شد.

نوروز ۹۸، شهر زیر زمینی سامن میزبان گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود

️معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: شهر زیرزمینی سامن تا پایان سال ۹۷، آماده بازدید گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

️علی خاکسار در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در همدان با اعلام اینکه شهر زیرزمینی سامن به عنوان یک اثر منحصر به فرد و تاریخی در سال ۸۴ کشف شده است، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی و آماده‌سازی این اثر ارزشمند، توسعه گردشگری استان را به همراه خواهد داشت.

️وی اظهار داشت: ورودی شهر زیرزمینی سامن آماده بهره برداری است و با این اقدام تا پایان سال و مخصوصا در ایام نوروز ۹۸، این اثر بی نظیر تاریخی به روی علاقمندان و گردشگران داخلی و خارجی باز خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
به گزارش پارس نیوز، شیلا خداداد با انتشار این عکس نوشت: مشکل آدمها از جایی شروع شد که نگاهشان به هم نگاه آدم به آدم نبود،،، نگاه آدم به فرصتها بود
خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، نرخ سکه طرح جدید ۲۹ اردیبهشت ۹۸ به ۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان رسید. در عین حال، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۷۸ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۴۰ هزار و ۹۲۳ تومان است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
به‌ گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛ در متن پیام ولی تیموری معاون گردشگری آمده است: «باید حسن تدبیر و نگاه ژرف آنانی را ستود که سی‌ام اردیبهشت را در گاهنامه ایرانی به زیور «ایران‌شناسی و ایران‌گردی» آراسته و آذین بسته‌اند. گواهی بر طنز تلخ تاریخ یا تصدیق «خوش‌تر آن باشد که سر دلبران، گفته آید در حدیث دیگران»، هریک که علتش باشد، دلکش‌ترین، زیباترین و پرمحتواترین تعاریف از سرزمین خود را، در سفرنگاشت‌ها و یادداشت‌های جهانگردان و سفرنویسان کشورهای دیگر می‌یابیم. ایرانی است تمام و کمال متشکل از آنان که بوده‌ایم، داشته‌ایم، اندیشیده‌ایم و هستیم و داریم و می‌اندیشیم و نیز آنچه ساخته‌ایم و می‌سازیم. بر آحاد ماست که ایران و ایرانیان دیروز و امروز را نیک بشناسیم. در آفاق و انفس این دیار سیر کنیم؛ اهتمام به این امر، همتمان را برمی‌انگیزد که در دنیای روزمرگی دست‌وپا نزنیم وبال بگشاییم به‌سوی آسمان صاف و روشن وارستگی، خودباوری و سعادت. ضمن عرض مراتب تبریک شایسته ء این روز خجسته به همه‌ی ایران دوستان، ایران شناسان خاصه ایران‌گردان و ذینفعان ایران‌گردی و ایران‌شناسی بر ضرورت توسعه متوازن ایران‌گردی و گردشگری به‌عنوان بستری برای توسعه ء گردشگری ورودی، لزوم ترویج سفرهای گروهی و برنامه‌ریزی‌شده، اجتناب‌ناپذیر بودن تعامل و همکاری همه دستگاه‌های مرتبط، استانداری‌ها، شهرداری‌ها، شوراها، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها و سایر ذینفعان درجهت ظرفیت‌سازی برای شناخت و معرفی گردشگری کشور ابرام و اصرار دارم. ایران‌شناسی و ایران‌گردی دو لازم و ملزوم‌اند. در دیروز و امروز این کهن دیار باید غور کرد. ایران را باید با «حضور» گشت، با «چشم دل» دید، با علاقه شناخت و با شکیبایی شناساند. تشویق نسل‌های نو به استمرار در سفرهای مسؤولانه، شناخت دقیق و عمیق ایران و خوانش دوباره ء این کهنه کتاب گشاده در پیش روی، بر ذمه تک‌تک آنانی است که در این خاک پاک رسته‌اند و بالیده‌اند.»
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
سریال پر طرفدار بازی تاج و تخت تا ساعاتی دیگر به پایان می‌رسد. با وجود این که فصل آخر این سریال با انتقادات پرشماری همراه است اما باز هم بسیاری از علاقه مندان این سریال مشتاق این موضوعند که بدانند بالاخره چه فردی روی تخت پادشاهی می‌نشیند و حتی گفته شده هزاران نفر برای دیدن قسمت آخر سریال مرخصی گرفته‌اند. با همه این‌ها اگر هنوز قسمت‌های پیشین فصل هشتم را ندیده‌اید یا نمی‌خواهید جزئیات احتمالی قسمت آخر برای شما فاش شود بهتر است از مطالعه این مطلب منصرف شوید. همه بینندگان از دیدن قسمت قبلی سریال بازی تاج و تخت و خشونت بی پایان سرسی و اژدهای او شوک زده هستند. با این وجود مدعیان تاج و تخت همچنان در جایگاه خود باقی مانده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر