حوادث در دوگنبدان هفت کشته و ۱۹ مصدوم برجا گذاشت

حوادث در دوگنبدان هفت کشته و ۱۹ مصدوم برجا گذاشت

خبرگزاری ایرنا |

کامبیز افشین پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال ۲۰ مرد و هفت زن در حوادث شهر دوگنبدان مصدوم شدند که از این تعداد پنج مرد و ۲ زن جان خود را از دست دادند.

مسئول ایستگاه‌های آتش نشانی شهر دوگنبدان گفت: ۴۹۰ حادثه امسال شامل سوانح جاده‌ای، #آتش سوزی واحدهای مسکونی، تجاری، مزارع، دفع حیوانات موذی و سایر حوادث در این شهر امدادرسانی شد.

وی ابراز داشت: در این مدت ۲۱۶ فقره آتش سوزی مزارع، خودرو، واحدهای مسکونی و مکان‌های عمومی رخ داد.

افشین پور تصریح کرد: در این مدت همچنین ۷۹ مورد عملیات زنده گیری حیوانات و حشرات موذی مزاحم انجام شد.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا پانزدهم دی ماه امسال ۳۷ فقره سانحه رانندگی در این شهرستان از سوی امدادگران آتش نشانی امدادرسانی شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث 24 ساعت

افشین پور از مسئولان مدارس و مهدکودک‌ها خواست تا روش استفاده از کپسول‌های آتش نشانی را از کارشناسان آتش نشانی فراگرفته و به نوآموزان و دانش آموزان یاد دهند.

وی بیان کرد: داشتن کپسول‌های آتش نشانی در واحدهای مسکونی و تجاری، پرهیز از استفاده از آب برای خاموش کردن آتش سوزی نفتی و استفاده از پتو برای خاموش کردن آتش در بدن انسان از مواردی است که در صورت رعایت کردن خسارات ناشی از آتش سوزی‌ها را به حداقل ممکن کاهش می‌دهد.

۵۵ نفر امدادگر و ۲ ایستگاه آتش نشانی در زمان بروز حوادث به مردم شهر دوگنبدان امدادرسانی می‌کنند.

شهر گرمسیری ۱۰۰ هزار نفری دوگنبدان مرکز شهرستان نفت خیز گچساران در ۱۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

۸۱۴۳/۶۱۱۰

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

قتل عتیقه فروش تبریزی

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ساعت قبل