اجرای سیستم هوشمند اعلان و اطفاء حریق در کتابخانه ملی غرب کشور

اجرای سیستم هوشمند اعلان و اطفاء حریق در کتابخانه ملی غرب کشور

خبرگزاری مهر |

علیرضا تکلو در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: طی پیگیری‌های صورت گرفته و جذب بودجه لازم از محل اعتبارات استانی، مخزن آرشیو مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور به سیستم هوشمند اعلان و اطفاء #حریق هوشمند آدرس پذیر مجهز شد.

تکلو گفت: این سیستم تمام اتوماتیک و آدرس پذیر است و قابلیت ارتقاء سخت افزاری برای کنترل وسعت بیشتر با حداقل هزینه را داراست.

وی افزود: سیستم اعلان حریق پیش نیاز سیستم اطفاء حریق هوشمند بر پایه گاز FM۲۰۰ (گاز هالون) است و زیرساخت‌های آن ایجاد و تاسیسات لازم نصب شده و در مرحله بعدی کپسول گاز به سیستم اضافه خواهد شد.

وی افزود: این مرحله با اعتباری افرون بر ۹۰۰ میلیون ریال طراحی و اجرا شد و در حال حاضر سیستم اعلان حریق کاملا فعال بوده و در سال آینده مرحله نهایی سیستم اطفاء حریق و نصب کپسول نیز انجام خواهد شد.

خبری: اخبار حوادث فوری

تکلو گفت: مزیتی که سیستم‌های اعلان خطر هوشمند و آدرس پذیر نسبت به سیستم‌ها ی عادی دارند این است که این سیستم‌ها دارای اجزای قابل آدرس دهی هستند و علاوه براینکه می‌توان نقطه‌ای را که در آن حریق اتفاق افتاده است تشخیص داد بلکه می‌توان دقیقا عنصری که حریق را تشخیص داده معین و محل دقیق حریق را مشخص کرد و خبر دهنده هایی را که مربوط به آن محل است فعال نمود.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید