(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش!

خبرگزاری فرارو |

فرارو-در یکی از روستاهای غرب جاوه اندونزی کشتارگاه مارها وجود دارد که روزانه در آن صدها مار سلاخی می‌شوند.

به گزارش فرارو، واکیرا یک شهروند اهل این منطقه که به رئیس کبرا مشهور است مسئول این کشتارگاه است. در این کشتارگاه مارها پس از کشته شدن پوستشان کنده شده و برای ساخت کیف دستی به کارگاه‌های تولید کیف ارسال می‌شود.

همچنین گوشت مارها نیز برای کسانی که از آن استفاده می‌کنند فرستاده می‌شود. گوشت مار، صورتی روشن است و زیر دندان حالت لاستیکی‌تری دارد.

به گفته مسئولان این کشتارگاه، از گوشت مار برای درمان بیماری‌های پوستی و آسم و همچنین برای تقویت قوای جنسی استفاده می‌شود.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران | جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

کیف‌های ساخته شده از پوست مار نیز به قیمت ۱۵۰ هزار روپیه (۱۵٫۶۰) دلار تا ۳۰۰ هزار روپیه (۳۱٫۲۰ دلار) فروخته می‌شود.

مقصد نهایی پوست بیشتر مارهایی که در اندونزی شکار می‌شوند اروپاست، جایی که ظریف‌ترین و نفیس‌ترین تولیدات نظیر #کیف و کفش زنانه از پوست مارها تولید شده و از آنجا به سراسر جهان صادر می‌شود.

(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 9(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 10(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 11(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 12(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 13(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 14(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 15(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 16(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 17(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 18(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 19(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 20(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 21(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 22

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه
ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

قیمت قبر در بهشت زهرا چند؟!

خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل