1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اقتصادی

(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش!

فراروخبرگزاری فرارو |
کیف‌های ساخته شده از پوست مار به قیمت 150 هزار روپیه (15.60) دلار تا 300 هزار روپیه (31.20 دلار) فروخته می‌شود.

«دیدن این تصاویر ممکن است آزار دهنده باشد»

فرارو-در یکی از روستاهای غرب جاوه اندونزی کشتارگاه مارها وجود دارد که روزانه در آن صدها مار سلاخی می‌شوند.

به گزارش فرارو، واکیرا یک شهروند اهل این منطقه که به رئیس کبرا مشهور است مسئول این کشتارگاه است. در این کشتارگاه مارها پس از کشته شدن پوستشان کنده شده و برای ساخت کیف دستی به کارگاه‌های تولید کیف ارسال می‌شود.

همچنین گوشت مارها نیز برای کسانی که از آن استفاده می‌کنند فرستاده می‌شود. گوشت مار، صورتی روشن است و زیر دندان حالت لاستیکی‌تری دارد.

به گفته مسئولان این کشتارگاه، از گوشت مار برای درمان بیماری‌های پوستی و آسم و همچنین برای تقویت قوای جنسی استفاده می‌شود.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران | جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

کیف‌های ساخته شده از پوست مار نیز به قیمت ۱۵۰ هزار روپیه (۱۵٫۶۰) دلار تا ۳۰۰ هزار روپیه (۳۱٫۲۰ دلار) فروخته می‌شود.

مقصد نهایی پوست بیشتر مارهایی که در اندونزی شکار می‌شوند اروپاست، جایی که ظریف‌ترین و نفیس‌ترین تولیدات نظیر کیف و کفش زنانه از پوست مارها تولید شده و از آنجا به سراسر جهان صادر می‌شود.

(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 9(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 10(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 11(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 12(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 13(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 14(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 15(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 16(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 17(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 18(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 19(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 20(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 21(تصاویر) سلاخی مارها برای ساخت کیف و کفش! - 22

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.

ویدیو/ اولین تصاویر انفجار‌های منطقه سبز بغداد

انتخابانتخاب14 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
به گزارش مشرق، خدیجه چنگیز، نامزد جمال خاشقجی، تصویری از دیدار خود با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا منتشر کرد. یک فعال فضای مجازی در توئیتر نوشت:

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز4 ساعت قبل
دونالد ترامپ در ادامه لفاظی‌های خود علیه ایران در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: "اگر ایران جنگ می‌خواهد، این رسما پایان کارش خواهد بود. به گزارش؛ تهدید ترامپ علیه ایران بعد از این بود که وزارت کشور عراق از شلیک چند موشک کاتیوشا در نزدیکی سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد خبر داده بود. در روزهای اخیر رسانه‌های آمریکایی به نقل از مقام‌های ارشد دولتی گزارش داده‌اند که ترامپ تاکید کرده که خواهان جنگ با ایران نیست. 'ترامپ به شدت بر خطر جنگ افزوده'از سوی دیگر انتقاد دمکرات‌ها از دولت آقای ترامپ به خاطر افزایش تنش با ایران ادامه دارد. هفته پیش با افزایش شدید تنش‌ها هم آمریکا هم ایران گفتند به دنبال جنگ نیستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر اموراکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال ۹۷ تعداد ۵۷ فقره پهنه اکتشافی جمعا به مساحت ۲۸۲ هزارو ۴۶۳ کیلومترمربع آزادسازی گردیده است. مدیر کل دفتر اموراکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صدور ۵۵۳ فقره گواهی کشف صادر شده در سال ۹۷ افزود: تعداد درخواست‌های صدور پروانه اکتشاف در سال گذشته ۴۲ هزارو ۴۵۹ فقره و تعداد پروانه اکتشاف صادر شده ۱۰۳۲ فقره بوده است. وی افزود: در این مدت همچنین محدوده‌های شن و ماسه به تعداد ۱۰ هزار فقره ساماندهی شد که در سه استان تکمیل نشده و تا نیمه سال جاری به اتمام می‌رسد. کشاورز در ادامه آمار تسهیلات اکتشافی درسال گذشته را ۱۴ فقره تسهیلات با مبلغ مجموع ۱۶٫۲ میلیارد ریال اعلام کرد. وی افزود: آمار کمیسیون گواهی کشف نشان می‌دهد که در سال ۹۷ تعداد ۱۵ فقره گزارش پایان عملیات اکتشاف با ذخیره مجموع ۱۹۶ میلیون تن مورد تأیید قرار گرفته است.

نظرها

اخبار بیشتر