۱۸۴ مسافر زمستانی متاثر از حوادث به مراکز درمانی منتقل شدند

خبرگزاری رکنا |

۱۸۴ مسافر زمستانی متاثر از حوادث به مراکز درمانی منتقل شدند - 1

به گزارش گروه حوادث رکنا، مرتضی سلیمی روز شنبه با تشریح آخرین اقدام‌های انجام شده از سوی نیروهای امدادرسان هلال احمر در مدت یادشده گفت: با تلاش امدادگران مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای و بین شهری سراسر کشور ۳۵۲ مورد عملیات امداد و نجات انجام شد که در این سلسله عملیات امدادی سه هزار و ۵۷۷ نفر از هموطنان و مسافران زمستانی امدادرسانی شدند.

وی ادامه داد: در اجرای این سلسله عملیات امداد و نجات ۲۳۵ نفر از متاثران و مصدومان انواع حوادث نجات یافتند که ۱۸۴ نفر از آنان برای دریافت خدمات تکمیلی به مراکز درمانی و بیمارستان منتقل و ۱۷۸ نفر دیگر از آنان در محل وقوع این حوادث خدمات سرپایی امداد و کمک‌های اولیه را دریافت کردند.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار حوادث ایران و جهان

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر توضیح داد: در مدت زمان یادشده مقادیری پتوی امدادی برای محافظت از سرمازدگی و شماری بسته غذایی شرایط اضطراری عمومی در میان مسافران زمستانی در راه مانده توزیع شد و امدادگران توانستند با استفاده از تکنیک نجات فنی ۳۵ مورد عملیات رهاسازی را برای (نجات ۴۳ مصدوم در سوانح ترافیکی) انجام دهند.

سلیمی از هموطنان خواست در صورت قرار گرفتن در شرایط اضطراری عمومی یا پیچیده انواع حوادث و سوانح طبیعی، غیرطبیعی و انسان ساخت با شماره شماره اضطراری ملی ۱۱۲ تماس بگیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید