سارقان طلای کودکان در پاکدشت دستگیر شدند

سارقان طلای کودکان در پاکدشت دستگیر شدند

خبرگزاری ایرنا |

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سرهنگ قباد خنجری با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراکز انتظامی پاکدشت و شکایت از سرقت طلای کودکان آنها توسط یک زن، ماموران پلیس آگاهی پاکدشت بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با اجرای طرح‌های کنترل نامحسوس، تلاش وسیع و گسترده‌ای برای شناسایی و دستگیری این سارق آغاز کردند که در جریان اجرای این طرح موفق شدند که یک فرد مظنون را شناسایی و در اقدامی غافل گیر کننده، وی را دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: متهم دستگیر شده که از سابقه کیفری نیز برخوردار بود در مواجهه با مالباختگان شناسایی شد و در بازجویی‌های تخصصی و مواجهه به مدارک پلیس، به ۲۲ فقره سرقت با همدستی یک مرد دیگر اعتراف کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

خنجری تصریح کرد: با اقدام سریع پلیس، همدست این سارق نیز در عملیاتی ضربتی دستگیر و به پلیس ارجاع داده شد.

وی گفت: پرونده متهمین پس از تکمیل به مراجع قضایی ارجاع داده شد که دو متهم با قرار وثیقه ۴ میلیارد ریالی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از شهروندان خواست تا از آراستن کودکان خردسال با وسایل زینتی، طلا و جواهرات اجتناب کرده و مراقبت بیشتری از آن‌ها داشته باشند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

تهرام/۷۲۵۴//۶۱۳۹

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید