شهردار دستور فوری پیگیری عامل اذیت کودکان کرمانی را صادر کرد

شهردار دستور فوری پیگیری عامل اذیت کودکان کرمانی را صادر کرد

خبرگزاری ایرنا |

سیدرضا میرحسینی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سید مهران عالم زاده شهردار کرمان دستور پیگیری ویژه در رابطه با انتشار کلیپ آزار و اذیت ۲ کودک کار کرمانی را به حراست، بازرسی، شهردار منطقه ۲ کرمان و دفتر پیگیری ویژه این دستگاه داده است.

وی اظهار داشت: با مشخص شدن چگونگی، چرایی و ارتباط افراد حاضر در این کلیپ با شهرداری کرمان، با خاطیان برخورد و از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی می‌شود.

بر اساس این گزارش، شهردار کرمان در نامه‌ای به شهردار منطقه ۲ این شهر چنین آورده است: متاسفانه نشر کلیپ کوتاهی حاوی صحنه هایی از رفتار غیر انسانی و غیر اخلاقی با ۲ کودک کار جمع آوری شده از سطح منطقه ۲ شهر کرمان موجب تالم و ناراحتی همشهریان گرامی و پرسنل شریف و خدوم شهرداری کرمان شده است.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

وی می‌افزاید: لازم است در اسرع وقت با هماهنگی کامل با حراست و بازرسی شهرداری کرمان موضوع را بررسی و گزارش آن را ارائه کنید.

عالم زاده در این نامه ادامه می‌دهد: ضروری است پس از روشن شدن تمامی ابعاد این رفتار ناشایست ضمن اطلاع رسانی اصل موضوع به افکار عمومی با خاطیان احتمالی برخورد جدی صورت گیرد.

به گزارش ایرنا، کلیپی حاوی تصاویری از آزار و اذیت با محتوای خورانیدن گل به ۲ کودک کار امروز (شنبه) در فضای مجازی استان کرمان منتشر شد و موجب رنجش و تخریب افکار عمومی در شهر کرمان شده است.

۷۴۲۰/ ۵۰۵۴

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید