گلایه شهروندان ایلامی از ترافیک شهری؛ مسئولان توجه کنند

گلایه شهروندان ایلامی از ترافیک شهری؛ مسئولان توجه کنند

خبرگزاری تسنیم |

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، یکی از گلایه‌های مردم ایلام، حجم بالای #ترافیک و خیابان‌های فرسوده و قدیمی با عرض کم، عدم مدیریت شهری، رفتن ترافیک از خیابان‌های اصلی به کوچه‌های فرعی خطرات بسیاری که به همراه دارد، است.

شهروندان ایلامی ضمن اظهار نارضایتی از بی توجهی مسئولان به ترافیک شهری ایلام، از مسئولان ارشد به ویژه شورای اسلامی و شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی می‌خواهند که به این نیاز مهم «توجه به ترافیک شهری ایلام» توجه لازم و در فکر راهکار برای برطرف کردن آن باشند.

در راستای «مطالبات مردم» ارسالی به خبرگزاری تسنیم در ایلام با سرهنگ محسن ناصری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام «مطالبات مردم» را در میان گذاشتیم که درپاسخ به «مطالبات مردم» مبنی بر «بی‌توجهی به ترافیک شهری ایلام» اظهار داشت: نبود پارکینگ، کم عرض بودن خیابان‌ها، نبود برنامه منسجم ترافیکی و اقدامات عمرانی جدیدموجب کسترش ترافیک به کوچه‌های فرعی شده است.

خبری: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

گلایه شهروندان ایلامی از ترافیک شهری؛ مسئولان توجه کنند - 6گلایه شهروندان ایلامی از ترافیک شهری؛ مسئولان توجه کنند - 7

ترافیک خیابان انقلاب تا 2 ساعت دیگر ادامه دارد/همشهریان از مسیرهای دیگر تردد کنندمدیریت شهری برای کاهش ترافیک خیابان‌های منتهی به حرم رضوی برنامه‌ریزی کندپارکینگ رایگان برای کاهش ترافیک خیابان‌های اصفهان احداث شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام را این موضوع «بی توجهی به ترافیک شهری ایلام» موضوعی بین بخشی دانست و گفت: برای اینکار فقط اعمال قانون تنها راه قانونی برخورد با متخلفین است.

وی تسریع در طرح‌های عمرانی مانند خیابان طالقانی، زیرگذر و روگذر چهارراه رسالت را اقدام بازدارنده از گسترش حجم ترافیک به کوچه‌های فرعی دانست و تصریح کرد: سرعت عمل در این پروژه‌ها به سرعت در حال انجام است و انشاالله به موقع به بهره برداری برسد.

ناصری از سازندگان و ساخت و ساز کنندگان ساختمانی درون شهری خواست و گفت: از بستن پیادرو و خیابان‌ها اجتناب تا شهروندان مجبور به تردد در کوچه‌های فرعی نشوند و موجب ازردگی و گلایه مردم نگردند.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید