آ. اس: کی روش به نیمکت کلمبیا نزدیک شد

آ. اس: کی روش به نیمکت کلمبیا نزدیک شد

خبرگزاری ورزش۳ |

به گزارش «ورزش سه»، شایعات بسیاری در مورد جدایی سرمربی پرتغالی از تیم ملی ایران، پس از جام ملت‌های #آسیا ۲۰۱۹ شنیده می‌شود و مقصد احتمالی او به اعتقاد بسیاری از نشریات و منابع، کلمبیا خواهد بود، موضوعی که حالا نشریه معتبر آ. اس نیز آن را تایید کرد.

این نشریه در این رابطه نوشته: " کی روش ایران را به دور دوم جام ملت‌ها رساند و به کلمبیا نزدیک‌تر شد. سرمربی فعلی ایران به عنوان اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی خوزه پکرمن مطرح شده است. او در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ عملکرد بسیار خوبی داشته و تیمش به دور یک هشتم صعود کرده است. سرمربی پرتغالی پس از رقابت‌های قاره‌ای به حضور در کلمبیا خیلی نزدیک شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

آ. اس: کی روش به نیمکت کلمبیا نزدیک شد - 4

ایران یکی از مدعیان اصلی قهرمانی رقابت هاست و آنها تحت هدایت کی روش کیفیت بالایی از خود نشان داده‌اند، چیزی که در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ به وضوح مشهود بود. با وجود عدم موفقیت در صعود از گروه با حضور تیم‌هایی مثل اسپانیا وو پرتغال، ایران عملکرد خوبی در رقابت‌ها داشت. کی روش کارنامه پرباری تا به حال از خود به جا گذاشته و همین یکی از دلایل اصلی نزدیک شدنش به نیمکت کلمبیاست. او در تیم‌های رئال مادرید، اسپورتینگ لیسبون، تیم ملی #آفریقا جنوبی و امارات متحده عربی سابقه حضور دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

بیرانوند دوباره سوژه شد +عکس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل