1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
نخبگان کهگیلویه و بویراحمد کمک هزینه سفر زیارتی دریافت می‌کنند

نخبگان کهگیلویه و بویراحمد کمک هزینه سفر زیارتی دریافت می‌کنند

ایرناخبرگزاری ایرنا |
یاسوج- ایرنا- رئیس بنیاد ملی نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای اجرای برنامه های فرهنگی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به تعدادی از دانشجویان مورد پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت می شود.

سید حمدالله اکوانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مقدار این کمک هزینه به ازای هر نفر، حداکثر ۱۵ میلیون ریال است که در صورت همراهی همسر در سفر، تا سقف ۲۰ میلیون ریال افزایش خواهد یافت.

وی افزود: دانشجویان مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان که در گذشته از تسهیلات این مرکز برای سفر عمره مفرده یا عتبات عالیات بهره مند نشده‌اند این کمک هزینه به آن‌ها پرداخت می‌شود.

اکوانی بیان کرد: به دلیل محدودیت بودجه، ظرفیت بهره مندی از این تسهیلات محدود است و مشمولان این کمک هزینه پس از ثبت نام، از طریق قرعه کشی انتخاب خواهند شد.

وی عنوان کرد: هر یک از واجدان شرایط برای درخواست بهره مندی از این تسهیلات، باید از اول تا پنجم بهمن ماه سال جاری، پس از ورود به سامانه سینا به نشانی Sina. bmn. ir درخواست بهره مندی از اعتبار اعزام به عتبات عالیات را در بخش ثبت درخواست جایزه‌های فرهنگی ثبت کنند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در مرحله ثبت نام در سامانه سینا نیاز به درج مستندات هزینه کرد نیست و در مراحل بعدی، مدارک لازم از طریق همین سامانه دریافت خواهد شد.

اکوانی با اشاره به اینکه امسال بنیاد نخبگان کاروانی برای اعزام به عتبات عالیات نخواهد داشت، تصریح کرد: متقاضیان باید از طریق کاروان‌های اعزامی دانشگاه‌ها یا سایر کاروان‌های تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت، سفر کنند و کمک هزینه آنها از طریق بنیاد پرداخت می‌شود.

/۶۱۱۰/۹۹۲۸

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر