افتتاح نمایشگاه مجازی کشفیات اموال مکشوفه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. حوادث
افتتاح نمایشگاه مجازی کشفیات اموال مکشوفه

افتتاح نمایشگاه مجازی کشفیات اموال مکشوفه

مهرخبرگزاری مهر |
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افتتاح نمایشگاه کشفیات اموال مکشوفه اعلام کرد: ورود به این سامانه مستلزم این است که مالباخته ها از قبل شکایت مجازی کرده باشند و پرونده ای تشکیل داده باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ایوب سلیمانی در همایش تخصصی معاونین و روسای اداره‌های مبارزه با سرقت پلیس استان‌های سراسر کشور بااشاره به افتتاح نمایشگاه کشفیات اموال مکشوفه اظهار کرد: ورودبه این سامانه مستلزم این است که مالباخته‌ها از قبل شکایت مجازی کرده باشند و پرونده‌ای تشکیل داده باشند تا پس از طی مراحل به اموال سرقت شده خود برسند.

خبری: اخبار حوادث و جنایت

وی افزود: در نیروی انتظامی اقدامات خوبی تا به امروز انجام شده است که یکی از این اقدامات سامانه کشفیات اموال مکشوفه سرقتی و بازگردانده به صاحبان اصلی آنهاست.

جانشین فرمانده ناجا در پایان تاکید کرد: کم‌تر از یک سال گذشته این طرح را در تهران اجرا کردیم که آثار خوبی هم به همراه داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین14 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شیراز از دستگیری قاتلی خبر داد که در اقدامی عجیب دختر مورد علاقه، خواهر و مادر وی را به قتل رساند. حیدر آسیابی در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با بیان اینکه پس از وقوع این قتل اکیپ بررسی صحنه جرم با هدایت بازپرس ویژه قتل دادسرای شیراز در محل حادثه حاضر شدند، گفت: در بررسی اولیه مشخص گردید قاتل با مقتولین پسر عمو بوده و این اقدام را در پی دریافت پاسخ رد به خواستگاری وی از یکی از دختر عمو‌های خود انجام داده است. وی با بیان اینکه با دستورات مقام قضایی و اقدامات تأمینی و همچنین سرعت عمل نیرو‌های انتظامی این قاتل ۴ ساعت پس از اقدام به قتل در شهرستان فیروزآباد و در حین هماهنگی و تلاش جهت خروج از کشور دستگیر گردید گفت: دستورات لازم جهت انتقال قاتل به شیراز و تکمیل تحقیقات به بازپرس ویژه ابلاغ شده است. انتهای پیام/
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ - پرونده مرد جنایتکار که به جرم قتل پسر بچه ۴ ساله‌ای به قصاص محکوم شده بود با اعدام وی بسته شد. پرونده مرد جنایتکار که به جرم قتل پسر بچه ۴ ساله‌ای به قصاص محکوم شده بود با اعدام وی بسته شد. شامگاه ۲۸ بهمن سال ۹۱، مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت آباد در تماس با بازپرس کشیک قتل از قتل پسر ۴ ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند. پدر آتیلا را می‌شناختم و او به خاطر مشکلات مالی و مصرف مواد مخدر کودک چهارساله خود را نزد من گذاشت. در پایان جلسه محاکمه، قضات کیفری، متهم را به اتهام آزار و اذیت پسر ۴ ساله به اعدام و به خاطر قتل به قصاص محکوم کردند.

پلیس حرفه‌ای

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
گزارش اختصاصیپلیس حرفه ایامیدواریم مسائل ترافیکی با جدیت بیشتری پیگیری شود که از جمله سد معبرها توقف دوبله‌ها وایستادن خودرو‌ها دربزرگراه‌ها قبل از به اتمام رسیدن طرح زوج و فرد.

فیلم/ سقوط مرگبار دو خودرو داخل دریاچه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور20 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.

خواهرم با پسر رقیه بی آبرویی کرد! / رجز خوانی قاتل آبادانی جلوی دوربین+ فیلم

رکنارکنا21 ساعت قبل
ماموران با حضور در صحنه جرم در روستای آلبوی عبادی شهرستان آبادان با جسد خونین زن ۳۶ ساله‌ای روبرو شدند. در بررسی‌های ابتدایی برادر قربانی جنایت که در صحنه جرم حضور داشت به قتل خواهرش اعتراف کرد و گفت که به خاطر اختلافات خانوادگی خواهرم را به قتل رساندم. این جوان آبادانی که با زبان عربی صحبت می‌کند بعد از قتل خواهرش در روستای آلبو عبادی گفت: چون خواهرم با پسر رقیه رابطه نامشروع داشت، کشتمش. مرد آبادانی ادامه داد: ساعت ۶ صبح به خانه رفتم و وقتی خواهرم خواب بود او را با تفنگ شکاری هدف قرار دادم. بنا بر این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر