۶۵۰۰بسته بهداشتی در زنداهای کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اجتماعی
۶۵۰۰بسته بهداشتی در زنداهای کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

۶۵۰۰بسته بهداشتی در زنداهای کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

ایرناخبرگزاری ایرنا |
یاسوج - ایرنا - مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کهگیلویه وبویراحمد گفت: امسال 6 هزار و 500 بسته بهداشتی در زندانی‌های کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.

اسماعیل جمیاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بسته‌ها در زندان‌های مرکزی یاسوج، گچساران، دهدشت، کانون و ندامتگاه زنان توزیع شد.

وی افزود: اجرای برنامه‌های نظام سلامت زندانیان از اولویت‌های کاری نظام زندانبانی و از سیاست‌های مهم سازمان زندان‌ها است.

جمیاری تصریح کرد: ارائه خدمات درمانی از طریق آموزش‌های مؤثر و آگاه سازی برای جلوگیری از انتشار بیماری‌های واگیردار و نوپدید در زندان‌ها با حضور پزشکان، پرستاران، بهیاران و تعامل مطلوب با مراکز بهداشتی و درمانی انجام می‌گیرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

وی اظهار کرد: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زندانیان بر اساس رعایت حقوق شهروندی و سیاست‌های نظام زندانبانی نتایج خوب و اثربخشی در زندان‌ها داشت.

جمیاری اضافه کرد: توجه به بهداشت و درمان زندانیان نقش مهمی در کاهش آسیب رفتار‌های پرخطر، شناسایی و تشخیص زندانیان مبتلا به بیماری‌های خاص و پرآسیب و نیز جلوگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در مورد انواع بیماری‌ها و سلامت محیط زندان‌ها دارد.

۷۵۳۱/۱۶۶۲

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کودکان قربانیان تصادفات جاده‌ها

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ روزانه ۴۲ نفر جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست می‌دهند که سهم کودکان بین ۷ تا ۸ نفر است. با اجرای قانون حمایت از کودکان که توسط مجلس به تصویب رسید، هر اتفاقی که در داخل خودرو برای کودکان بی‌افتد، مقصر والدین هستند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشاز مرهم زنجبیل می‌توان برای شتاب بخشیدن به چربی سوزی و کوچک کردن دور شکم استفاده کرد زیرا این مرهم باعث افزایش گردش خون در بافت‌های بدن می‌شود و به روند سوختن چربی‌های ذخیره شده کمک می‌کند. اخبار اجتماعی- مقداری آب و زنجبیل رنده شده یا پودر زنجبیل را در یک قابلمه بریزید و بجوشانید، سپس مقداری زنجبیل را در قطعه‌ای توری به گونه‌ای قرار دهید و آن توری را بدوزید که مانند چای کیسه‌ای شود و آن را به مدت ۵ دقیقه در مخلوطی که در قابلمه قرار دارد، قرار دهید تا خیس بخورد، مرهم داغ را که در آب و زنجبیل خیس خورده بر روی بدن قرار دهید.

تصویر خیره‌کننده‌ای که ذوب یخ در گرینلند را آشکار می‌کند

همشهریهمشهری1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
او برای نجات جان محمدامین پنج‌ساله به داخل استخر پرید؛ اما خودش زیر آب رفت و غرق شد. او با کمک همکارانش یکی از کامل‌ترین گروه‌های عمران، سازه، معماری و معماری داخلی را در کشور ایجاد کرد. نیکی به اتفاق محمدامین به سمت فوتبال‌دستی که کنار استخر بود، رفتند، مدتی با هم بازی کردند که نیکی در استخر غرق شد. چرا نیکی در استخر غرق شد؟ زمانی که فوتبال‌دستی بازی می‌کردند گویا پای محمدامین لیز می‌خورد و او داخل استخر می‌افتد. زن سرایدار هم که نیکی را داخل آب می‌بیند، من را خبر می‌کند.

جشنواره توت کن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دومین جشنواره توت کن، امروز به همراه شهروندان و باغداران منطقه کن در غرب پایتخت برگزار شدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ دومین جشنواره توت کن، امروز به همراه شهروندان و باغداران منطقه کن در غرب پایتخت برگزار شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
آیت محمد ولی در یک گفتگوی تلفنی با اشاره به اینکه حباب سکه امروز ۴۵۰ هزارتومان است افزود: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با ۷۰ هزار تومان افزایش، ۴ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۵۰ هزارتومان ​، ربع سکه یک میلیون و ۶۰۰ هزارتومان و سکه‌های گرمی نیز ۹۹۰ هزارتومان قیمت گذاری شده است. امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۷ هزار تومان افزایش به قیمت ۴۳۴ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شده است. محمد ولی با بیان اینکه هر انس طلا در بازارهای جهانی در کانال ۱۳۸۲ دلار عرضه شده است ادامه داد: امروز هر مثقال طلا با ۳۱ هزارتومان افزایش با قیمت ۱ میلیون و ۸۸۱ هزارتومان به فروش رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر