1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
واکنش‌های توئیتری به اظهارات کی روش درباره وزیر ورزش

واکنش‌های توئیتری به اظهارات کی روش درباره وزیر ورزش

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
میتونین رابطه بین اشک های جواد خیابانی، برند جیووا، حمله به کیروش و لباس های تیم ملی رو پیدا کنین؟

طرفداری- اظهارات کارلوس کی روش درباره مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان واکنش‌های متعددی را در محافل ورزشی و رسانه‌ای به دنبال داشته است و شبکه اجتماعی توئیتر نیز از این قاعده مستثنی نبود.

با یکدیگر واکنش‌های توئیتری اتفاقات بعد از اظهارات کی روش علیه وزیر ورزش را مرور می‌کنیم:

کامبیز حسینی:

تمام انرژی منفی که باشگاه پرسپولیس و برانکو و جواد خیابانی و امثالهم در این روزها دارند به تیم ملی وارد می‌کنند رو کیروش تبدیل به فرصت می‌کنه تا تیمش رو متحد‌تر کنه! هر چقدر بیشتر بهش فحش بدید کیروش و تیمش رو برای قهرمانی مصمم‌تر میکنید. این هنر یک مربی در حد کلاس جهانی است.

دغدغه‌م حاجی هستش:

کاش جواد خیابانى با همون بغض از ما هم دفاع میکرد و میگفت: آقاى کیروش، جوانان ما اگر امروز دایرکت ندارند، ولى عزت نفس دارند.

مهدی رنجبر:

کیروش هم به جمع ما متوهم هایی که میگیم وزیر هوای پرسپولیس و برانکو رو داره پیوست!

محمد نوری فر:

هر چقدر تو جام ملت‌ها میریم جلوتر سطح توقع مخالفان کی‌روش میره بالاتر! تا دیروز می‌گفتن باید بریم فینال امروز میگن فقط قهرمانی بریم تو چهارتا میگن فقط فینال کنفدراسیون‌ها! بریم فینالم فکر کنم پای تعداد شوت و کرنر و خطا و درصد مالکیت پرسپولیس-کاشیما را بکشن وسط!

محمدرضا فرهمند:

جمع بندی اتفاقات برای من: سرمربی بعدی تیم ملی رایگان و یا ریالی دستمزد خواهد گرفت، شرایط اقتصادی کشور عالی است و مشکلات نداریم، تنها مربی که از اوت دستی استفاده میکنه کارلوس کی روشه و ما تا قبل کارلوس اوت دستی نداشتیم! البته که کاش کوتاه میومدی آقای کی روش

امید توشه:

آقای میثاقی! حالا درسته کی‌روش یک حرف مفتی زده و خیلی‌ها ناراحت شدند، اما آخه حمید درخشان کیه اوردی از استراتژی و ترکیب #تیم_ملی انتقاد کنه؟ این همون کسی بود که گفت ایران چند تا از آرژانتین می‌خوره و بعد قاه‌قاه خندید.

Armin JannatKhah‏:

هرجای دنیا بود سال‌ها بود که #جوادخیابانی با آن همه سوتی و کم دانشی اخراج شده بود. بیت المال و حقوق از مردم میگیری آقای #خیابانی، کارمند این مردمی. عوام فریبی و تئاتر گریه بازی رو بذار کنار وقتی درصد نارضایتی اینقدر ازت بالاست برو بعد اینارو به #کیروش بگو قبوله. جفتتون برید.

QAHRAMAN:

پولی که کی روش میگیره قراردادشه و تمام اینکه سفره بعضیا نون نداره و تعداشونم هر روز داره زیاد میشه هم درست پس کی روش حرف حق رو زده و دمش گرم.

علیرضا آینه‌دار:

دولت حق اظهارنظر در فوتبال را ندارد چون برابر قوانین در سطح بین الملل محسوب میشود، اما ظاهرا تحت سایه مدیریت نتیجه گرا، سرمربی ایران حق هر اظهار نظری حتی تحقیر ملت بزرگ ایران را دارد. جناب تاج بهترین نتیجه هم با این تحقیرملت وحاکمیت ارزشی ندارد.

خبری: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

Dandyman:

بچه که بودیم همیشه میگفتیم حسود هرگز نیاسود حسود هرگز آسوده نیست اون که #کیروش والا منم نسبت به ایک عشق حسودیم میشه به قول شاعر اقای #برانکو این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم؟ اگر یه ایسلندی اینجوری برای کیروش میزدین الان وضعمون این نبود

Dandyman:

فردای اخراج کیروش بریزیم تو خیابونا تا صبح جشن آزادی بگیریم

siamak rahmani‏:

کی‌روش چاچولک بازی رو خوب یاد گرفته تو این سال‌ها. با این ادبیات حال آدم رو به هم میزنه. اما اگر قرار باشه کسی بهش انتقاد و حمله کنه، اون آدم تو نیستی جواد خیابانی. تو نافت رو با همین پاچه خاری مدل کی‌روش و همین «مردم گرسنه‌ان» بریدن. کی‌روش رفتنیه اما تو هم دهنت رو ببند مردک

j. momeniiii:

برای آقا جواد: آقای کی‌روش از من قول گرفت که هیچگاه این موضوع رسانه‌ای نشود. چندروزی گذشت و دیدم چند دستگاه کامپیو‌تر و لوازم توانبخشی که برای بچه‌های معلول بسیار به آن‌ها نیاز داشتیم از طرف آقای کی‌روش به موسسه هدیه داده شد. مبالغی هم همواره از طرف کی‌روش کمک می‌شد.

واکنش‌های توئیتری به اظهارات کی روش درباره وزیر ورزش - 30

حاکم بی حاکم (فایتر):

خیلیها سخنان جوادخیابانی رابر علیه کیروش ستودند جدا از قضاوتم در مورد کلیات بیانات کارلوس کیروش درخصوص وزیر و مردم تحت فشار کشورم باید بگویم جواد خان خیابانی من میفهمم که تو با آن بغض اب دوغ خیاریت ماله‌ات را بر وضع موجود و حقیقت جامعه امروزمان بیش از همه ماله کشان کشیدی

متالهد (پدر کیروشی‌ها):

اینکه تیم ملی شوت تو چارچوب نداشت و فقط اوت دستی مینداخت بخاطر اینه پرسپولیس با پرواز فرست کلاس رفته ژاپن. ربطش رو خودتون پیدا کنید:)))) منطق کیروش:)))))))))

فیک استار:

آقای کی‌روش در پیج اینستاگرام‌تان با سایه‌ها می‌جنگید حال آنکه در میدان قلب‌های مردم خاکریز هایتان پی در پی در حال سقوط است. بنگرید که از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ چه کردید. چه خونی به جگر ما کردید که از اوج عزت به حضیض ذلت تنزل کردید. به زبان خودتان فرام هیرو تو زیرو! شما برای ما تمام شدید.

Ramin:

میتونین رابطه بین اشک‌های جواد خیابانی، برند جیووا، حمله به کیروش و لباس‌های تیم ملی رو پیدا کنین؟ #اشک_تمساح

Pedram D:

هرکسی حق انتقاد به کیروش و رفتارش و داره جز عادل فردوسی پور و نوچه هاش! شما خودت شریک جرم هستی باید پاسخگو باشی نسبت به ۸ سال برنامه نود که حتی یک برنامه انتقادی هم درباره کیروش نداشتی!

کی‌روش: دلیل خروج آمریکا از برجام برانکو بود

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تابناکتابناک7 ساعت قبل
در این روز‌ها یک گفتگو هم در فضای مجازی منتشر شده که ادعا می‌شود، بین فردوسی پور و مدیر شبکه سه رد و بدل شده است. در این گفتگو فردوسی پور تاکید می‌کند که برنامه‌اش بین مردم محبوب است و چرا باید حذف شود، اما فروغی جواب می‌دهد: «بگو همون مردم بهت آنتن بدن!». دوشنبه شب دیگری از سال ۹۸ هم بدون عادل فردوسی پور و برنامه پرمخاطبش شب گذشته سپری شد. برنامه‌ای که حدود دو دهه محبوب‌ترین برنامه تلویزیون بود، اما این محبوبیت برای بعضی قابل قبول نبود تا پروژه حذف عادل فردوسی پور کلید بخورد. در این گفتگو فردوسی پور تاکید می‌کند که برنامه‌اش بین مردم محبوب است و چرا باید حذف شود، اما فروغی جواب می‌دهد: «بگو همون مردم بهت آنتن بدن!».
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
«میرمصطفی جوادی» در حرکت یکضرب وزنه‌های ۱۴۳، ۱۵۰ و ۱۵۴ کیلویی را با موفقیت پست سر گذاشت تا در حرکت یکضرب در رده ششم قرار گیرد. وی در حرکت دوضرب نیز فقط وزنه ۱۸۲ کیلوگرم را مهار کرد و در ثبت وزنه‌های ۱۹۴ و ۱۹۵ کیلویی ناموفق بود تا در حرکت دوضرب هم در جایگاه ششم بایستد و در مجموع نیز با حدنصاب ۳۳۶ کیلوگرم در جایگاه ششم قرار گرفت. «دایین لی» وزنه بردار چینی نیز با ثبت وزنه‌های ۱۶۸ کیلوگرم در حرکت یکضرب (مدال طلا)، ۱۹۵ کیلوگرم در حرکت دوضرب رده چهارم و ۳۶۳ کیلوگرم مدال طلای مجموع را به دست آورد. همچنین، از ساعت ۱۳ ظهر به وقت تهران امروز (سه شنبه ۳ اردیبهشت) «مریم زارع» در گروه A دسته ۵۹ کیلوگرم بانوان به روی تخته رفت. (پیش از این رکورد دسته ۵۹ کیلوگرم در حرکت دوضرب ۱۳۶ کیلوگرم و در مجموع ۲۳۷ کیلوگرم بود).
ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
السد قطر دو – پاختاکور یکنتیجه دیدار اول این گروه، دوباره تکرار شد و حالا السد با ۷ امتیاز صدرنشین گروه است. پرسپولیس با دو برد صدرنشین می‌شود؟ جواب این سوال مشخص نیست زیرا الاهلی نیز شانس کسب دو برد را دارد و می‌تواند حتی اگر قرمزها ۱۰ امتیازی شوند، با یازده امتیاز صدرنشین باشد. در ادامه مسابقات پاختاکور ۵ امتیاز اولین حریف پرسپولیس است و بازنده این دیدار، شانسی برای صعود نخواهد نداشت و نتیجه مساوی نیز تقریبا کار هر دو تیم را سخت خواهد کرد. قرمزها در دیدار پایانی خود با حمایت پر شور هواداران میزبان السد قطر خواهند بود؛ السد با ۷ امتیاز صدرنشین است و با کسب برد برابر الاهلی ۱۰ امتیاز می‌شود تا صعود خود را قطعی کند و همین موضوع می‌تواند برای پرسپولیس بهترین حالت باشد. این اتفاق برای پرسپولیس صد در صد و قطعی است و برای دیگر تیم‌ها نیز احتمال بالایی دارد؛ حالا همه تیم‌های این گروه به دور از مصلحت اندیشی باید برنده باشند.
نودنود3 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین ریکاوری خود را صبح امروز (سه‌شنبه) در امارات انجام داد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ساعت ۸ صبح امروز برای صبحانه در رستوران حاضر شدند و پس از آن برای تمرین در ساعت ۹:۳۰ دقیقه هتل را ترک کردند. * تمرین با گرم کردن و دویدن آغاز شد و در ادامه، در دو زمان مشخص، تمرینات پنج به دو را انجام دادند. * پایان تمرین این گروه هم بازی فوتبال در نیمی از زمین با دو دروازه کوچک در هر طرف و در نهایت تمرینات کششی بود. * اعضای تیم، ناهار را در ساعت ۱۲ به وقت محلی صرف کردند و پس از آن راهی فرودگاه شدند تا با پرواز ساعت ۱۵ به وقت امارات، عازم تهران شوند.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- ماریو بودیمیر با توجه به آسیب‌دیدگی که داشت از سرمربی تیم اجازه گرفت تا راهی کرواسی شود. او در این سفر علاوه بر اینکه کنار خانواده خود خواهد بود، مراحل درمان را پیگیری خواهد کرد و در این ارتباط هماهنگی به عمل آمد. به نقل از فارس، ماریو بودیمیر اوایل هفته آینده به ایران باز می‌گردد تا به جمع سرخپوشان ملحق شود.
همشهریهمشهری20 ساعت قبل
ایسنا نوشت: برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس پس از باخت ۲ بر یک برابر الاهلی عربستان در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: متاسفم که نتوانستیم ببریم زیرا تیم بهتری بودیم و موقعیت‌های بهتری خلق کردیم. از بازی قبلی که بردیم بهتر بودیم. وی ادامه داد: الاهلی بدون موقعیت گل توانست دو گل را به ما بزند. به هر حال این فوتبال است و نمی‌دانم چه بگویم. در این دیدار حتی تا ثانیه‌های آخر دنبال گلزنی بودیم و نمی‌خواستیم بازنده باشیم.

نظرها

اخبار بیشتر