یوشیدا: ایران الان بهترین تیم آسیا است/ ولی ما برای قهرمانی می‌جنگیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. ورزشی
یوشیدا: ایران الان بهترین تیم آسیا است/ ولی ما برای قهرمانی می‌جنگیم

یوشیدا: ایران الان بهترین تیم آسیا است/ ولی ما برای قهرمانی می‌جنگیم

ایسناخبرگزاری ایسنا |
کاپیتان تیم ملی فوتبال ژاپن به تمجید از فوتبال ایران پرداخت و از این تیم به عنوان بهترین تیم آسیا در حال‌ حاضر نام برد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال ژاپن موفق شد با برتری برابر عربستان سعودی به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ راه یابد. در صورتی که ژاپن بتواند در مرحله بعد ویتنام را شکست دهد و ایران نیز از پس چین بر آید در مرحله نیمه نهایی شاهد تقابل ایران و ژاپن خواهیم بود.

مایا یوشیدا، کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال ژاپن با تمجید از تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران، گفت‌: ایران در حال‌ حاضر بهترین تیم آسیا محسوب می‌شود ولی مهم‌ترین مساله در حال‌ حاضر این است که ما بتوانیم ویتنام را شکست دهیم و راهی مرحله بعد از رقابت‌ها شویم. خب زمان کمی برای استراحت و ریکاوری داریم. اطلاعاتی از تیم ویتنام در اختیار نداریم. فعلا به بازی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران فکر نمی‌کنیم و بعد از مسابقه با ویتنام درباره بازی با ایران فکر خواهیم کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

یوشیدا در بخش پایانی صحبت‌های خود، گفت‌: صادقانه به آب و هوای امارات عادت نکرده‌ایم ولی شکایتی هم از این بابت نداریم. تلاش می‌کنیم که بازی به بازی پیش برویم و بتوانیم به هدف خودمان برسیم.

ژاپن پس فردا (پنج‌شنبه) باید در اولین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال ویتنام برود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها