مراسم ترحیم مادر سرداران مومنی برگزار شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. اجتماعی

مراسم ترحیم مادر سرداران مومنی برگزار شد

ایلناخبرگزاری ایلنا |
مراسم ترحیم مادر سرداران مومنی ظهر امروز برگزار شد.

مراسم ترحیم مادر سرداران مومنی برگزار شد - 2

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم ترحیم والده سرداران مومنی ظهر امروز با حضور مقامات لشکری و کشوری در مسجد حضرت امیرالمومنین (ع) برگزار شد.

در این مراسم امیر سرتیپ امیر حاتمی، سردار حسین اشتری، سردار تقی مهری، سردار فتحی زاده، سردار محمد شرفی، سردار حسین ساجدی نیا، سردار حمیدی، حسین ذوالفقاری، سردار ایوب سلیمانی، انوشیروان محسنی بندپی، جمعی از مقامات کشوری و لشکری و عادل فردوسی‌پور حضور دارند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
محمدیار ممبینی رئیس دادگستری شهرستان دزفول در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: چند سال پیش پرونده اختلاف و نزاع بین وراث بر سر ارث به ارزش ۵ میلیارد تومان در دادگاه این شهرستان تشکیل شد و اختلاف بسیار شدیدی بین آن‌ها بوجود آمده بود و در این مدت وراث علیه یکدیگر در دادسرا و دادگاه دزفول شکایت کرده بودند. وی افزود: برای ایجاد صلح وسازش بین وراث دو فقره پرونده‌ی تحریه ترکه و مهرموم به شعبه ۵ شورای حل اختلاف این شهرستان ارجاع داد شد که اعضاء این شعبه با برگزاری چندین جلسه با وراث، خوشبختانه تلاش و کوشش آنان نتیجه داد و در نهایت توانستند پرونده اختلاف چند ساله پیش آمده بین ورثه را با صلح و سازش مختومه کنند. رئیس دادگستری دزفول در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات اعضاء شورای حل اختلاف این شهرستان مبنی بر حل و فصل این اختلاف اظهار داشت: شورای حل اختلاف در زمینه حل و فصل دعاوی و ایجاد آرامش بین مردم در جامعه نقش مؤثر و سازنده‌ی دارد و باید این نهاد مردمی بیشتر مورد حمایت قرار بگیرد. انتهای پیام /

فیلم | اولین تیزر «زهرمار» با بازی متفاوت سیامک انصاری

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل

خرسی که از سقوط جان به در برده بود، توسط مردم کشته شد!

تابناکتابناک14 ساعت قبل
درست در زمانی که توله خرس مجروح برای مداوا به سمسکنده منتقل شده و بر اثر جراحات وارده جان باخته بود و همزمان، فیلمی در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های محلی دست به دست می‌شد که نشان می‌داد چه بلا‌هایی بر سرش آمده است. خرسی که در عبور از لبه پرشیب کوه ناکام مانده، سقوط کرده و البته جان به در برده بود، گرفتار بلایی بزرگ‌تر شد تا رویداد دردناک دیگری در حافظه محیط زیستی ایرانیان درج شود. فاجعه‌ای از جنس دیده شدن توله خرس توسط چند رهگذر و بارش باران سنگ‌های ریز و درشت بر سر و بدن این حیوان نگون بخت. سنگساری به قصد کشتن این توله خرس که احتمالا رهگذران هم متمایل به آزارش بودند و هم خوف داشتند به سمت شان حمله ور شود و از این رو حکم به مرگش دادند! درست در زمانی که توله خرس مجروح برای مداوا به سمسکنده منتقل شده و بر اثر جراحات وارده جان باخته بود و همزمان، فیلمی در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های محلی دست به دست می‌شد که نشان می‌داد چه بلا‌هایی بر سرش آمده است.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پلیس پایتخت؛ سردار کیوان ظهیری در ارتباط با دستگیری مردی مواد فروش در شهرک ولیعصر تهران گفت: بر اساس اطلاع رسیده، فردی که با هویت معلوم با یک دستگاه خودروی پژو پارس شخصی، اقدام به توزیع مواد مخدر در منطقه شهرک ولیعصر می‌کرد در محدوده کیانشهر دستگیر شد. این مقام انتظامی افزود: حدود ۷۰ کیلوگرم تریاک از داخل خودروی این متهم ۳۶ ساله کشف شد که وی ادعا می‌کرد این مواد را به صورت امانی در خودروی خود نگه داشته و قرار بوده در ازای حمل آن از محلی به محل دیگر مبلغ ۱٫۵ میلیون تومان دریافت کند.
الفالف1 روز قبل
میزان فرار مالیاتی پزشکان ایرانی بیش از ۶۰۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده؛ در این زمینه مسئولان حوزه سلامت، توپ را به زمین سازمان مالیاتی می‌اندازند و اجرا نکردن قوانین مالیاتی از سوی مسئولان مالیاتی کشور را عامل اصلی فرار مالیاتی پزشکان می‌دانند. با وجود این اظهارات، برخی از کارشناسان حوزه سلامت، میزان واقعی فرار مالیاتی پزشکان را بیش از مبالغ اعلام شده تخمین زده‌اند به طوری که حسین بانکی، کارشناس سیاستگذاری سلامت معتقد است میزان فرار مالیاتی پزشکان ایرانی در سال ۱۳۹۷ بیش از ۶ هزار میلیارد تومان بوده است. واکنش پزشکان: سازمان امور مالیاتی مقصر اصلی فرار مالیاتی‌ استدر واکنش به انتقادات مطرح شده درباره فرار مالیاتی پزشکان، مسئولان حوزه سلامت، توپ را به زمین سازمان امور مالیاتی می‌اندازند و اجرا نکردن قوانین مالیاتی از سوی مسئولان مالیاتی کشور را عامل اصلی فرار مالیاتی پزشکان می‎دانند. همچنین قاضی‎زاده هاشمی، وزیر پیشین بهداشت در واکنش به مسئله فرار مالیاتی پزشکان گفته بود: مسئول مالیاتی کشور در رسانه اعلام می‌کند ۵۰ درصد تهرانی‌ها مالیات پرداخت نکرده‌اند! راهکار جلوگیری از فرار مالیاتی پزشکان چیست؟ هر چند طی سالهای اخیر اقداماتی در زمینه پیشگیری و مقابله با فرار مالیاتی انجام شده است اما مشکل فرارهای مالیاتی پزشکان همچنان ادامه دارد؛ ایجاد شماره تماس و سامانه رسیدگی به شکایات توسط سازمان امور مالیاتی کشور، اقدامی برای مقابله با فرار مالیاتی در کشور به حساب می‌آید.

نازی‌ها در ایران؛ داستان طرفداران هیتلر از دوره پهلوی تا امروز (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ محسن ظهوری یک قاب عکس بزرگ از «آدولف هیتلر» در کاخ صاحبقرانیه، نشانی از یک دوستی قدیمی است؛ دوستی میان ایران دوره رضاشاه با آلمان دوره هیتلر. این قاب عکس و برخی دیگر از هدایای هیتلر به ایران، در زمانی به ایران رسیده که آلمان‌ها در ایران در حال سرمایه‌گذاری‌های کلان در بخش صنعت ایران بودند؛ از ساخت راه‌آهن و پل و صنایع سیمان و قند‌ گرفته تا بنای ساختمان‌های دولتی در مراکز استان‌ها و هتل‌سازی‌ها در مازندران. آلمان که تا پنج سال قبل از آغاز جنگ، چهارمین شریک تجاری ایران بود، در مراحل آغازین جنگ رتبه اول تجارت خارجی ایران را از آن خود می‌کند. هیتلر هم به ایران نگاه ویژه‌ای داشت و می‌دانست که به دست آوردن این کشور، پلی است برای پیروزی در جنگ. در این فیلم مروری کرده‌ایم بر این بخش از تاریخ کم‌تر پرداخته شده ایران؛ یعنی نازیسم در ایران.

نظرها

اخبار بیشتر