(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اجتماعی

(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری

فراروخبرگزاری فرارو |
در خیابان بهشت تهران خانه‌ای از دوره قاجار به جا مانده که رو به تخریب است.

در خیابان بهشت تهران خانه‌ای از دوره قاجار به جا مانده که رو به تخریب است. خانه‌ی شیخی که از رهبران نهضت تحریم تنباکو بود. خانه‌ای که شاهد ترور شیخ بود و مورد هجوم سربازان یپرم خان قرار گرفت.خانه‌ی شیخ فضل‌الله نوری، پس از اعدام شیخ فضل الله هم به او بی‌وفایی نکرد و ۱۸ ماه مخفیانه مدفن پیکرش بود. خانه‌ای در خیابان بهشت، اما رو به ویرانی؛ قول‌های میراث فرهنگی برای ثبت ملی و تبدیل آن به خانه‌ی مشروطه هم فقط زمان می‌خرد برای بولدوزر‌هایی که دیر یا زود یادگار شیخ شهید را شخم بزنند.عکاس: حسن شیروانی/میزان

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 3(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 4(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 5(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 6(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 7(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 8(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 9(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 10(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 11(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 12(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 13(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 14(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 15(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 16(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 17(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 18(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 19(تصاویر) فرجام غمبار خانه شیخ فضل‌الله نوری - 20

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- معاون کل وزارت بهداشت به تشریح آخرین آمارها در خصوص مبتلایان و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا پرداخت. اقدامات وزارت بهداشت برای مقابله با کروناحریرچی با اشاره به اقدامات انجام شده در وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا، افزود: از زمانی که این ویروس در چین شناسایی شد گروه‌های مختلف در وزارت بهداشت با آمادگی کافی آموزش‌های لازم را ارایه کرده‌اند. معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر ثبات نسبی در شهر قم و سایر شهر‌ها نیز حاکم شده است، گفت: امیدواریم مشکل را به حداقل ممکن برسانیم. معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه اکنون زمان رقابت‌های سیاسی نیست، گفت: موضوع کرونا ملی است باید دست به دست هم بدهیم تا از آن خارج شویم. وی همچنین در خصوص نحوه تدفین مبتلایان به کرونا، گفت: طبق پروتکل سازمان جهانی بهداشت این موضوع انجام می‌شود.

ببینید | پاسخ حریرچی به نماینده قم: اسم یک چهارم ۵۰ کشته بر اثر کرونا را بگویید، من استعفا می‌دهم

خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رویداد تخصصی حوزه گردشگری داخلی است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (WTO) به ثبت رسیده و با حمایت و حضور وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور و شرکت‌ها و نهادهای مرتبط از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ بهمن ۹۸ با هدف ارائه‌ی دستاوردها و آشنایی با توان و نوآوری‌ فعالان صنعت گردشگری کشور و ظرفیت‌ها و زمینه‌های مختلف سفر برای گردشگران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
مهرمهر1 ساعت قبل
‌سیدمصطفی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که اخیرا شنیده شده به دلیل ساماندهی اشتباه این برج در گذشته به تدریج این سازه نشست می‌کند، گفت: این شایعات به شوخی بیشتر شبیه است تا واقعیت. برای ساخت چنین بناهایی تدابیر لازم اندیشیده شده و به دلیل عدم ساماندهی مناسب کفپوش‌ها مشکلی مانند نشست برج برای آن ایجاد نخواهد شد. موسوی افزود: در اطراف برج آزادی ما فضای سبز و باغچه‌های زیادی داریم و تنها زیرسازی اطراف برج نیست. وی ادامه داد: رایزنی‌هایی برای فعال کردن آب‌نماهای اطراف برج آزادی انجام شده که امیدواریم با برطرف کردن نواقص آن از سوی سازمان زیباسازی دوباره شاهد راه اندازی آب‌نماهای اطراف برج آزادی باشیم. وی تصریح کرد: سازه‌هایی مانند برج آزادی در هنگام ساخت در برابر ریشترهای بالای زلزله مقاوم سازی شده‌اند و این گونه نیست که با هر اتفاقی مورد تهدید قرار بگیرند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رویداد تخصصی حوزه گردشگری داخلی است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (WTO) به ثبت رسیده و با حمایت و حضور وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور و شرکت‌ها و نهادهای مرتبط از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ بهمن ۹۸ با هدف ارائه‌ی دستاوردها و آشنایی با توان و نوآوری‌ فعالان صنعت گردشگری کشور و ظرفیت‌ها و زمینه‌های مختلف سفر برای گردشگران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
ایمناایمنا1 ساعت قبل
وی با بیان اینکه دادستان اردبیل تاکنون دو داروخانه را به علت گرانفروشی و احتکار ماسک و مواد ضد عفونی پلمب کرده است، تصریح کرد: در دیگر استان‌ها نیز موارد برخورد با محتکران را داشتیم. دبیر ستاد ویژه مدیریت پیشگیری از آلودگی ویروس کرونا با بیان اینکه در کشور مشکل کمبود ماسک نداریم و حتی مازاد بر مصرف نیز تولید ماسک را داریم، اظهار کرد: برنامه وزارت بهداشت توزیع ماسک به صورت خانه به خانه در قم است و خودمان نیز این کار را انجام می‌دهیم. وی با تاکید بر اینکه احتکار از سوی داروخانه‌ها در خصوص ماسک و مواد ضد عفونی را کتمان نمی‌کنیم، اضافه کرد: باید توجه داشت که با همکاری تعزیرات بازرسی‌ها را آغاز کرده‌ایم اما در مورد مواد شوینده وزارت صمت باید پاسخگو باشد. وی در خصوص انجام تست کرونا اظهار کرد: انجام این تست تنها برای افراد دارای علامت انجام می‌شود و هیچ معیار بالینی برای تست از افراد بدون علامت وجود ندارد. حریرچی با بیان اینکه ۸۰ درصد از بیمارانی که کرونای آنها مثبت است نیازی به بستری ندارند، گفت: ۲۰ درصد از مبتلایان نیازمند بستری در مراکز بستری هستند و بهترین راهکار جهانی نیز برای درمان کرونا بستری افراد در خانه است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 ماه قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 ماه قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 ماه قبل

نخستین بانوی مسئول بسیج رسانه در مازندران منصوب شد

ایسنا53 دقیقه قبل

آمادگی مهار سیلاب در ۶ استان/ احتمال آبگرفتگی شدید در استان تهران

ایسنا55 دقیقه قبل

مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال تعطیل شود

ایسنا56 دقیقه قبل

نماینده قم: اسامی ۴۰ نفر از فوتی‌های قم را به معاون وزیر بهداشت داده‌ام/ منتظر استعفای حریرچی هستم

جام نیوز1 ساعت قبل

اسکوچیچ به خاطر منتقدش به روسیه می‌رود

مشرق‌نیوز1 ساعت قبل

اختصاص ۱۰میلیارد تومان برای خرید تجهیزات پیشگیری از کرونا در مشهد

مهر1 ساعت قبل

وضعیت بلیت اجراهای لغو شده/ مبالغ به مخاطبان عودت داده می‌شود؟

مهر1 ساعت قبل