مدارس بلده مازندران روز دوشنبه تعطیل است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
مدارس بلده مازندران روز دوشنبه تعطیل است

مدارس بلده مازندران روز دوشنبه تعطیل است

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
آموزش و پرورش مازندران از تعطیلی مدارس برخی مناطق استان از جمله منطقه بلده به دلیل بارش برف و برودت هوا در روز یکشنبه خبر داد.

در اطلاعیه آموزش و پرورش مازندران در پی بارش برف در برخی مناطق و شهرستان‌های استان مازندران آمده است: به علت بارش برف، برودت هوا و لغزنده بودن معابر و خیابان‌ها، در منطقه بلده کلیه مدارس در همه مقاطع تحصیلی تعطیل خواهد بود.

همچنین در شهرستان کلاردشت، کلیه مدارس در سه مقطع تحصیلی با یک ساعت تاخیر آغاز به کار خواهند کرد.

به اطلاع شهروندان محترم می‌رساند؛ هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به تعطیلی مدارس استان از طریق اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران و رسانه استانی اعلام خواهد شد.

۵۰۰ هزار دانش آموز در چهار هزار مدرسه مازندران تحصیل می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بی سروسامانی دست فروشان پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اجرای طرح ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون، سال ۹۷ در شورای شهر تصویب شد، اما اجرای طرح با تعلل همراه بوده است و دستفروشان همچنان ساماندهی نشده اندبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اجرای طرح ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون، سال ۹۷ در شورای شهر تصویب شد، اما اجرای طرح با تعلل همراه بوده است و دستفروشان همچنان ساماندهی نشده‌اند.
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در حالی که هنوز زمان زیادی تا شروع فصل جدید لیگ برتر والیبال باقی مانده، تیم‌های مختلف برای جذب نفرات مدنظر خود دست به کار شدند. البته ورامینی‌ها پوریا فیاضی، یکی از بهترین بازیکنان فصل قبل لیگ را به تیم بدجین لهستان واگذار کردند. تیم سایپا که فصل قبل نایب قهرمان لیگ شده بود، دراولین گام ناصرشهنازی را به عنوان مربی خود انتخاب کرد. شهنازی هم پس از آن در اولین قدم امیرحسینی پاسور سابق ملی را درتیم نگه داشت تا در آستانه ۴۵ سالگی همچنان درسطح اول لیگ بازی کند. امروز هم خبر رسید که سایپا نوید مشجری آنالیزور وسیامک افروزی، فیزیوتراپ تیم ملی راهم به تیمشان اضافه کرده‌اند.

اعتراف بزرگ و غرورآور مجری الجزیره

مهرمهر1 روز قبل
برنابرنا15 ساعت قبل
عضوتیم ملی بسکتبال سه نفره کشورمان اظهار داشت: حمایت وزیر از ورزش بانوان به ویژه بسکتبال زمینه حضور ما را در رویدادی‌های مهم بین المللی فراهم کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، شادی عبدالوند، عضو تیم‌ملی بسکتبال بانوان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تلاش‌های وزارت ورزش و مسوولان فدراسیون برای مصوب کردن پوشش بانوان اظهار داشت: از دوسال قبل حمایتهای دکتر سلطانی فر زمینه حضور ما را در رویدادهای مهم بین المللی در رشته بسکتبال راهم کرده است. او در ادامه نتایج حضور در رویدادهای ورزشی را مورد توجه قرارداد و افزود: باتوجه به اینکه بیش از چهل سال از مسابقات دور بوده‌ایم ضمن حمایت بیشتر مسوولان، باید تلاش مان را بیشتر کنیم تا بتوانیم به سطح مطلوب این رشته برسیم. دارنده مدال برنز جام جهانی بسکتبال در این ارتباط حمایت بخش خصوصی از بسکتبال بانوان را در توسعه این رشته بسیار مهم دانست و اظهار امیدواری کرد: تا با بهره گیری از اسپانسرهای بانوان بتوانند در تورنمنتها و اردوهای آماده سازی بیشتری در خارج از کشور حضور پیدا کنند. او تاکید کرد که ما نسبت به بسکتبال جهان چهل سال عقب هستیم و امیدواریم با حمایت بیشتر بتوانیم این فاصله را جبران کنیم.

هدفگیری پهپاد آمریکایی با سامانه ساخت ایران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دکتر محمد جواد ظریف با رد برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه این سامانه روسی بوده است، اظهار داشت: من در این زمینه‌ها تخصص ندارم ولی این سامانه ایرانی بوده و این باعث افتخار ملت ایران است که به این حد از پیشرفت در عرصه دفاعی دست یافته‌ایم.

نظرها

اخبار بیشتر